Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrzesień 2017

Zgłoś nadużycie #8871 18 października 2017, 7:28

dziaba91 Gotowa na wszystko
Hej.
Ja tam się nie szczypie i cycka zawsze wywalałam gdzie popadnie. Teraz mi się nie zdarzyło jeszcze, zawsze karmie przed wyjściem i jakoś ten czas mam rozplanowany. Wczoraj tylko robaczka trochę dłużej przetrzymalam i pod domem już się rozplakal. Ale to z polecenia lekarza żeby z 2 godz po tym cięciu nie jadl...

Zgłoś nadużycie #8872 18 października 2017, 7:30

A dziś z racji tego że zaczynam mieć wszystkiego dość to chyba się przejdę na saune. Chwila bez tego towarzystwa będzie bezcenna

Zgłoś nadużycie #8873 18 października 2017, 7:56

Judyta85 Fajna mama
Dziaba-diskonale Cie rozumiem. Idz,odsapnij sobie.

Zgłoś nadużycie #8874 18 października 2017, 8:59

muzzza Fajna mama
ja też do butelki odciągam ale jak kiedyś nie odciągnę to dam cyca :)
też bym już odsapnęła, sama z dwójką jestem bo mąż w delegacji i mam lekko dość. Dobrze że mama mnie odwiedza :D

Zgłoś nadużycie #8875 18 października 2017, 9:59

a jednak nie idę... zapomniałam, że dzis cyrk zalewski przyjezdza... a obiecałam Bartkowi ze pojdzie, bo jeszcze nie bylismy :) już zamowiłam bilety, chociaz w domu sama z Igorem w spokoju posiedze ;)

Tesciowa mi kurczaka w niedziele przywiozla i wczoraj zrobiłam wielki gar rosolu :D wiec dzis tylko lezec mi zostaje ;)
nooo może odkurzę... może ;)

Zgłoś nadużycie #8876 18 października 2017, 11:13

Judyta85 Fajna mama
A ja robie piersi w sosie wlasnym z jakas marchewka i ryzem.musze na obiad wymyslic cos co mam w lodowce bo niemam jak zajechac do sklepu.

Zgłoś nadużycie #8877 18 października 2017, 11:44

Muszę jeszcze dla męża watrobke zrobić. Nie wiem jak on to je... Tzn jak moja mama zrobi a ja nie widzę procesu obróbki to też się skuszę :D ale jak sama robię to nawet nie próbuje ;) doprawiam na oko i niech chłop zjada jak chce, bo mi od tego krojenia już się mdlo robi ;)

Jak nie mam nic w lodówce sensownego to gotuje makaron, potem go podsmazam ze wszystkim co znajdę do jedzenia w lodówce i zalewam jajkiem ;)

Zgłoś nadużycie #8878 18 października 2017, 12:06

wiola_87 Supermama
My standardowo w terenie, łapiemy ostatnie ciepłe dni. Wie ktoś jaki ma być listopad? Będzie łaskawie? 😋
Do południa już mamy wypracowany jakiś rytm. Młoda rano wstaje, zje cyca, pomieszka, drzmeka malutka, potem znowu trochę pomieszka i koło 10.00 cyc i w teren i tak na 13.00 jesteśmy w domu 😊 idzie coś przynajmniej zaplanować 😊 jakiś dalszy spacer czy coś 😊

Muzzza a mąż długo w delegacji? Jak wróci zostaw mu cycka i Ty jedź 😁

Dziaba cyrk super 😁 Bartek już był kiedyś czy pierwszy raz idzie? Mój mały był właśnie niedawno z teściową, pierwszy raz i był zachwycony 😁 a bilety za 20zl mieli na łebka jak się miało z biedronki taki bilecik. Więc spoko. Bo te większe cyrki to widziałam że i po 50zl potrafią mieć bilety! Pogięło...

Obiadki... Hmmm... Ja od kiedy stałam się posiadaczem blendera kielichowego to głównie koktajlami się żywię, szybko i zdrowo heheh ale na obiad też mi się cycki rozmrażaja. Się zje z ziemniaczkiem i może fasolkę szparagowa se dzisiaj zaserwuje? Mam ochotę...

Szparagowa bezpieczna chyba nie? Przy kp? 😋 Ino tej jasiowej chyba trzeba się wystrzegać 😋

Dziaba wątróbki mój mąż nienawidzi. Mówi że jak czuje w buzi tą konsystencje to aż go dźwiga. Ja tam zjem. Ale faktycznie jak się ją smaży śmierdzi strasznie...

Zgłoś nadużycie #8879 18 października 2017, 12:36

muzzza Fajna mama
Wiola no zostawię cycka chyba :D na tydzień pojechał, ech...
my po spacerku, nic mi się nie chce. szparagową jadłam i nie było rewolucji

Zgłoś nadużycie #8880 18 października 2017, 17:40

Pierwszy raz poszedł.. No właśnie droga ta impreza bo 100 wyszło za ich dwóch. Ale drugi rząd a nie gdzieś z tyłu. Ciekawe co powie jak wróci :)

Zgłoś nadużycie #8881 19 października 2017, 9:48

Oj te nasze forum umiera śmiercią naturalną... :(

Zgłoś nadużycie #8882 19 października 2017, 9:49

Może pora na fb się przenieść do tajnej grupy? Zawsze to szybciej pójdzie tam zajrzeć ;)

Zgłoś nadużycie #8883 19 października 2017, 10:38

Sunflower Gotowa na wszystko
Hej :)

Dziaba, tutaj zaglądam częściej niż na fb ;) ale jak ktoś to ogarnie to będę tam chętnie zaglądać aby do Was :)

Monika, co za bzdury ta baba opowiada - nasz tez w 3 tygodnie kilogram przybrał, a teraz to aż się boje go ważyć bo metoda wagi łazienkowej z dzieckiem i bez wyszło mi ze 500 g w tydzień znowu. Każde dziecko rośnie w swoim tempie, zacznie chodzić to się wyrówna. Tym tokiem myślenia Buka powinna od razu na samej wodzie dziecko trzymać - absurd. Ladne, zdrowe dziecko i tyle :)

Ulek, to masz trudność z ta alergia, bo się oboje nameczycie, na wszystko trzeba uważać, pilnować. Ale chyba czasem dzieci wyrastają z tego, albo organizm się wzmacnia i lepiej sobie radzi.

Dziewczyny, nigdy nie byłam w cyrku ( nie licząc polskich urzędów ;) ). Jak Dominik podrosnie trzeba go wziąć do ludzi.

My idziemy na spacer tylko po jedzeniu, zresztą chodzimy tylko godzinę bo i pójść nie ma za bardzo gdzie, to raz wieś obejdziemy i do domku bo się mama nudzi i nie nawyklam do wysiłku fizycznego - nogi wysiadaja ;)

Musze kończyć bo moje dziecko spało całą godzinę to akurat się umylam, włączyłam pranie i zjadłam a on już się domaga jedzenia - jeść ciągle jeść, tak bez końca ;)

Zgłoś nadużycie #8884 19 października 2017, 12:05

Ulek Fajna mama
Hejka
Wlasnie sie zastanawialam Wiola jak ty obiady ogarniasz jak dwa takie dlugie spacery zaliczasz.U mnie to albo obiad albo spacer haha :-D :-D :-D .Dzis mam golabki od mamy to tylko wstawie do piekarnika poddusic w sosie i tyle.Tak to lubie gotowac :-P
Jadlam raz kilka grochow jaskow mezowi z fasolki wyzarlam i ok.I kapusniak tez jadlam.
Sun serio nigdy nie bylas w cyrku ?? Takie wyjscia z tata i siostrami w dziecinstwie to moje najfajniejsze wspomnienia.Raz lub dwa razy w roku szlismy do cyrku.Moj starszak jeszcze nie byl bo mysle ze by nie wysiedzial spokojnie.Moze za rok.Z alergia to jest przewalone...z pokarmowej mozna wyrosnac i tak sie stalo w przypadku mleka ale z wziewnej to juz raczej nie.Modle sie tylko by to sie nie zamienilo w astme a jak pojdzie do szkoly to bedzie mozna zrobic odczulanie i oby pomoglo.
Przedwczoraj poszlam do przedszkola odebrac dzieciaka a maly tam mi sie rozdarl mimo ze karmilam go jakies poltora godzinki temu.To musialam sie prosic o kacik do nakarmienia bo tam wszystko okamerowane z transmisja na zywo hehe :-D :-D :-D Potem spokojnie poszlismy na lody przynajmniej.
A ja tam uwielbiam watrobke-ale swiezutka musi byc to wiadomo.

Zgłoś nadużycie #8885 19 października 2017, 12:15

milkaa Gotowa na wszystko
Moj mały przybral od 10.09 do 13.10 1kg. I wazy 4600g 😉
Skonczylismy walke z ciemieniucha na brwiach :-) ale szybko zeszla. Nawilzalam i wyczesywalam i jest git 👍
Maly juz nawet w nocy szarpie mi piers.. Ale jeszcze walcze.. Chociaz w dzien i tak mu daje tylko mm. Bo w ogole nie daje sie podstawic pod piers.
Ale widze ze nawet piersi w dzien nie sa twarde ani nie bolą.. Takze mam chyba bardzo malu pokarmu.. Ech . no cos tam chociaz pociumkal tego mego mleczka.

Dziaba a w weekend u nas byl cyrk :-) ale ja nie bylam . za drogi interes. Maly podrosnie i pojdziemy :-)

No i skonczyla sie fajna pogoda. Dzis tylko 12stopni.. Zreszta i tak za cieplo u nas nie bylo w porownaniu do poludnia Polski. 😊

Maly zaczyna sie usmiechac i gadac czesto po swojemu. Fajnie tak popatrzec.

Ale czas to mi tak zapieprza! Wam tez?
Zaraz trzeba bedzie do pracy wracac 😮

Dzis maly konczy 6tyg 😍
W poniedzialek bylismy na bioderkach i wszystko na szczescie w porzadku ☺

Kupilam chuste kółkową ale cos mi na dole pod dupką malego nie wychodzi. Czuje jakby mial wypasc.. Musze cwiczyc :-)

My na spacerki chodzimy codziennie. Karmie przewijam i essa na podworko 😄 i 2h-2.5h smiało z nim chodze.

Zgłoś nadużycie #8886 19 października 2017, 13:33

muzzza Fajna mama
cześć!
tu jest lepiej niż na fb, zostańmy tuuuu :D
ech, jak nie urok to sraczka... poszłam do kontroli i to nacięcie się nie goi :( dostałam zastrzyk i antybiotyk mocny! mam brać przez 3 dni i nie karmić ! tak więc zostaje mi odciąganie i wylewanie :( a jak się nie zagoi albo pojawi się gorączka to szpital... świetnie, nie?

Zgłoś nadużycie #8887 19 października 2017, 14:30

wiola_87 Supermama
Muzzza cudownie poprostu....

Ja nawet nie mam FB 😊 jakoś do tej pory dibrzw😂 tu wszystko funkcjonowało, więc może niech zostanie jak jest 😊 wiadomo że z czasem zostaną "najwytrwalsi", taka kolej rzeczy...

Ulek robię tylko jedno danie zazwyczaj, więc szybko idzie. Wracamy z młoda, odkładam i zazwyczaj jeszcze dosypia, a jak nie to karmie i na leżaczek daje i ona mieszka a ja gotuję 😊

Zgłoś nadużycie #8888 19 października 2017, 14:59

neta Zaprawiona w bojach
Hej Kobietki😊Czas biegnie szybko😊 cale tygodnie sama z mala a na niedziele wraca maz i tak juz ponad miesiac ciagniemy😊A w niedziele co tydzien gosci mamy😉Pogoda piekna wiec korzystamy spacerujemy pierzemy i prace ogridkowe😊Czasem to sie zastanawiam skad tyle sil mam😊 Pozdrawiamy 😉😘

Zgłoś nadużycie #8889 19 października 2017, 16:55

wiola_87 Supermama
Neta no to lekko nie masz ale sama się w sumie zawsze najlepiej zorganizuje aż, ja szukam zawsze plusów każdej sytuacji 😊

Mi się udało pobuszować w szmateksie , młodą, ale jak już zaczęła się kręcić i stękać to piorunem byłam przy kasie i zaraz na dwór na fast fooda 😁 czyli jedzenie w terenie hehehe 😊
A w szmateksie byłam szukać czegokolwiek zapinanego, żeby w terenie karmić łatwiej...

Zgłoś nadużycie #8890 19 października 2017, 18:01

neta Zaprawiona w bojach
Tak Wiola racja 😊Zebys wiedziala ze przyzwyczailam sie do bycia samej 😊a nie 😊 sama nie jestem tylko z córeczka 😃 do dostępu do cyca to z mojej garderoby tylko kilka bluzek sie nadawalo😊Jakos tak po przejściu z koszul na normalne ciuchy uświadomiłam sobie ze trzeba zrobić selekcje na polce😃 Czasem mozna w takim ciuszku znalesc cos fajnego😊