Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wrzesień 2017

Zgłoś nadużycie #3431 14 maja 2017, 11:11

buka87 Supermama

wiola_87 napisał(a)

A tu dyskusja od rana huhuuuu 😁

Mamomilenki samych osiemnastej 😁 najlepsiejszego! Dużo uśmiechu na codzien i spełnienia marzeń 😉

Ja z geminni nie zamawiam, bo tu nawet u mnie nie ma takiej... Mam za to na miejscu aptekę słoneczną, która powaliła na kolana dotychczasowego lidera aptek pod względem cen 😊 np w dotychczasowej magnez b6 max 19.99zl, a w słonecznej 12.99. więc za 40zl mam 3 opakowania a nie dwa, a przy tych ilości jaka u nas schodzi to spora różnica. Nawet synek bierze jeden dziennie, mąż zjada równo ze mną 😁 kocham magnez 😁

Sun może soków nie lubisz, ale owockami widzę że elegancko nadrabiasz 😁 więc nic straconego 😉 i grunt że dużo pijesz 😊 będzie coraz cieplej na dworze wiec to ważne by trzymać tendencję albo i z czasem pić więcej 😁
Ja tam wszystko pije, tzn kawy nie. Od początku mnie odrzuciło, kwaśna mi była... I jakoś tak bez niej sobie dobrze żyje 😊 a tak to wodę zwykłą mieszam z odrobina wody smakowej i 0,5l szklance i spijam kilka takich szklanej dziennie. Jak z mniejszej piłam to gorzej to szło... Herbat chyba nie umiem pić ze względu na to iż cierpię na poważną sklerozę 😁 zrobię sobie i stoi, a po godzinie to już przeciągnięta i zimna 😉 dlatego woda jest dla mnie w sam raz, może stać i cierpliwie czekać 😁

Wczoraj wieczorem jak leżałam w łóżku to miałam krzywy brzuch 😁 po lewej wielka góra, a tak Młoda skakała że aż mąż widział i to bezdotykowo 😁 leci to kurcze... Dopiero co musiał z ręką na brzuszku czekać aż coś poczuje a teraz gołym okiem widać 😁

Hahah ten krzywy brzuch jest mega :) Jak dziecko wypina dupke z jedne strony :) U mnie juz tez widac bezdotykowo mimo miliona kg nadwagi ze sie dzidzior szarpie w brzuchu.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #3432 14 maja 2017, 14:18

wiola_87 Supermama
Buka ja też się już cieszę że w końcu ten ciążowy brzuch przezwyciężył fet 😁 i patrz jaki jest plus, nie trzeba być ciągle na wdechu, wręcz przeciwnie 😁
Oj będzie coraz weselej, kurde za chwilę będzie III trymestr!!!

Zgłoś nadużycie #3433 14 maja 2017, 16:28

dziaba91 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny ;)

I znowu zostałam sama ;) Dziś znowu wesołe miasteczko i zakupy dla młodego. Dostał dwie pary sandalek. Jedne u siebie wzielam nike, a drugie na dobicie w pepco ;) on ma za dobrze chyba :)

Igor za to skopal tatusia, a tatuś się cieszył, że w końcu poczuł. I to tak porządnie ;)

Ines kombinezon super ;) ja na takie skarby jeszcze poczekam, bo teraz te letnie ciuchy rzucają. Zimowe będą pewnie gdzieś od sierpnia.

Wiola z Gemini to śmiało zamawiaj kuriera. Za przesyłkę chyba biorą 12 zł, ale to brak porównania do tego co mają stacjonarnie w aptekach. Przykład podkłady poporodowe na stronie 3.60 a w aptece 6 zł. Te same. Więc jak się tak wszystko pozbiera to i z kurierem o wiele taniej.

Idę zaraz torta kończyć ;) Wczoraj nie było kiedy. Byliśmy wczoraj u znajomych. Kolega Sylwka leci na Afgan. Mieli jechać razem, ale jakoś tak wyszło że mój na całe szczęście wybrał tą szkole, bo tak to za tydzień by znowu leciał... No i oczywiście się spili... :) jeszcze ma szczęście, że go nie zostawiłam, bo by wracał 60 km z buta ;) taka dobra żona ze mnie ;)

Jeszcze chwilę posiedzę, bo już mnie całe krocze boli od chodzenia.. I zabiorę młodego na plac zabaw. Niech korzysta z ładnej pogody ;)

Zgłoś nadużycie #3434 14 maja 2017, 18:11

Sunflower Zaprawiona w bojach
Dziaba, łaska Twoja nie zna granic, taki spacerek to dobra sprawa, wytrzezwial by po drodze całkiem 😉
A dzisiaj widzę też masz dzień pełen wrażeń. My byliśmy tylko na spacerze po obiedzie, a czilam sie jakbym rowy po drodze kopala ☺

Zgłoś nadużycie #3435 14 maja 2017, 18:14

Nasze dziecko to leniwe bardzo. Dzisiaj jeszcze sie do nas nie odezwal wcale. O tym, zeby mąż coś wyczuł nie ma szans. Ja nie mam pewnosci czy to on czy moje jelita. A dzisiaj zaczelismy 23 tydzien. Dobrze, że jutro lekarz, bo się już zastanawiam czy wszystko ok.

Zgłoś nadużycie #3436 14 maja 2017, 19:03

wiola_87 Supermama
Sun poczekaj do wieczorka, napewno się uruchomi 😉 o tej dzidziorowej porze 😁 napewno wszystko w porządku i nawet nie próbuj myśleć inaczej!

Dziaba dla dziecka to wszystko, wiadomo, sobie nie kupisz a dziecku zawsze 😁 a niech się Młody lansuje 😁
A Tatuś pewnie mega szczęśliwy 😁 co innego jak mu się.mowi że czujesz a co innego jak sam tego dozna 😁 super 😁 mnie wzruszają takie sytuacje 😁
A i dziękuję za info o aptece, będę mieć na uwadze jak dla małej będziemy kilka rzeczy na start kupować 😊

Zgłoś nadużycie #3437 14 maja 2017, 19:08

wiola_87 Supermama
A ja sobie spotkalam dzisiaj pod blokiem sąsiadkę, ciut młodsza ode mnie i mieszka na tym samym piętrze co ja czyli ostatnim, drzwi naprzeciwko moich. Tylko w sumie z nią cześć cześć i tam dosłownie się kilka słów zamieniło. Wiedziałam że w ciąży bo u niej widać bardziej niż u mnie. I zaczęłyśmy gadać.
Co się okazuje, obie mamy termin z USG i miesiączki na 26 sierpień 😂 tyle że ja się spodziewam kilka dni pozniej, obie czekamy na córki, ale się uśmiałyśmy! Mówię, że byłam pewna że szybciej ma termin bo brzuszek jej szybciej wyskoczył, a ona mówi że u mnie tak nie widać, dopiero jak z boku zajrzała mówi że faktycznie!
Tego to jeszcze nie było 😋
Więc już od teraz napewno będę mieć z nią więcej tematów 😊

Zgłoś nadużycie #3438 14 maja 2017, 19:50

buka87 Supermama

wiola_87 napisał(a)

A ja sobie spotkalam dzisiaj pod blokiem sąsiadkę, ciut młodsza ode mnie i mieszka na tym samym piętrze co ja czyli ostatnim, drzwi naprzeciwko moich. Tylko w sumie z nią cześć cześć i tam dosłownie się kilka słów zamieniło. Wiedziałam że w ciąży bo u niej widać bardziej niż u mnie. I zaczęłyśmy gadać.
Co się okazuje, obie mamy termin z USG i miesiączki na 26 sierpień 😂 tyle że ja się spodziewam kilka dni pozniej, obie czekamy na córki, ale się uśmiałyśmy! Mówię, że byłam pewna że szybciej ma termin bo brzuszek jej szybciej wyskoczył, a ona mówi że u mnie tak nie widać, dopiero jak z boku zajrzała mówi że faktycznie!
Tego to jeszcze nie było 😋
Więc już od teraz napewno będę mieć z nią więcej tematów 😊

Super ;) Bedziecie na spacerki smigac :) Ja z Basia mialam termin tak jak moja przyjaciolka i obie z corkami ;) Ale koniec koncow roznica 5 dni w porodach ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #3439 14 maja 2017, 20:43

Wiola, ale fajnie się Wam trafiło ☺ będą kolezanki blisko mieszkac i nie trzeba bedzie z pizamy wyskakiwac, zeby zaprowadzic dziecko na zabawe 😀

Zgłoś nadużycie #3440 14 maja 2017, 20:56

wiola_87 Supermama
No zobaczymy jak to będzie, nie nastawiam się na nic bo jakoś do tej pory za bardzo z nią tak nie gadalam. Mamy wspólnych znajomych, z jej siostra do.licenum chodziłam, ale ona jakoś mi tak gdzieś umknęła 😋 będziemy widzieć. Ja tam otwarta jestem, ale życie pokaże 😊

Zgłoś nadużycie #3441 15 maja 2017, 6:12

Dziewczyny, my już nie śpimy. Mąż o 5 wstał i juz po spaniu. A mam budzik dopiero za godzinę 😯 pod tym względem to początek ciąży był super, bo spalam od 19 do 9, a zawsze mialam problemy ze snem, wiec mialam nadzieje, że sobie w ciazu pospie, a tu kicha. Dobrze, że chociaż slonce swieci, to jakoś się wygramole z domu ☺

Teraz kierunek kawa ☺ miłego dnia 🌞

Zgłoś nadużycie #3442 15 maja 2017, 9:36

monika199222 Gotowa na wszystko
Hej kochane. Bardzo oj bardzo dawno mnie nie było. U nas dzisiaj słonecznie ślicznie. Nadrabiam czytanie. Co u mnie?hm... byłam NA wizycie i lekarza tydzień temu. Dostałam sesję zdjęciową. Malutki zdrowy i to najważniejsze. Jest bardzo ruchniliwy w brzuszku. Prenatalne mamy dopiero 25 mają. Ostatnio nic nie kupowałam dla maleństwa bo wydatki inne. Remont łazienki. Już 3 tydzien się ciągnie i chyba jeszcze tydzień potrwa. A to dla tego żweekend majowy wypad i hydraulik dał d... bo przyszed 4 dni pozniej i robota stała.

Zgłoś nadużycie #3443 15 maja 2017, 9:37

wiola_87 Supermama
Hej Mamusie, ja już siedzę w poczekalni u dentysty. Przyszła mi dzisiaj poduszka, ale nie ten kolor i wzór co chciałam... Tylko nie chce mi się bawić w odsyłanie... Napiszę do nich maila czy sprzedadzą sama poszewkę to może chociaż wysyłka będzie za free 😊

Sun to baaardzo wczesna pobudeczke miałaś... Jeszcze masz trochę czasu do porodu, chyba że się za wczas wolisz przyzwyczajać do wczesnego wstawania 😁

Zgłoś nadużycie #3444 15 maja 2017, 9:39

monika199222 Gotowa na wszystko
No i dzisiaj ide do lekarza rodzinnego bo mam taki wiszący kaszel ze aż boję się Kaszlec bo brzuch mnie boli. A nie zapowiada się na koniec

Zgłoś nadużycie #3445 15 maja 2017, 9:58

Monika, najważniejsze, że dziecko zdrowo rosnie ☺ a remont w koncu sie skonczy, ale sprzatania w calym miszkaniu po tym jest.
Wiola, liczę na to, że Mlody nie będzie rannym ptaszkiem, jak mamusia i da nam pospać ☺ Bo nam tatuś osiwieje, jak bedzie mial dwoje, co spania nie maja 😀

Poduszeczka taka dziewczęca ☺ jak z jakością? Bo wyglada przyzwoicie i zachecajaco ☺.

Czekam sobie juz przed gabinetem. Za 15 minut mam wizytę. Dzisiaj nam waga u poloznej 75 kg wskazla. Moja w domu pół kg mniej. Ale ważą mnie od poziomu 72 kg (30.01), więc tragedii nie ma, samo dziecko pewnie z pół kg wazy, do tego cale jego mieszkanko i moje cycki tez cos przybraly ☺

Nie wiem jak u Was, ale my mamy bajeczna pogode, ☺

Zgłoś nadużycie #3446 15 maja 2017, 10:55

dziaba91 Gotowa na wszystko
Hej hej.
Sunflower zazdroszczę.. Moja waga pokazuje mi 6.5kg na plus. A wczoraj na spacerze tak mi ręce spuchly, że nawet ciężko mi było z małym za rękę iść. Eh. Będę miała hardcorowe wakacje :)

Ja polowkowe jutro, a dziś miałam pobieranie do wyników. Ale wymiotowalam z rana, potem w przedszkolu jakoś duszno mi się zrobiło i jak już dotarłam do laboratorium to marzyłam tylko o tym żeby posiedzieć... :) kupiłam wodę i jakoś przeszło.

Po drodze do spozywczaka zaszłam do KIK. Od dziś mają przeceny większe... I kupiłam 3 pary jeansów dla Bartka i córki koleżanki. Po 4 zł! ;) na szmatach już drożej mają. A tu fajne i z metką :D początek dnia może nieudany, ale jak mi się coś takiego trafi to od razu humor mi się poprawia ;)

Monia leć leć. Bo nie ma co się męczyć.

Zgłoś nadużycie #3447 15 maja 2017, 11:37

kasia1988 Fajna mama
Dziewczyny jakby któraś z was chciała to mam na sprzedaż adaptery do fotelika Maxi Cosi

Zgłoś nadużycie #3448 15 maja 2017, 12:09

milkaa Zaprawiona w bojach
Czesc mamuśki 😝
Moje brzydkie pryszcze sie nie goją 😢 wrecz przybylo ich.. Jutro bede dzwonic do ginekologa.. Bo tutaj nic nie jest lepiej tylko z dnia na dzien coraz gorzej! :( niech mi cos przypisze.. Poza tym w nocy jest mi ciezko spac.. Te "rany" mnie bolą. Ból promieniuje.. Wiązadla mi sie powiekszyly.. Masakra.. W takim tempie kurując sie to bede siedziec w domu z miesiac 😕 jak nie mozna wychodzic to sie chce wszedzie jechac. 😉
Dzisiaj posprzatalam mieszkanko, bo w weekend nie mialam ochoty i weny..
A teraz sobie siedze i pije koktajl z truskawkami 😍
Dziewczyny, przypomnijcie mi jakie kazda z Was ma bądz planuje kupic wózek i kilka słów o nim napiszes. Wlasnie sie przymierzam do kupna. Spodobal mi sie Roan Bass Soft, mam dwa tyg aby go zamowic, bo czeka sie 6tyg. A potem zamowienia od czerwca wysylaja dopiero sierpien/wrzesien. Takze mam dwa tyg na znalezienie wozka 😉

Zgłoś nadużycie #3449 15 maja 2017, 12:09

mamamilenki Fajna mama
Witam w to poniedzialkowe poludnie😊 u nas dzisiaj leniwie oj nie pamietam kiedy tyle mialam luzu☺ rano tylko wyszykowalam mloda do przedszkola, otworzylam apteke i błogie lenistwo nastapilo.
Ja pol nocy nie spalam bo moja kruszynka tak dawala mamie popalic po pecherzu ze biegalam do lazienki ciagle☺ a z drugiej strony to ktos Cie kopie a ty sie z tego jeszcze cieszysz☺

Zgłoś nadużycie #3450 15 maja 2017, 12:52

kari007 Gotowa na wszystko
Witajcie. Milka współczuję Ci tego choleratwa, idz do.Lekarza niech coś przepisze bo czasami lepiej antybiotyk wziąść. Wiola ale heca, super wam się trafiło, może akurat fajna dziewczyna będzie 😉. Dziewczyny od dziś promocja na pieluchy w biedronie, zobaczyłam w gazetce już w domu a dziś akurat byłam i mogłam kupic. U nad piękna pogoda ide jakis obiad robić , a potem parę kwiatków do zasadzenia nas czeka. Ja dziś tsh robiłam bo jutro wizyta u gina.
Miłego dnia.