Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wróżka

Zgłoś nadużycie #11 12 lutego 2016, 21:09

Marikka Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Mar, 2014 Posty: 181 Podziękowania: 0
Powiedźcie mi czy któraś z Was wierzy w wróżby, np . jak takie "odczytywanie" przyszłości przy wykorzystniu kart tarota http://wrozka.tv/horoskop/horoskop-dzienny  ? Z jednej strony ludzie zarzekają się, że nie wierzą w takie rzeczy, w ogóle nie ma w tym sensu etc. ale jednak jakby nie patrzeć, do wróżek sporo ludzi udaje się, aby pozać swoją przyszłość. Co o tym myślicie?

Zgłoś nadużycie #12 12 lipca 2018, 12:46

japochorobie Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Mar, 2017 Posty: 82 Podziękowania: 0
Szczerze to sama nigdy w to nie wierzyłam, ale nie dawno moja znajoma była u wróżki i chyba wszystko się jej spełniło, to co wróżka jej przepowiedziała. Wiem że z jej usług korzystała https://www.wrozkaanne.pl Mnie sama ciekawość zżera, coś musi być, ciężko jest tak z palca zgadnąć czyjąś przyszłość a przypadkiem bym tego nie nazwała.

Zgłoś nadużycie #13 8 listopada 2018, 9:20

zabczynska Świeżo upieczona
Rejestracja: Lis, 2018 Posty: 1 Podziękowania: 0
Ja zaryzykowałam którego razu i zdecydowała się na postawienie tarota. Skorzystałam z niemartwsie.pl/ - tarocista Ewa. Na początku podchodziłam do tego sceptycznie, ale z czasem zaczęłam się przekonywać. Do tej pory korzystam ze stawiania tarota chodź podchodzę do tego z lekkim dystansem. Nie zawsze wychodzi to co bym chciała usłyszeć ,ale zawsze daje mi to kopa do działania :)