Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wózki wielofunkcyjne 4w1 Matti firmy Mar-Kur

Zgłoś nadużycie #231 17 września 2018, 17:07

marinka Świeżo upieczona
a ma któraś Deltima? jeśli tak to jak się "obłsuguje"? w sklepie wydawał mi się fajny

Zgłoś nadużycie #232 25 października 2018, 12:20

mamamini Świeżo upieczona
Ja dziewczyny kupiła wózek Cosmo 3w1. I mogę Wam polecić jest naprawdę sztos, designerski, wygodny, łatwo się prowadzi. Jest lekki i nawet ja go bez problemu składam jak jedziemy gdzieś w miasto. Ja mój kupiłam w hurtowni wózków dziecięcych poznań, cena rewelacyjna.

Zgłoś nadużycie #233 16 listopada 2018, 19:54

eliss Zaprawiona w bojach
Mi wystarczył x-lander 2w1, fotelik nowy dostałam od siostry, po pół roku zmieniłam gondolę na spacerówkę a super łatwo się to robi, dosłownie jednym ruchem i tak jeździmy do dziś, jedyne co to dokupiłam sobie jeszcze dodatkową spacerówką x-fly, taka typową, lekką spacerówkę wyjazdową nadającą się nawet do samolotu

Zgłoś nadużycie #234 16 maja 2019, 9:09

dawako Gotowa na wszystko
Mimo wszystko, wózki warto ozdobić specjalistycznymi akcesoriami. A wszystko po to, aby wózek stał się dużo bardziej użyteczny i oferował nam masę usług! My w takie akcesoria zostaliśmy zaopatrzeni bezpośrednio z hurtowni Aico https://aico.com.pl .

Zgłoś nadużycie #235 25 maja 2019, 20:17

toww Świeżo upieczona
Umów się na sex randkę z najlepszymi dziewczynami/chłopakami z twojej okolicy już teraz !
http://najlepszerandki.eu/
Darmowa Rejestracja !