Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wózki wielofunkcyjne 4w1 Matti firmy Mar-Kur

Zgłoś nadużycie #211 1 marca 2013, 17:27

mamaela Supermama

mimika napisał(a)

witam dziewczyny! od miesiąca zastanawiam się nad wózkiem Matti i postanowiłam zalożyc konto tu specjalnie żeby się Was spytać o jedną istotną dla mnie rzecz. KOSZ na zakupy. Na zdjęciach jest on jakoś dziwnie ścięty i wygląda na bardzo malutki. Czy któraś mogłaby napisać jak to wygląda rzeczywiście i zrobic fotkę swojego... będę bardzo, bardzo wdzięczna !
pozdrawiam

wrzucę Ci wieczorem fotki

Zgłoś nadużycie #212 28 kwietnia 2013, 17:56

klaudynka Świeżo upieczona
Mnie również interesuje informacja na temat kosza, odnośnie jego wielkości i materiału z jakiego jest wykonany? Mam nadzieję że nie jest to siatka? :> :)

Zgłoś nadużycie #213 28 kwietnia 2013, 19:58

mamaela Supermama
klaudynka kosz pod wózkiem to materiał czarny, dośc gruby, na dnie jest między 2 warstwy materiału deseczka włożona dla usztywnienia/ Wielość hmm no szeroki jak wózek i tak do połowy na długość. średnio pojemny ale podstawowe zakupy się mieszczą. Ma ograniczenie udźwigu do 4 kg, mocowany na napach do ramy i pewnie z uwagi na te napy jest ograniczenie max. wagi

Zgłoś nadużycie #214 27 czerwca 2013, 13:10

anka30 Gotowa na wszystko
Kosz jest w miare ok Wydaje sie mocny

Zgłoś nadużycie #215 21 listopada 2013, 0:06

marzena1984 Świeżo upieczona
Cześć dziewczyny, chciałam zapytać jak te koła plastikowe wyglądają. Czy one są praktyczne? Czy nic się z nimi nie dzieje? Podoba mi się ten wózeczek i się zastanawiam...

Zgłoś nadużycie #216 21 listopada 2013, 18:41

mamaela Supermama

marzena1984 napisał(a)

Cześć dziewczyny, chciałam zapytać jak te koła plastikowe wyglądają. Czy one są praktyczne? Czy nic się z nimi nie dzieje? Podoba mi się ten wózeczek i się zastanawiam...

ale co znaczy plastikowe? Chodzi Ci o te piankowe a nie pompowane opony?
jeśli o piankowe to nie pomogę ja miałam pompowane.

Zgłoś nadużycie #217 22 listopada 2013, 9:11

m.lena Fajna mama

marzena1984 napisał(a)

zależy gdzie mieszkasz i gdzie chcesz jezdzić :) po mieście jest ok, choć przeszłam tez przez wózek z pompowanymi i jest różnica teraz na minus ale waga przekonała mnie :) na wycieczkę po parku jest też ok ale w terenie nie pojezdzisz... a i piankowe koła w wózku za 400 zł są różne od tych w wózku za 1000 zł :) najlepsze ponoć są w tetuonii i britaxach

Zgłoś nadużycie #218 4 stycznia 2014, 15:12

kaes Początkująca
slyszalam ze lepiej kola gumowe, a nie plastiki ale pewnie rzecz gustu

Zgłoś nadużycie #219 4 stycznia 2014, 22:09

anka_80 Świeżo upieczona
Witam.
Widziałam, że krążą opinie o tym wózku (Matti firmy mar-kur), niestety nie wiem co sie po nich spodziewać, jeśli można to proszę o ich przesłanie. Proszę o pomoc, czy warto kupić ten wózek

Zgłoś nadużycie #220 25 stycznia 2015, 18:22

KarolinaKrasuska Gotowa na wszystko

mamaela napisał(a)

ale co znaczy plastikowe? Chodzi Ci o te piankowe a nie pompowane opony?
jeśli o piankowe to nie pomogę ja miałam pompowane.

ja mam piankowe w elea, teraz ogladlam quinny tam tez takie sa, na plastikowe chyba by mnie nikt nie namowil jednak...

Zgłoś nadużycie #221 4 kwietnia 2017, 8:40

aanna1234 Świeżo upieczona
Nie znam tej firmy, ale też miałam dylemat co wybrać. Nastawiona byłam na wózek do 1500 złotych. Po długim wyborze pan w sklepie namówił mnie na Anexa . Powiem ci, że warto było dołożyć trochę kasy bo wózek naprawdę jeździ super i jest bardzo wygodny. Polecam

Zgłoś nadużycie #222 1 lipca 2017, 15:00

enka1 Zaprawiona w bojach
My mamy wózek na kołach żelowych marki adamex, w sumie nie narzekam, przynajmniej nie ma opcji, żeby się przebiły ;) Wszystko zależy od tego, po jakich drogach się poruszamy, na tej podstawie należy dokonać zakupu. Warto wybierać spośród polskich producentów - jest taniej, serwis jest na miejscu, a wózki są dobre jakościowo.

Zgłoś nadużycie #223 10 lipca 2017, 13:04

basia0707 Zadomowiona
Myśmy też go mieli i nie narzekałam :)

enka1 napisał(a)

My mamy wózek na kołach żelowych marki adamex, w sumie nie narzekam, przynajmniej nie ma opcji, żeby się przebiły ;) Wszystko zależy od tego, po jakich drogach się poruszamy, na tej podstawie należy dokonać zakupu. Warto wybierać spośród polskich producentów - jest taniej, serwis jest na miejscu, a wózki są dobre jakościowo.

Zgłoś nadużycie #224 23 stycznia 2018, 14:03

doriana Zaprawiona w bojach
Ja o tej firmie nie słyszłam ale w tym sklepie możesz znaleść wszystkie topowe marki https://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieciece jeśli chodzi o wózki, ceny też są przystępne, jestem z zakupów w tym sklepie bardzo zadowolona

Zgłoś nadużycie #225 21 lutego 2018, 16:21

eliss Zadomowiona
no właśnie ja tam kupiłam swojego x-landera, warto było postawić na ten wózek bo jak na razie mnie nie zawiódł ale w ciemno nie kupowałam sprawdziłam go sobie najpierw w sklepie stacjonarnym :)

Zgłoś nadużycie #226 9 czerwca 2018, 18:26

kamilla Zaprawiona w bojach
ojjj ja bym w takie coś nie szła. samam mam wielofunkcyjny adamex i jest bardzo dobry, ale tej wielofunkcyjności wystarczy. uważam, że to jest rozwiązanie na medal, ale kupowanie wszystkiego w jednym to nie jest wcale złoty środek.

Zgłoś nadużycie #227 15 lipca 2018, 12:29

Blabula Początkująca
U mnie się super sprawdza wózek Anex :) Jest bardzo funkcjonalny, wygodny i wygląda świetnie ;)

Zgłoś nadużycie #228 9 września 2018, 12:24

kroliczek Zaprawiona w bojach
Oooj, ja ufam tylko Adamexowi. Wózki bardzo wysokiej jakości jeśli chodzi o materiały, wygodne, jeździ się bardzo gładko. Do tego cena jest zdecydowanie przekonująca.

Zgłoś nadużycie #229 13 września 2018, 20:00

ikonka Gotowa na wszystko
jeśli chodzi o wózki wielofunkcyjne to warto jeszcze zerknąc na Optimo marki Easy Go. Kupiliśmy go jakieś 5 miesięcy temu i podejrzewam, ze za miesiąc maks 2 będziemy się już przesiadać na spacerówkę. Generalnie wózek polecam, nic nie skrzypi, stelaż jest stabilny i mocny, tak samo koła. Przyjemnie się prowadzi, lekko podbija.

Zgłoś nadużycie #230 14 września 2018, 15:05

Vorbeterad Świeżo upieczona
Nie posiadam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie. Ciężko będzie mi więc pomóc...
Zbyt częste eksploatowanie prostych zagrywek sprawiało, że cała sztuka mijała się z celem.