Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wózki dziecięce.

Zgłoś nadużycie #31 25 sierpnia 2016, 8:28

Smykolandia.pl Zadomowiona
Wózki Maxi Cosi są faktycznie bardzo dobrej jakości,chwalone na każdym forum,podobnie zresztą jak x-lander,więc polecałabym zastanowić się nad jednym z nich,a jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny to koniecznie daj znać na co padł wybór.

Zgłoś nadużycie #32 29 sierpnia 2016, 6:23

ivonka Zadomowiona
Ja mam właśnie taki i potwierdzam. Są wygodne oraz stabilne. Nie przepadam za 3 kołowcami. Mam wrazenie,ze o wiele bardziej stabilne są tradycyjne wózki na 4 koła. Sama jak szukalam wózka to rozglądałam sie jak wariatka bo wszystko musiało być na tip top.

Rada ode mnie: zastanówcie się również nad tym co wkładacie do wózka. Warto jest zainwestować w porządną kołoderkę albo najlepiej skórkę owczą.
Oddycha oraz ma bardzo dobrą zdolność chłoniecia wody:
http://www.skoryowcze.pl/skory-owcze

Dzięki temu dziecko się nie poci oraz jest mu ciepło.

Zgłoś nadużycie #33 29 sierpnia 2016, 13:34

Jonnasss Świeżo upieczona
Cześć ja osobiście polecam wózki Lonex , cenowo przystępne, wszystkie 2w1 lub 3w1, wygodne dla malucha i super się prowadzą, coś na co ja zwróciłam uwagę to to iż wypinają się z JEDNEJ STRONY, nie trzeba łapać gondoli obiema rękami i w dziwaczny sposób podnosić. Sprawdź sobie np Lonex Cosmo,
http://sklep.lonex.pl/pl/p/Lonex-COSMO/353 , zawsze jest film w opisie więc też polecam zobaczyć :)
www.Mójwózek.pl   
              "Wszystko co nalpesze dla Twojego dziecka..."
Wózki / Akcesoria / Łóżeczka / Pościele / Rożki / Spacerówki / Inne

Zgłoś nadużycie #34 30 sierpnia 2016, 19:28

weroniczka Świeżo upieczona
ja również moge polecić marke maxi cosi, od nie dawna jest mamą i to mój pierwszy wózek tej marki ale bardzo mi odpowiada

Zgłoś nadużycie #35 18 listopada 2016, 18:53

fuksssja Zaprawiona w bojach
U nas padło po cięzkim wyborach na Salsa 4 - http://www.abc-design.de/pl/wozki/salsa-4/ Ale w ogóle nie żałuje, wygodny, dobra amortyzacja, bardzo stabilny. I można fotelik obrócić. A składanie jest no można powiedzieć banalne, szybko i prosto się go składa

Zgłoś nadużycie #36 18 kwietnia 2018, 15:31

jestembetty Zaprawiona w bojach
Racja, wiekszosc wozkow wyglada dosc podobnie i czasem trudno połapac się, który będzie najlepszy... Ostatnio widziałam fajne modele polskiego producenta RIKO- mają nową serię Naturo i Naturo Ecco. Wygląd raczej klasyczny, ale ze wszelkimi bajerami i dobrą amortyzacją. Koleżanka go ma i chwali sobie, że stabilnie się nim spaceruje po każdej nawierzchni. ;)

Zgłoś nadużycie #37 27 kwietnia 2018, 11:10

Szachista Zaprawiona w bojach
Ja polecam sprawdzić ofertę sklepu Bebe.sklep - http://bebe.sklep.pl/wozki-dla-dzieci-niemowlat. Zarówno ja, jak i moja koleżanka oraz szwagierka kupiłyśmy tam wózki dla swoich dzieciaków i jesteśmy bardzo zadowolone. Są wygodne, lekkie, a przy okazji ładne :) Wybór jest duży, wiec myślę, że znajdziesz tu coś dla siebie. Pozdrawiam!

Zgłoś nadużycie #38 27 kwietnia 2018, 22:52

MamaKaliny Świeżo upieczona
Ja dla córki mam Espiro Next Avenue 3w1 i polecam! Używaliśmy gondoli od pierwszych dni, po 6 miesiącu przesiadłyśmy się na spacerówkę, którą można jeździć przodem i tyłem do kierunku jazdy :) Do tego mamy fotelik montowany na adapterach. Wózek super się prowadzi, ma pojemny kosz na zakupach i mnóstwo dodatkowych gadżetów typu torba na akcesoria, folie przeciwdeszczowe, moskitiery, śpiworek do spacerówki.
Gorąco polecam :)

Zgłoś nadużycie #39 3 maja 2018, 16:59

adelapadela Początkująca
My posiadamy emmaljunge nxt90 i chwalimy sobie bardzo. ogolnie jest to wózek 2 w 1 z kubełkowym siedziskiem spacerowym. Można do niego za pomocą adapterów podłączyć większość fotelików samochodowych więc super!

Zgłoś nadużycie #40 4 maja 2018, 15:54

kamilla Zaprawiona w bojach
Zgadzam się, MaxiCosi nie jest złe do czasu jak się nie pozna produktów Adamexa/Adamexu? :D Nie wiem jak to odmienić haha. Jakośc jest świetna, a dodatkową frajdę sprawia fakt, że to polska firma! No i ja jeździłam modelem Barletta 2 lata a wózek dalej wygląda jakby wyjechał ze sklepu - prawie niezużywalny!

Zgłoś nadużycie #41 17 maja 2018, 18:54

adelapadela Początkująca
Adamexa miałam Katrine i żeby go wnieść na 4 piętro to było wyzwanie - niestety w bloku bez windy ciężko. Z emmaljungą dużo łatwiej idzie jakieś 8 kg wagi różnicy robi swoje :D

Zgłoś nadużycie #42 8 czerwca 2018, 21:19

Majka2312 Początkująca
Ja polecam firmę anex. Sama mam od nich wózek i jestem z niego bardzo zadowolona. Solidny, praktyczny i poręczny, łatwo się prowadzi i fajnie wygląda.

Zgłoś nadużycie #43 16 czerwca 2018, 22:53

Wika2312 Świeżo upieczona
Również mam wózek z anex i bardzo sobie go chwalę. Łatwy w obsłudze, solidny i bezpieczny. Moja córcia uwielbia w nim spacerować.

Zgłoś nadużycie #44 18 czerwca 2018, 17:05

onamiki Zadomowiona
Jak nie wiesz jaki wózek wybrać polecam Ci zaglądnąć na ten poradnik https://www.al.to/poradniki/5290-najlepsza-spacerowka-jak-wybrac-idealna.html, oczywiście jeśli zastanawiasz się nad spacerówką. Wszystko bardzo fajnie i prosto opisane. Jeżeli nie znajdziesz tam czego szukasz to polecam Ci zobaczyć tutaj https://inspiracje.al.to/bezpieczna-podroz na promocji nawet do -72% są właśnie wózki ale też foteliki, łóżeczka czy gondole. Poza tym wszystkie sprzęty są naprawdę dobrze opisane, mają świetne ceny a i często gratisy. Polecam, myślę, że pomoże to w wyborze a przy okazji jeszcze pozwoli sporo zaoszczędzić. No i będziesz wiedziała skąd taka cena ;)

Zgłoś nadużycie #45 28 czerwca 2018, 14:22

adelapadela Początkująca
Jeżeli szukacie wózka z fajnym desingnem a do tego super jakości i by się serio sprawdzał podczas użytkowania to polecam Wam emmaljunge nxt90 - mam ją już rok i jestem mega zadowolona!

Zgłoś nadużycie #46 22 lipca 2018, 16:18

Blabula Początkująca
Mnie urzekł Anex Sport! Funkcjonalny, bardzo wygodny i właśnie spodobał mi się jego wygląd :)

Zgłoś nadużycie #47 30 lipca 2018, 14:56

doriana Zaprawiona w bojach
Mnie x-lander urzekł jak tylko go zobaczyłam, kolor miał dokładnie taki jaki chciałam a przy tym dużo kieszonek, bajerów, diody led w podnóżku no i duży kosz zakupowy i dużą, wentylowaną budkę co teraz na lato jest bardzo potrzebne

Zgłoś nadużycie #48 18 września 2018, 11:52

april13 Zaprawiona w bojach
jeśli chodzi o wózki to warto też zerknąć na Euro Cart. Na początku synek jezdził w gondoli z modelu Passo, teraz kupiliśmy spacerówkę Ezzo. Oba modele polecam. Porządne wykonanie i atrakcyjna cena. Wybór wózka idealnego nie jest prosty ale jeśli komuś zależy na dobrej jakości za rozsądne pieniądze to euro cart bedzie idealnym wyborem.

Zgłoś nadużycie #49 12 listopada 2018, 11:33

Cyberemilka Zaprawiona w bojach
Wózek dziecięcy 3w1 zakupiliśmy od http://www.sdkrak.pl . Bebetto Nico o którym mowa spisuje się rewelacyjnie w każdych warunkach, a co najważniejsze nasze dziecko uwielbia wypoczywać w tym wózku. Co najważniejsze, było warte swojej ceny!

Zgłoś nadużycie #50 23 listopada 2018, 19:34

szelka Zaprawiona w bojach
Warto też kupić wygodny śpiworek, w którym będzie można położyć maluszka do wózka. Sprawdźcie sobie ofertę https://nodik.pl/spiworki-i-mufki-do-wozkow-c-111.html . To jeden z tych sklepów dziecięcych, gdzie kupicie praktycznie wszystko i to po samych, dobrych cenach. Wybór jest na tyle duży, że z pewnością wybierzecie idealne rozwiązanie dla siebie.