Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wózek wielofunkcyjny

Zgłoś nadużycie #1431 28 grudnia 2017, 16:13

adelapadela Początkująca
Ja polecam sklpe www. premiumbaby.pl 
Nasz wózek  emmaljunga nxt 90 jest właśnie stąd. Super pomocna obsługa!

Zgłoś nadużycie #1432 8 stycznia 2018, 10:14

dawako Zaprawiona w bojach
W takim razie zapewne poszukujesz wózka 3w1 - połączenia gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego. Dla naszego dzieciaczka zakupiliśmy ostatnio taki sprzęt z oferty https://www.sdkrak.pl . Niezwykle poręczny, bardzo nam urozmaicił wiele wycieczek. A przede wszystkim nie kosztował nas sporo, co przy naszym ostatnim budżecie miało spore znaczenie.

Zgłoś nadużycie #1433 11 stycznia 2018, 11:34

adelapadela Początkująca
Wózki emmaljunga to 2w1 ale pasuje do nich większość fotelików znanych firm np. maxi cosi
To fajna sprawa bo mają adaptery pasujące do większości modeli.

Zgłoś nadużycie #1434 21 lutego 2018, 16:20

eliss Zadomowiona
to tak jak z x-landerem, też wiele dodatków możesz do niego dopasować, topowe i dobre wózki właśnie takie są, masz dużo możliwości personalizacji takiego wózka, dokupujesz kolorową wkładkę i już wygląda inaczej

Zgłoś nadużycie #1435 21 marca 2018, 15:30

jasicka75 Początkująca
Ostatnio, będąc w sklepie, bardzo spodobał mi się model RIKO Naturo. Widać, że jest stabilny i solidny, a to przydatne np. w czasie spacerów po trudniejszym terenie (mieszkam na wsi i róznie bywa z chodnikami...). Po krótkich testach w sklepie oceniam go pozytywnie, leciutko sie nim spaceruje, a wózek nadal zachowuje stabilność.

Zgłoś nadużycie #1436 10 kwietnia 2018, 13:49

bronna Zaprawiona w bojach
Ja teraz jakbym miała kupować to ten Baby jogger City Tour LUX, byłam ostatnio u znajomej która ma małe dziecko i oglądałam sobie, na prawdę super bo można go zlozyć z zamontowaną gondolą, a poza tym ma 5 opcji jeżdzenia, wiecie przód tył itd.

Zgłoś nadużycie #1437 19 kwietnia 2018, 14:59

adelapadela Początkująca

eliss napisał(a)

to tak jak z x-landerem, też wiele dodatków możesz do niego dopasować, topowe i dobre wózki właśnie takie są, masz dużo możliwości personalizacji takiego wózka, dokupujesz kolorową wkładkę i już wygląda inaczej

Dokładnie! A to jednak bardzo ważne, że można coś dokupić.
Sama wiem, że jak wybierałam wózek to nie myślałam o wszystkim a teraz po czasie dopiero coś wpadnie że jest potrzeba i na szczęście można dokupić. Dlatego ja jestem mega zadwolona ze swojej emmaljungi :)

Zgłoś nadużycie #1438 4 maja 2018, 15:48

kamilla Zaprawiona w bojach
Myślę, że spokojnie możesz pomyśleć o modeli Vicco z Adamexu. To jedna z ich najnowszych propozycji, koleżanka kupiła, byłam wczoraj zobaczyć. Naprawdę jakość A+! Szczerze mówiąc ja też rozważałam tylko Adamex, to jednak polska sprawdzona firma.

Zgłoś nadużycie #1439 9 czerwca 2018, 18:24

kamilla Zaprawiona w bojach
Mi się wydaje, że ciężko znaleźć coś lepszego ponad produkty Adamexu jeśli chodzi o stosunek cena/jakość. Wózki niedrogie, bo produkowane w Polsce, a samo wykonanie naprawdę na wysokim poziomie, więc ja baaaardzo polecam.

Zgłoś nadużycie #1440 16 czerwca 2018, 22:43

Wika2312 Świeżo upieczona
Ja mam anexa z opcją 3w1 i jestem z niego bardzo zadowolona. Wózek solidny, praktyczny i poręczny a do tego fajnie się prezentuje.

Zgłoś nadużycie #1441 11 lipca 2018, 14:54

lusesitka774 Gotowa na wszystko
Przy wyborze spacerówki polecam skorzystać ze strony: https://ewozki.eu/pl/c/Wozki-spacerowe/18 . Są tutaj nie tylko spacerówki, ale także wózki wielofunkcyjne i inne. Jeśli jednak o wózki chodzi, na tej stronie możemy znaleźć piękne i rzadko spotykane modele najlepszych marek. Przy kompletowaniu wyprawki warto więc korzystać z tej właśnie strony.

Zgłoś nadużycie #1442 12 lipca 2018, 15:27

adelapadela Początkująca
Ja miałam Adamexa model Katrina i ok był fajny, ale przerzuciłam się na emmaljunga nxt90. Dlaczego? Bo emmaljunga jest znacznie lżejsza, dużo łatwiej zapakować mi ją do auta z Adamexem mimo, że mam kombi były mega problemy no i Katrina nie miała skrętnych kół przez co słabo się prowadziła NXT90 śmiga jak szalony :P

Zgłoś nadużycie #1443 14 lipca 2018, 19:18

Blabula Początkująca
My postawiliśmy na wózek Anex ;) Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo jest meeega wygodny i prezentuje się świetnie :)

Zgłoś nadużycie #1444 28 lipca 2018, 14:12

adelapadela Początkująca
Wózki emmaljunga mają super design i są smuklejesze niż Anex . Zresztą koleżanki synek ma 8 miesięcy jeżdżą Anexem i dziecko w spacerówce ginie i zjeżdza chociaż ma 10 kg. Moja córa jeździ od 7 miesiąca w nxt90 i nigdy nie było żadnego problemu i wózek jej nie przytłaczał mimo, że teraz mając ponad rok waży 9,4 kg

Zgłoś nadużycie #1445 20 sierpnia 2018, 19:52

Maciejka88 Świeżo upieczona
Mam wózek anex sport, bardzo wygodny i dla dziecka i dla mnie,
poniewż uważam, że został bardzo przemyślanie zaprojektowany, jest lekki
jak na wózek 3w1

Zgłoś nadużycie #1446 31 sierpnia 2018, 16:09

Marlenka33 Zaprawiona w bojach
Też mam xlandera jak eliss i uważam że jest najładniejszy z wózków które mijam na moim osiedlu, a super wygląda po zmroku z tymi diodami led, na pewno inne mamy będę mi go zazdrościły :)

Zgłoś nadużycie #1447 9 września 2018, 12:23

kroliczek Zaprawiona w bojach
Zdecydowanie polecam wózki marki Adamex. Bardzo solidne, dość tanie, bo kosztują zwykle mniej niż 2000 zl, a jak się poszuka w sieci to można znaleźć fajne zestawy z fotelikami itd.

Zgłoś nadużycie #1448 18 września 2018, 11:12

april13 Zaprawiona w bojach
fajny jest też Passo z Euro Cart. Używamy od jakis 3 miesięcy i jestem oczarowana. Gondola obszerna, z wygodnym materacykiem i zagłówkiem. Najlepsze jest to, że ma funkcję bujania, korzystamy z tego regularnie :) Porządny stelaż, dobra amortyzacja. Jest skrętny i przyjemnie się prowadzi. Spacerówka też zapowiada się super :)

Zgłoś nadużycie #1449 12 listopada 2018, 21:51

hannam Początkująca
Od pól roku jestem użytkowniczką Riko Naturo i polecam ;) Potrzebowałam czegoś do zadań specjalnych, czyli spacery po trudnym terenie (mieszkam na wsi). I tutaj pompowane koła dają rade ;) Dobra jest tez amortyzacja, wiec wozek prowadzi sie lekko, nie ma uczucia ciezkosci. Gondola posluzyla mi calkiem dlugo, dopiero niedawno zaczelam korzystac ze spacerowki. Jest wygodna i moge ja wyregulowac do pozycji lezacej. Podobaja mi sie tez wykonczenia z ekoskory- latwe w czyszczeniu i po prostu ladne ;)

Zgłoś nadużycie #1450 13 listopada 2018, 18:49

Majka2312 Początkująca
U mnie świetnie sobie radzi anex sport. Idealne połączenie nowoczesności i wygodny, wózek solidny, bezpieczny a przy tym ładnie się prezentuje i dobrze prowadzi.