Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wózek pomóżcie Dziewczyny!

Zgłoś nadużycie #11 29 września 2014, 20:10

OliwiaMama Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny ma może któraś taki wózeksafety1st Roadmaster Set Black SkyChciałabym kupić dla swojego synka nowy wózek ale ceny są kosmiczne ostatnio znalazłam taki wózek  (link) --->            http://www.redcoon.pl/B444245-safety1st-Roadmaster-Set-Black-Sky_Wielofunkcyjne?xtmc=w%C3%B3zki+dzieci%C4%99ce&xtcr=2#databox wózek jest zaskakująco tani lecz wydaje się solidny proszę  poradzcie czy warto go kupić ../../../sfSmiliesPlugin/images/smilies/icon_smile.gif

Zgłoś nadużycie #12 30 września 2014, 7:47

Milkusia2012 Fajna mama
Wygląd ma ładny, nie powiem, ale trzeba by go było wcześniej zobaczyć. No bo nie oszukujmy się - nowe 2w1 za tę cenę nie może powalać jakością. W tym wypadku lepiej jest kupić wózek używany, choć i tak najlepszych firm nawet używanych za tę cenę się nie znajdzie.

Zgłoś nadużycie #13 1 października 2014, 21:32

anie23 Zaprawiona w bojach
wozek wyglada dobrze, ciekawe jak na zywo, pomysl tylko ze bedziesz go uzywala praktycznie codziennie przez ok 3 lata, wiec warto moze sie zastanowic i dolozyc na cos wymarzonego? ja tak zrobilam i kupilam zestaw z mura plus 4 z gondola i fotelikiem samochodowym. i dobrze ze nie oszczedzalam bo mam cos co uprzyjemnia mi codzienne spacerki :)

Zgłoś nadużycie #14 2 października 2014, 17:37

basia_basia Zaprawiona w bojach

anie23 napisał(a)

wozek wyglada dobrze, ciekawe jak na zywo, pomysl tylko ze bedziesz go uzywala praktycznie codziennie przez ok 3 lata, wiec warto moze sie zastanowic i dolozyc na cos wymarzonego? ja tak zrobilam i kupilam zestaw z mura plus 4 z gondola i fotelikiem samochodowym. i dobrze ze nie oszczedzalam bo mam cos co uprzyjemnia mi codzienne spacerki :)

tez wydaje mi sie ze jesli nie jest sie przekonanym do zakupu w 100% to lepiej rozejrzec sie za czyms lepszym. mura to akurat bardzo dobry wybor, wcale sie nie dziwie ze jestes zadowolona

Zgłoś nadużycie #15 2 października 2014, 19:21

OliwiaMama Gotowa na wszystko
więc chyba rozejrze sie za jakimś dobrym używanym wózkiem :)

Zgłoś nadużycie #16 8 października 2014, 21:01

KarolinaKrasuska Gotowa na wszystko
ja mam elea, ale kupowalam nowy tak sobie zalozylam, ze co jak co ale wozek chce miec nowy i z prawdziwego zdarzenia, choc swoj tez mam w planach sprzedac za jakis czas

Zgłoś nadużycie #17 26 listopada 2014, 17:54

takamala Początkująca
Decydując się na wózek warto go dobrze sprawdzić, ja dlatego też zdecydowałam się na nowy z maxi cosi, jakoś ciężko mi dziecku było kupić używany

Zgłoś nadużycie #18 26 listopada 2014, 18:57

KarolinaKrasuska Gotowa na wszystko
takamala, ciężko to jest jak na nowy nie możesz sobie pozwolić!!!! ja tez elea mam nowy, ale jakbym nie zbierala na wozek wiekszy czas ciazy to bym musiala kupic jakis tanszy i tyle

Zgłoś nadużycie #19 26 listopada 2014, 23:41

basia_basia Zaprawiona w bojach
a moze ktos w rodzinie uzytkowal Mure/ Eleę i chce sprzedac? czasem warto dolozyc i kupic naprawde porzadny wozek, ale rozumiem- dzieciaczek w drodze, wydatkow jest naprawde mnostwo

Zgłoś nadużycie #20 10 stycznia 2015, 20:17

zolzik Zaprawiona w bojach
niekoniecznie nowy znaczy lepszy..
czasem można dostać używany wózeczek w super stanie, jednak najlepiej obejrzeć wózek na żywo.. nie przemawia do mnie kupno wózka przez internet (zwłaszcza używanego).

Zgłoś nadużycie #21 12 stycznia 2015, 11:23

InkaP Supermama
ja miałam wózek polskiej firmy lonex, byłam z niego bardzo zadowolona pod każdym wzgledem, wygląd, waga, składanie, gabaryty, funkcjonalność, dobry materiał, dodatki itp. można oblukać ich stronke internetowa bo maja a i co najwazniejsze, super sie prowadzi po różnym terenie i ma niska cene jak za ten luksus, który firma proponuje
polecam tez wózek Hartan są nie do zdarcia (niemieckie) mają dużo miejsca, duże gondole i duże spacerówki i są też super koła na nierówny teren, ma go moja siostra cioteczna a spaceruje codziennie po lesie z małym
fajny tez jest x-lander jak kupowałam wózek lonex to wahałam sie miedzy nim a x-landerem

Zgłoś nadużycie #22 17 lutego 2015, 12:02

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Na forum było już co najmniej kilka podobnych tematów,więc polecam poszukać i poczytać aby wybrać ten najbardziej odpowiedni i dopasowany do naszych potrzeb wózek,oczywiście nie moze ucierpieć na tym także jego jakość.

Zgłoś nadużycie #23 19 lutego 2019, 23:50

jasicka75 Zadomowiona
A moze Expander? Mają dwa nowe modele: Xenon i Storm. Osobiście jestem fanką tego pierwszego. Dobre mocne koła, wózek dobrze zamortyzowany, dzieki czmeu spaceruje sie nim lekko i swobodnie.A gabaryty są w sam raz dla osób mieszkających w mieście.

Zgłoś nadużycie #24 21 lutego 2019, 15:41

justyskiper Zaprawiona w bojach
Jeśli szukasz dobrych jakościowo wózków dla dzieci to polecam ci zajrzeć do sklepu https://www.bobozakupy.pl/ Znajdziecie tam naprawdę ogromny wybór wózków dobrej jakości i w rozsądnych cenach polecam.

Zgłoś nadużycie #25 28 lutego 2019, 12:05

mamaanulaaa Początkująca
Poleca Tutka, porzadne, fajne wozki w dobrej cenie :) https://taniewozkidzieciece.pl/Tutek-Black-Boy-2w1-wozek-dzieciecy

Zgłoś nadużycie #26 5 marca 2019, 21:27

april13 Gotowa na wszystko
Jeżeli wózek ma byś solidny, wygodny, bezpieczny to polecam Riko Nano. Nowoczesny wielofunkcyjny wózek z lekkim aluminiowym stelażem , rączką wózka obszytą ekoskórą oraz dodatkowym materacykiem na siedzisku. NA spacerach sprawdza się bez zarzutu zarówno w mieście jak i na wiejskich drogach.

Zgłoś nadużycie #27 3 maja 2019, 20:25

alanure Świeżo upieczona
czesc

Zgłoś nadużycie #28 8 maja 2019, 13:01

doriana Gotowa na wszystko
cześć, ja mam wózek x-lander więc mogę go polecić bo wiem jak się go użytkuje, nie mogę się go oczywiście nachwalić, spełnia wszystkie moje oczekiwania a co najważniejsze po tych kilku miesiącach wygląda jak nowy, nic nie skrzypi, nie wyciera się, jest super!

Zgłoś nadużycie #29 22 grudnia 2019, 22:14

adzielka Gotowa na wszystko
Jak sobie moje dylematy przypomnę jak wybierałam wózek.... mnóstwo modeli mi się podobało, chociaż ceny trochę przerażały :) na https://pl.aliexpress.com/category/200217552/baby-stroller.html za to taniej udało się znaleźć. Dostawa z zagranicy i dlatego. A że szukałam wózka wcześniej to spokojnie mogłam poczekać te 2-3 tygodnie. I za zaoszczędzone pieniądze kupiłam inne akcesoria dla maluszka.

Zgłoś nadużycie #30 8 stycznia 2020, 21:51

sunya Początkująca
A ja posiadam Riko Villa i wprost uwielbiam ten wózek nie tylko za wygląd ale również za funkcjonalność . Gondola duża, siedzisko przepiane, koszyk pojemny z przykryciem i pompowane koła. Łatwa obsługa wózka , bezproblemowa jazda i przyjemne spacery to niektóre z wielu rzeczy za które cenię ten wózek.