Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wózek Graco Symbio

Zgłoś nadużycie #11 11 grudnia 2013, 20:31

mms_kasiunia Świeżo upieczona
Hej dziewczyny co myślicie o wózku Graco Symbio ?? Może któraś z Was ma taki i napisze mi cos na jego temat? :) Szukam wózka który bedzie dosc lekki bo będę sama go wnosić na drugie piętro. Dzieki

Zgłoś nadużycie #12 24 stycznia 2014, 14:53

odcinek Świeżo upieczona
Ja posiadam graco symbio - bardzo leciutki wózeczek (ok. 8 kg) jak na swoją funkcjonalność, duzym plusem są skrętne koła, które umożliwiają manewrowanie wózeczkiem :)

Zgłoś nadużycie #13 24 stycznia 2014, 15:04

Waterlilly Początkująca
My mamy Evo ale rozważaliśmy między Evo, a Symbio i Evo wygrał tylko ze względu na to że "mój kolor" był dostępny w naszym sklepie ;) Symbio świetny wózek, przekłądane siedzisko jest super rozwiązaniem, jest lekki, poręczny i łatwy w obsłudze. Graco ogólnie dobre wózeczki produkuje :) My nie narzekaliśmy ani razu!

Zgłoś nadużycie #14 6 kwietnia 2014, 22:26

Konto usunięte
wygląda na solidny, ogólnie bardzo ładny

Zgłoś nadużycie #15 12 kwietnia 2014, 19:32

skarbek554 Zaprawiona w bojach
z doświadczenia wiem że akcesoria graco są bardzo dobre wiec wydaje mi się że i ten model powienien być ok.

Zgłoś nadużycie #16 27 kwietnia 2014, 22:55

Waterlilly Początkująca
pojeździłąm sobie symbio po smyku ostatnio i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem rozwiązań zastosowanych w tym wózeczku :) baaardzo wygodnie sie go prowadzi, super opcja z przekłądaną rączką :) koszyk na zakupy bardzo ok, nie haczy o koła :) no fajny fajny... :)

Zgłoś nadużycie #17 13 maja 2014, 20:19

magic Zadomowiona
myśleliśmy kiedyś nad tym wózkiem.

Zgłoś nadużycie #18 25 maja 2014, 14:11

kajastella Początkująca
ta sama rodzina ale ja wolę jednak graco evo :) wydaje mi się, że są zastosowane nowocześniejsze rozwiązania technologiczne ;)