Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wózek Bebetto Luca

Zgłoś nadużycie #11 1 czerwca 2013, 19:09

MamaCoreczekDwoch Gotowa na wszystko
Witam :) Czy któraś z mam ma ten wózeczek i byłaby tak uprzejma by go zopiniować? Byłabym bardzo wdzięczna :)

Zgłoś nadużycie #12 2 czerwca 2013, 12:05

Wiola91 Supermama
i Ja mam model Solaris, a widze, ze roznia sie tylko sletalzem. Gondola jest duza co jest plusem bo zima, gdy Witek byl jeszcze za maly na spacerowke swietnie sie miescil w kombinezonie bez podkurczania nozek ;)

W zaspach snieznych dawal rade, na nierownych drogach i dziurach sprawuje sie swietnie.

Teraz uzywamy spacerowki zastrzezen brak.

Zgłoś nadużycie #13 2 czerwca 2013, 12:05

Wiola91 Supermama
dubel

Zgłoś nadużycie #14 2 czerwca 2013, 18:03

Dzięki za opinię :)
Przydałoby się jeszcze odnośnie tego Luca pare info... czytałam, ze koszyk/torba na zakupy zawadza o kółka przednie, ciekawa jestem też jak sprawdza się materiał- bo taka imitacja lnu z tego co czytam i widze po fotach. I jaki kolor jest wnętrza gondoli, bo wszystkie zdjęcia są z tą nakładką a ja z tego rzadko korzystam (tylko przy silnych wiatrach i w silne mrozy)

Zgłoś nadużycie #15 3 czerwca 2013, 15:56

Wiola91 Supermama

MamaCoreczekDwoch napisał(a)

Dzięki za opinię :)
Przydałoby się jeszcze odnośnie tego Luca pare info... czytałam, ze koszyk/torba na zakupy zawadza o kółka przednie, ciekawa jestem też jak sprawdza się materiał- bo taka imitacja lnu z tego co czytam i widze po fotach. I jaki kolor jest wnętrza gondoli, bo wszystkie zdjęcia są z tą nakładką a ja z tego rzadko korzystam (tylko przy silnych wiatrach i w silne mrozy)

Kolor wnętrza jest biały. Sprawdza się dobrze. A co do koszyka na zakupy to tak, jak jest za dużo naładowane to zawadza o przednie koła, ale jeżeli się go nie przeciąża to jest ok :) wypadło mi to z głowy bo tylko dwa razy rzeciażyłam go i zawadzało dlatego sory :) mogę Ci fotki na maila powysyłać bo gdzieś mam ;)

Zgłoś nadużycie #16 4 czerwca 2013, 13:47

Super :) najbardziej mi na kolorze wnętrza gondolki zależało- lubie jak jest jasne :) )) Bardzo Ci dziekuje :* A co do koszyka... cóż no nie można mieć wszystkiego :) Prawda jest taka, ze w moim przypadku w sumie na koszyku mi najmniej zalezy. Kiedy był mi potrzebny to akurat miałam wózek idealny do ciężkich zakupów (nie miałam samochodu) a teraz koszyk duży mi się własnie nie przyda, bo jak robie wieksze zakupy to i tak samochodem, więc luz :) może sie obijać o kółka ;P Bede malutko wkładac najwyżej :) ))

Zgłoś nadużycie #17 24 czerwca 2013, 14:09

PinacoLady Gotowa na wszystko
Ja nie mam, ale ze zdjęć wydaje mi się OK. I ten daszek ze spacerówki super- taki długi.
http://nynusiek.blox.pl/html

Zgłoś nadużycie #18 25 czerwca 2013, 13:02

A więc... jak ktoś ma wątpliwości, to musze powiedzieć, że wózek sprawdza się REWELACYJNIE! Prowadzi się go jak po chmurce. Wygląd na żywo jest genialny- dużo lepszy niz w necie. Ogólnie ja jestem mega zadowolona

Zgłoś nadużycie #19 26 sierpnia 2013, 18:52

domela Supermama
Witam, ja tez nie posiadam tego wozka ale bardzo mi sie podoba i tez mysle o jego zakupie (jak juz w ciaze zajde ;p ). A co myslicie o tym wozku w kolorze grafitowym? bodajze 230 ??

Zgłoś nadużycie #20 17 lutego 2014, 17:08

mariysia Świeżo upieczona
Jest nawet forum poświęcone wózkom, warto na nim bywać.
pożyczki unijne

Zgłoś nadużycie #21 2 lipca 2014, 12:55

Konto usunięte
Moja kuzynka tydzien temu kupiła ten wózek i dziś była na pierwszym spacerze. Pisała mi, że jest super :-) fajnie i pewnie się prowadzi i jest lekki. Ja tylko w sklepie się nim przejechałam. Na żywo będę jechać jak kuzynka do mnie przyjedzie :-)

Zgłoś nadużycie #22 5 lipca 2014, 15:09

inProgress Fajna mama
Też mam ten wózek, do tego w zestawie był fotelik ramatti mars, też w kolorze wózka (szary). Mam ramę w kolorze aluminium. Wózek jest genialny, prowadzi się go lekko i wygodnie, składa się łatwo i do małych rozmiarów :) Zamykana torba pod wózkiem - super! Nie mam żadnych zastrzeżeń, wybrałabym ten wózek jeszcze raz, i jeszcze raz... :)

Zgłoś nadużycie #23 27 lipca 2014, 20:36

Konto usunięte
U mnie na wsi jedno małżeństwo właśnie niedawno zostało rodzicami i mają ten wózek. I chodzą często na spacery. I super się prezentuje.