Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wozek 3w1 ??????

Zgłoś nadużycie #71 28 lipca 2018, 17:13

Blabula Początkująca
My kupiliśmy Anex Sport. Długo się zastanawiałam na jaki wózek postawić, ale ten do nas najbardziej przemawiał. Wygląda super, ale przede wszystkim jest bardzo funkcjonalny!

Zgłoś nadużycie #72 9 września 2018, 12:27

kroliczek Zaprawiona w bojach
Tu chyba poza Adamexem nie ma dużej konkurencji. Cybexy są dość drogie, jak ktoś chce porządny wózek za ROZSĄDNE pieniadze to Adamex to najlepszy wybór.

Zgłoś nadużycie #73 9 września 2018, 21:30

FrankieeFran Zadomowiona
Według mnie właśnie takie wózki dla dzieci to najlepszy wybór. Wiadomo, że taki komplet kosztuje wiecej i to niemało. Jednak decydując się na taki zakup inwestujecie w wiele niezbędnych rzeczy do wyprawki dla dziecka. Kupując wózek 3w1 załatwiacie jednym zakupem wygodną spacerówkę, fotelik samochodowy, gondolę, nosidełko. Ja nie musiałam się długo wachać, zainwestowałam w taki sprzęt, szczególnie, że planujemy za dwa lata kolejne dziecko, więc na pewno te wszystkie rzeczy ponownie wykorzystamy

Zgłoś nadużycie #74 10 września 2018, 12:34

kefiro9t Świeżo upieczona
Dzięki wielkie za sprawdzone info. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda :)
Psy to ludzkie stworzenia - oznajmiła. - W przeciwieństwie do ludzi.

Zgłoś nadużycie #75 11 września 2018, 17:39

onamiki Zadomowiona
Do tamtych nie jestem przekonana ale my mamy taki 2 w 1 https://www.al.to/p/435025-wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-camini-frontera-2w1-da... i zdecydowanie mogę go polecić. To wózek, który pokona każdy teren. Drgania tłumią amortyzatory z dwoma poziomami regulacji sztywności. Koła mają grube gumowe opony, a ich wypełnienie stanowi specjalny żel. Do tego posiada pojemny, zamykany kosz na zakupy, regulowaną rączkę, 5 - punktowe pasy, łatwy i wygodny system wpinania siedziska w zaczepy na ramie a zmiana wózka głębokiego w wózek spacerowy trwa zaledwie kilka chwil. Najlepszy!

Zgłoś nadużycie #76 18 września 2018, 13:01

april13 Gotowa na wszystko
a my mamy Optimo z Easy Go :) niedrogi a jakość wykonania i komfort użytkowania ogromny. Spora gondola, porządny stelaż i materiał. Ciekawa kolorosytyka. Wózek zwinny i dość lekki, nie ma też problemów z podbijaniem choć polecam ze swojej strony dokupić dodatkowy komplet kół pompowanych ( za 160 zł ). My mieszkamy na wsi a wiadomo, że tu teren jest nieco bardziej wymagający niż w mieście :)

Zgłoś nadużycie #77 17 listopada 2018, 9:05

eliss Zaprawiona w bojach
Mi wystarczy wózek 2w1 a kupiłam x-landera którego opisuje ta blogerka http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ , a wózek jest przepiękny, mega wygodny dla dziecka i uniwersalny!

Zgłoś nadużycie #78 1 lutego 2019, 14:42

mamaanulaaa Początkująca
ja polecam niezawodny https://supermaluszek.pl/Diamos_Eco_3w1 :)

Zgłoś nadużycie #79 29 kwietnia 2019, 14:38

monik45 Zaprawiona w bojach
Mi od jakiegoś czasu wózki dziecięce śnią się po nocach, chyba za dużo modeli obejrzałam podczas kompletowania wyprawki dla naszego synka. Wiadomo trzeba obejrzeć kilka modeli żeby wyrobić sobie zdanie ale bez przesady.