Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wozek 3w1 ??????

Zgłoś nadużycie #71 28 lipca 2018, 17:13

Blabula Początkująca
My kupiliśmy Anex Sport. Długo się zastanawiałam na jaki wózek postawić, ale ten do nas najbardziej przemawiał. Wygląda super, ale przede wszystkim jest bardzo funkcjonalny!

Zgłoś nadużycie #72 9 września 2018, 12:27

kroliczek Zaprawiona w bojach
Tu chyba poza Adamexem nie ma dużej konkurencji. Cybexy są dość drogie, jak ktoś chce porządny wózek za ROZSĄDNE pieniadze to Adamex to najlepszy wybór.

Zgłoś nadużycie #73 9 września 2018, 21:30

FrankieeFran Zadomowiona
Według mnie właśnie takie wózki dla dzieci to najlepszy wybór. Wiadomo, że taki komplet kosztuje wiecej i to niemało. Jednak decydując się na taki zakup inwestujecie w wiele niezbędnych rzeczy do wyprawki dla dziecka. Kupując wózek 3w1 załatwiacie jednym zakupem wygodną spacerówkę, fotelik samochodowy, gondolę, nosidełko. Ja nie musiałam się długo wachać, zainwestowałam w taki sprzęt, szczególnie, że planujemy za dwa lata kolejne dziecko, więc na pewno te wszystkie rzeczy ponownie wykorzystamy

Zgłoś nadużycie #74 10 września 2018, 12:34

kefiro9t Świeżo upieczona
Dzięki wielkie za sprawdzone info. Myślę, że z całą pewnością mi się to przyda :)
Psy to ludzkie stworzenia - oznajmiła. - W przeciwieństwie do ludzi.

Zgłoś nadużycie #75 11 września 2018, 17:39

onamiki Zadomowiona
Do tamtych nie jestem przekonana ale my mamy taki 2 w 1 https://www.al.to/p/435025-wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-camini-frontera-2w1-da... i zdecydowanie mogę go polecić. To wózek, który pokona każdy teren. Drgania tłumią amortyzatory z dwoma poziomami regulacji sztywności. Koła mają grube gumowe opony, a ich wypełnienie stanowi specjalny żel. Do tego posiada pojemny, zamykany kosz na zakupy, regulowaną rączkę, 5 - punktowe pasy, łatwy i wygodny system wpinania siedziska w zaczepy na ramie a zmiana wózka głębokiego w wózek spacerowy trwa zaledwie kilka chwil. Najlepszy!

Zgłoś nadużycie #76 18 września 2018, 13:01

april13 Zaprawiona w bojach
a my mamy Optimo z Easy Go :) niedrogi a jakość wykonania i komfort użytkowania ogromny. Spora gondola, porządny stelaż i materiał. Ciekawa kolorosytyka. Wózek zwinny i dość lekki, nie ma też problemów z podbijaniem choć polecam ze swojej strony dokupić dodatkowy komplet kół pompowanych ( za 160 zł ). My mieszkamy na wsi a wiadomo, że tu teren jest nieco bardziej wymagający niż w mieście :)

Zgłoś nadużycie #77 17 listopada 2018, 9:05

eliss Zadomowiona
Mi wystarczy wózek 2w1 a kupiłam x-landera którego opisuje ta blogerka http://www.kamperki.com/xlander-x-pulse-recenzja/ , a wózek jest przepiękny, mega wygodny dla dziecka i uniwersalny!