Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

woda z jodem

Zgłoś nadużycie #11 31 stycznia 2011, 15:51

mamajuleczki_3 Świeżo upieczona
Witajcie,

Słyszałam o nowej wodzie wzbogaconej jodem - Ustroniance z Jodem. Podobno poleca się ją kobietom w ciąży szczególnie oraz w czasie karmienia jako uzupełnienie diety o ważny w tym okresie jod. Mam pytanie, czy piłyście ją i jak oceniacie jej smak? A także co sądzicie o jej zdrowotnych walorach? Przepraszam, jeśli umieściłam w niewłaściwym dziale.
Jestem w 3 miesiącu ciąży i martwię się o niedobory, a szczególnie o swoją tarczycę, która w ich wyniku może ucierpieć

Zgłoś nadużycie #12 22 kwietnia 2017, 20:38

emilka87 Początkująca
Jest bardzo zdrowa i możesz ją podać w eleganckim dzbanku na wodę ze sklepu Cook and Love - https://cookandlove.pl/dzbanki-do-wody.html.

Zgłoś nadużycie #13 23 kwietnia 2017, 11:01

Pamelcia Gotowa na wszystko
na pewno taka woda nie zaszkodzi, jod dobrze wpływa na zdrowie.

Zgłoś nadużycie #14 3 sierpnia 2017, 12:00

bronna Zaprawiona w bojach
Woda z dodatkiem jodu to super sprawa. ja ostatnio bardzo sie wkrecilam w temat wody i duzo o tym czytam. Znalazlam swietny artykul darnatury.pl/blog/article/mineralizacja-wody - nie zdawalam sobie sprawy z tego, czym poszczegolne rodzaje wod moga sie roznic. teraz zwracam uwage na to, co kupuje

Zgłoś nadużycie #15 4 sierpnia 2017, 15:56

tina32 Gotowa na wszystko
Woda z takimi dodatkami mi nie smakuje zupełnie.

Zgłoś nadużycie #16 11 sierpnia 2017, 8:53

Pamelcia Gotowa na wszystko
ale na pewno jest zdrowa, ja bym bardzo chętnie spróbowała.

Zgłoś nadużycie #17 18 lutego 2018, 11:29

melfi Zaprawiona w bojach
Ja piję wodę przefiltrowaną z kranu i taka odpowiada mi najbardziej. Kiedyś kupiłem sobie filtr ze strony http://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-do-wody.html/  i uważam to bardzo udany zakup. Korzysta z tego cała rodzina.

Zgłoś nadużycie #18 19 lutego 2018, 10:32

macissrew Świeżo upieczona
Woda mineralna jest bardzo zdrowa dla naszego organizmu - dodatkowy jod tylko korzystnie wpłynie na nasze zdrowie :)
projekt
ogrodu Małopolska

Zgłoś nadużycie #19 22 lutego 2018, 12:43

eliss Zadomowiona
Nie dla każdego się nadaje woda mineralna, podobno większość z nas powinna pić źródlaną a ja wolę zwykłą warszawską kranówkę bo taka mi odpowiada najbardziej.

Zgłoś nadużycie #20 15 marca 2018, 9:19

mama_Laura Świeżo upieczona
Uważam że najlepiej pić mineralną cisowiankę która jest zdrowa i polska. Do tego jeszcze wspiera akcje unicef.  Skład już kilka razy sprawdzałam i nie ma do czego się przyczepić