Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Włosy, farbowanie, pielęgnacja

Zgłoś nadużycie #71 21 września 2011, 13:28

wiolka1991x Fajna mama
prawde mowiac to na 100% nie bylam pewna co to jest... ale np pojawia sie po uzyciu szamponu z dove... wiec nie uzywam.... dzieki bogu WAX pomogl...zniklo i wlosy tak nie leca i tych strupkow nie ma...
moja wielka miłość na maleńkich nóżkach

Zgłoś nadużycie #72 21 września 2011, 13:34

Karolinia Supermama
Moja skóra reaguje bardzo alergicznie na większość kosmetyków do włosów... Ale WAX jest the best, odkryłam go z dobrych 5 lat temu i do tej pory uwielbiam ;) Do tego szampon Dermena przeciwko wypadaniu... A na codzień używam Head&shoulders przeciwko wypadaniu i jest dobrze :)
Zawsze razem:*

Zgłoś nadużycie #73 21 września 2011, 13:46

wiolka1991x Fajna mama
a ta Dermena to z czego i ile kosztuje ?? dobra jest ??

Zgłoś nadużycie #74 22 września 2011, 7:41

Karolinia Supermama
Tak sięnazywa firma- Dermena. Jest szampon i tonik do skóry głowy- dla mnie rewelacja. Jest jeszcze odżywka, ale kiedysbyła tylko przeciwłupieżowa, traz moze jest też z serii przeciw wypadaniu, nie używałam nigdy w każdym razie... Ale szamponu lepszego nie ma dla mnie :) Z tym że oczywiście nie można go cały czas używać; a kosztuje coś ok. 30 zł.

Zgłoś nadużycie #75 22 września 2011, 16:50

Helenne Początkująca
Ja stosowałam Wax, ale to był średni pomysł, moje włosy średnio reagują na hennę. Zresztą średnio reagują na wszystko :/ Do mycia używam albo mydła z Aleppo albo szamponu Clorane (tylko drogi jest niestety). A na wypadenie świetnie działa serum z Welli, też trochę kosztuje, ale warto. Jest na pewno do kupienia na kalamis.pl.

Zgłoś nadużycie #76 22 września 2011, 17:12

wiolka1991x Fajna mama
jak bede miala jakis zastrzyk gotowki to kupie na probe ta dermene :D

Zgłoś nadużycie #77 23 września 2011, 15:37

Karolinia Supermama
Każdy ma inne włosy, no i każdemu co innego odpowiada, ale powiem szczerze że pierwszy raz się spotykam z negatywną opinią na temat WAX, no ale jak pisałam. Dla mnie np szampony drogeryjne typu Fructis, Garnier, Dove to coś makabrycznego :)

Zgłoś nadużycie #78 25 września 2011, 15:24

Kasiula260 Fajna mama

Karolinia napisał(a)

Każdy ma inne włosy, no i każdemu co innego odpowiada, ale powiem szczerze że pierwszy raz się spotykam z negatywną opinią na temat WAX, no ale jak pisałam. Dla mnie np szampony drogeryjne typu Fructis, Garnier, Dove to coś makabrycznego :)

Moim włosom WAx też pasuje :)
Nasz Okruszek urodził się 04.11.2011r. :)

Zgłoś nadużycie #79 1 sierpnia 2013, 18:59

muminka Początkująca

Karolinia napisał(a)

Mi właśnie Wax też jakoś nie podszedł :( Natomiast chwaliłam sobie Fructisa.

Natomiast jeśli chodzi o koloryzację to ostatnio wypróbowałam Garnier Olia i szczerze polecam - w końcu farba bez amoniaku! Hura! :) Włosy są mocno lśniące i absolutnie gładkie. Nie miałam doświadczenia z innymi kolorami ale ja farbowałam tym najciemniejszym brązem (to prawie czerń) i jestem bardzo zadowolona i z barwy i z ładnych refleksów na włosach.

Zgłoś nadużycie #80 19 sierpnia 2013, 18:35

Karolinia Supermama
Laski, ja fryzjerka zdradzę Wam tajemnicę- nie ma czegoś takiego jak FARBA BEZ AMONIAKU. Każda farba(czyli środek zmieniający TRWALE kolor włosa) ma amoniak, w tym czy innym wydaniu, bo musi rozchylić łuski. Nawet szamponetki go zawierają, znikomą ilość, ale jednak.
Co nie zmienia faktu, że sama farbuję się od jakiegoś czasu "bezamoniakowym" Castingiem :)

Zgłoś nadużycie #81 13 października 2013, 15:27

Nadulina Świeżo upieczona
Ja farbuję sama, lub z przyjaciółką sobie na wzajem farbujemy. Tak samo z przycinaniem itd.
Wszyscy chcą naszego dobra. Nie pozwólmy go sobie zabrać :)

Zgłoś nadużycie #82 15 października 2013, 12:24

kaes Początkująca
A wracając do problemu łupieżu... ostatnio zauważyłam że moje włosy są jakieś matowe i strasznie słabe a do tego dostałam łupieżu. Czy to może "efekty uboczne" ciąży? w prawdzie to dopiero koniec 6 tygodnia. nigdy wczesniej nie mialam takich problemów, a włosy były silne i lśniące, nie zmieniłam też diety, ani trybu zycia. :( ((

Zgłoś nadużycie #83 15 października 2013, 17:06

mami21 Początkująca
Ciąża osłabia włosy i to bardzo a jak urodzisz to nie zdziw się że będą wypadać. A nie zmieniałaś szamponu? Nieraz od szamponu tak się dzieje. Ja tak miałam kilka razy.
http://mjakmama.net/

Zgłoś nadużycie #84 21 października 2013, 15:04

akkacja Świeżo upieczona
A ja skusiłam się na olejowanie włosów i muszę przyznać, że efekty są marne...wydaje mi się, że strasznie dużo włosów mi wypada po takiej kuracji. Miałyście podobne doświadczenia?

Zgłoś nadużycie #85 22 października 2013, 15:01

megan Zaprawiona w bojach
A na czym takie olejowanie włosów polega?

Zgłoś nadużycie #86 15 grudnia 2013, 23:31

kaes Początkująca
o co chodzi z tym olejowaniem włosów bo wczytałam na forach rózne opinie

Zgłoś nadużycie #87 2 czerwca 2014, 13:29

AnnaS Zaprawiona w bojach
Popieram Lolimaa :) wystarczy odrobina chęci i potrzeba czucia się dobrze i zadbaną, a chwilka na makijaż znajdzie się również w ciągu dnia :)

Zgłoś nadużycie #88 30 lipca 2014, 14:41

MamaZosi Początkująca
no właśnie, jak radzicie sobie z łupieżem? Bo ja się z tym męczę od dwóch tygodni i nic :(

Zgłoś nadużycie #89 6 sierpnia 2014, 13:48

Konto usunięte
Ja zrobiłam sobie przerwę za farbowaniu, niech moje włosy odpoczną. Spaliłam prostownice i nie spieszno mi do nowej.

Zgłoś nadużycie #90 5 listopada 2015, 11:01

runkun Zaprawiona w bojach
Ja po prostu używam specjalnego fluidu do włosów. Wygląda to pięknie i jest bezpiecznie.