Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Własna działalność.

Zgłoś nadużycie #91 11 września 2018, 18:03

aniulaxx Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 280 Podziękowania: 1
Ja jestem zdania, że najważniejsze w dzisiejszych czasach jeśli chodzi o własną działalność jest po prostu jakość naszych produktów. Ja mając to na uwadze zdecydowałam się wybrać jednego z najlepszych dostawców materiałów ogniotrwałych. Chodzi mi o ofertę na stronie https://www.zamac.pl/ . Wiele osób mi polecało tą firmę i szczerze mówiąc po kilku miesiącach mogę powiedzieć to samo - są naprawdę godni polecenia !

Zgłoś nadużycie #92 13 września 2018, 16:24

bartek88 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Lis, 2014 Posty: 205 Podziękowania: 0
Wiecie o tym, że coraz więcej różnych branż zaopatruje się w różne programy, które znacznie usprawniają pracę. Nawet gabinety lekarskie korzystają z takich programów, jak chociażby ten, o którym przeczytać można tutaj https://medchart.pl/ . Takie oprogramowanie do zarządzania gabinetem znacznie usprawnia i przede wszystkim ułatwia pracę zarówno pielęgniarkom, jak i lekarzom.

Zgłoś nadużycie #93 17 września 2018, 11:26

myszka2508 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2015 Posty: 132 Podziękowania: 1
No zakupy internetowe nie muszą ograniczać się tylko do sprzedaży na terenie kraju. I pewnie dzięki takim modułom właśnie jak od Cinkciarza sklep internetowy może przyjmować płatności z zagranicy. To duże ułatwienie i duża możliwość rozwoju dla biznesu.

Zgłoś nadużycie #94 18 września 2018, 20:01

beata333 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Mar, 2015 Posty: 211 Podziękowania: 0
Wydaje mi się ze prowadzenie magazynu to dobry biznes, projektowanie hal stalowych możesz zlecić firmie http://mix.waw.pl/projektowanie-hal-stalowych.html Dzięki takim projektom hal stalowych dowiesz sie na jakie koszta musisz sie przygotować mniej więcej, do tego oprócz projektowania hali stalowej ta firma może się zając również budową, a magazyn mozesz później wynając firmom które będą placić Ci co miesieczny czynsz.