Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

wizyta u lekarza

Zgłoś nadużycie #11 4 października 2011, 10:18

diamondxxpink18 Początkująca
witam was :) Wczoraj poszłam sie przebadać do ginekologa poniewaz moja miesiaczka sie spuznila w tamtym miesiacu i bylo to raczej plamienie... Okazało sie że mam mały stan zapalny pochwy oraz że to moge być w ciąży ale jest to jeszcze za wcześnie aby coś stwierdzic...
Do którego miesiąca ciąży można mieć miesiaczke ?? Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #12 4 października 2011, 10:29

nacia1988 Fajna mama
badanie beta HCG stwierdza to najszybciej i jest pewniejsze od testów z apteki jeżeli lekarz nie dał ci na nie skierowania to o ile możesz zrób je sama prywatnie kosztuje około 30 złoty a o iple wiem daje pewnośc juz po kilku dniach...zrobisz je prywatnie w laboratorium gdzie zazwyczaj oddajesz krew do badań

Zgłoś nadużycie #13 4 października 2011, 13:16

snoopy90 Fajna mama

nacia1988 napisał(a)

badanie beta HCG stwierdza to najszybciej i jest pewniejsze od testów z apteki jeżeli lekarz nie dał ci na nie skierowania to o ile możesz zrób je sama prywatnie kosztuje około 30 złoty a o iple wiem daje pewnośc juz po kilku dniach...zrobisz je prywatnie w laboratorium gdzie zazwyczaj oddajesz krew do badań

zgadzam sie :D najlepsze wyjscie :D

http://oliwunia.blogspot.com/

Zgłoś nadużycie #14 4 października 2011, 13:34

larina Supermama
Swoją drogą dziwne, że gin nie zlecił zrobić bety.

Zgłoś nadużycie #15 4 października 2011, 17:28

nacia1988 Fajna mama
a co do testu krwi to ja tez robiłam prywatnie bo debilny lekarz stwierdził na USG ze mam jakies zmiam=ny albo miesniaka i trzeba łyżeczkować...debil ja już w ciąży byłam a do niego nigdy mnie nikt siła nie zaprowadzii

Zgłoś nadużycie #16 7 października 2011, 12:19

heven7 Gotowa na wszystko
krwawienie można nawet mieć aż do 6 miesiąca.. ;/
przynajmniej moja kumpela tak miała. krwawiła do 6 miesiąca, brzuch jej nie rósł to nie poszła do gin. przy okazji imprezowała, piła alkohol i tp. nawet na bangi chciała skakać. jak jej się "okres" zatrzymał to poszła do gin i jak się okazało to już idzie 7 miesiąc.  ale nie donosiała do 9 miesiąca tylko urodziła wcześniaka pod koniec 8. nawet nie miała czasu się pozbierać po tej nowinie u gin a już zaczeła rodzić ;d zero wyprawki...  obecnie dzidzia ma 3 lata :) i zdrowa jak rydz! ODZIWO ;) HEHE

Zgłoś nadużycie #17 19 kwietnia 2018, 23:10

mamuska91 Zadomowiona
Ja ostatnio chcialam iść do ginekologa na NFZ i czas oczekiwania to ok 1,5 miesiaca :/ To jest jakaś paranoja. Jutro będę dzwonić do http://ultimed.com.pl/ Widziałam, ze mają wielu specjalistów w tym ginekologa i endokrynologa. Chyba się tam zapiszę bo nie mają długich terminów i cieszą się pozytywną opinią.

Zgłoś nadużycie #18 13 maja 2018, 23:27

kosmiczna Zadomowiona
Jeżeli Ty nie masz czasu czekać w kolejce u specjalisty albo też potrzebujesz wizyty domowej
to zerknij sobie tutaj https://lekarzobok.pl
Jeżeli jesteś z okolic Wrocławia możesz zamówić taką wizytę domową i lekarz na pewno Ci pomoże. Bez wychodzenia z domu i bez kolejek. A to ważne w przypadku zdrowia.

Zgłoś nadużycie #19 14 maja 2018, 7:47

Loczek Fajna mama

mamuska91 napisał(a)

Ja ostatnio chcialam iść do ginekologa na NFZ i czas oczekiwania to ok 1,5 miesiaca :/ To jest jakaś paranoja. Jutro będę dzwonić do http://ultimed.com.pl/ Widziałam, ze mają wielu specjalistów w tym ginekologa i endokrynologa. Chyba się tam zapiszę bo nie mają długich terminów i cieszą się pozytywną opinią.

Przy rejestracji warto powiedzieć że jest Pani w ciąży wówczas wizyty dla ciężarnych są szybciej.
Kiedy już się przecierpi wszystko swoje, jeszcze trzeba przecierpieć cierpienia swoich dzieci. To właśnie znaczy być matką.