Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wirtualne biuro?

Zgłoś nadużycie #11 4 września 2017, 19:16

japochorobie Zadomowiona
Rejestracja: Mar, 2017 Posty: 57 Podziękowania: 0
Macie doświadczenie w korzystaniu z wirtualnego biura? To się sprawdza? Słyszałam kiedyś, że na pewno jest taniej. Chcę zacząć pracować z domu, bo przy dzieciach inaczej się nie da, i przydałaby mi się taka opcja. Patrzyłam jedynie na ofertę http://www.cubecentre.com/biura-na-godziny-stacjonarne/ i wiem, że takie miejsca też wynajmują normalnie biurka do pracy.

Zgłoś nadużycie #12 20 listopada 2017, 12:28

blankaa Zadomowiona
Rejestracja: Kwi, 2016 Posty: 77 Podziękowania: 0
Moim zdaniem biuro wirtualne sprawdza się przy niewielkiej działalność, gdzie nie ma zbyt wielu zleceń i jest sie w stanie samemu wszystko ogarnąć, bądź jest maksymalnie dwoje pracowników. A tak to uważam, że lepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie bardziej rzeczywistego biura na przykład z http://www.officemap.pl/ Po za tym wyjście i praca w takim biurze pozwala bardziej rozgraniczyć pracę od życia prywatnego. Co jest moim zdaniem bardzo zdrowe. Przez co praca staje się wydajniejsza i zajmuje mniej czasu.

Zgłoś nadużycie #13 24 listopada 2017, 10:42

lidiaa851 Zadomowiona
Rejestracja: Maj, 2016 Posty: 29 Podziękowania: 0

japochorobie napisał(a)

Macie doświadczenie w korzystaniu z wirtualnego biura? To się sprawdza? Słyszałam kiedyś, że na pewno jest taniej.Tak, wynajęcie wirtualnego biura jest tańsze i to znacznie, ale nie sprawdzi się to w większości firm - potrzebują one bowiem stałego biura. Nie wiecie jakie wybrać? Tu https://akademianajemcy.pl natrafiłam na szkolenia, które powinny pomóc w wyborze najbardziej odpowiedniego, uporać się z formalnościami, czy aranżacją - warto się wybrać.

Zgłoś nadużycie #14 19 grudnia 2017, 15:23

sorian Zadomowiona
Rejestracja: Cze, 2015 Posty: 63 Podziękowania: 0
Nie miałam okazji korzystać z takiej usługi, ale to chyba całkiem wygodne. Miejsca takie jak parki naukowe pewnie oferują takie usługi. Mi natomiast bardzo podobają się nowoczesne budynki takie jak kompleks biurowy imagine.

Zgłoś nadużycie #15 19 stycznia 2018, 22:15

aniulaxx Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 166 Podziękowania: 1
Jeśli chcesz pracować w domu to idealna opcja dla Ciebie :) Ja też jestem w takiej sytuacji i korzystam z oferty http://ideaprestige.eu/ . Zyskałam dzięki temu adres rejestracyjny a oprócz tego obsługę księgową, która jest dla mnie bardzo ważna. To wszystko zapewnia mi swobodną możliwość prowadzenia firmy z domu! A dodatkowa przestrzeń coworkingowa to jeden z największych profitów usług ideaprestige :D

Zgłoś nadużycie #16 7 maja 2018, 16:58

Fransiiscas2 Świeżo upieczona
Rejestracja: Mar, 2018 Posty: 8 Podziękowania: 0
W przypadku niektórych firm wirtualne biuro rzeczywiscie jest najlepszą opcją na posiadanie siedziby firmy. W mojej branży jednak konieczne jest stacjonarne biuro na mieście. Wynajmuje lokal i teraz nawet planuje zmianę mebli. Chce postawić na nowoczesne propozycje od http://www.tntoffice.pl