Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wirtualne biuro?

Zgłoś nadużycie #11 4 września 2017, 19:16

japochorobie Zadomowiona
Rejestracja: Mar, 2017 Posty: 70 Podziękowania: 0
Macie doświadczenie w korzystaniu z wirtualnego biura? To się sprawdza? Słyszałam kiedyś, że na pewno jest taniej. Chcę zacząć pracować z domu, bo przy dzieciach inaczej się nie da, i przydałaby mi się taka opcja. Patrzyłam jedynie na ofertę http://www.cubecentre.com/biura-na-godziny-stacjonarne/ i wiem, że takie miejsca też wynajmują normalnie biurka do pracy.

Zgłoś nadużycie #12 20 listopada 2017, 12:28

blankaa Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Kwi, 2016 Posty: 114 Podziękowania: 0
Moim zdaniem biuro wirtualne sprawdza się przy niewielkiej działalność, gdzie nie ma zbyt wielu zleceń i jest sie w stanie samemu wszystko ogarnąć, bądź jest maksymalnie dwoje pracowników. A tak to uważam, że lepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie bardziej rzeczywistego biura na przykład z http://www.officemap.pl/ Po za tym wyjście i praca w takim biurze pozwala bardziej rozgraniczyć pracę od życia prywatnego. Co jest moim zdaniem bardzo zdrowe. Przez co praca staje się wydajniejsza i zajmuje mniej czasu.

Zgłoś nadużycie #13 24 listopada 2017, 10:42

lidiaa851 Zadomowiona
Rejestracja: Maj, 2016 Posty: 32 Podziękowania: 0

japochorobie napisał(a)

Macie doświadczenie w korzystaniu z wirtualnego biura? To się sprawdza? Słyszałam kiedyś, że na pewno jest taniej.Tak, wynajęcie wirtualnego biura jest tańsze i to znacznie, ale nie sprawdzi się to w większości firm - potrzebują one bowiem stałego biura. Nie wiecie jakie wybrać? Tu https://akademianajemcy.pl natrafiłam na szkolenia, które powinny pomóc w wyborze najbardziej odpowiedniego, uporać się z formalnościami, czy aranżacją - warto się wybrać.

Zgłoś nadużycie #14 19 grudnia 2017, 15:23

sorian Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Cze, 2015 Posty: 97 Podziękowania: 0
Nie miałam okazji korzystać z takiej usługi, ale to chyba całkiem wygodne. Miejsca takie jak parki naukowe pewnie oferują takie usługi. Mi natomiast bardzo podobają się nowoczesne budynki takie jak kompleks biurowy imagine.

Zgłoś nadużycie #15 19 stycznia 2018, 22:15

aniulaxx Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Cze, 2016 Posty: 230 Podziękowania: 1
Jeśli chcesz pracować w domu to idealna opcja dla Ciebie :) Ja też jestem w takiej sytuacji i korzystam z oferty http://ideaprestige.eu/ . Zyskałam dzięki temu adres rejestracyjny a oprócz tego obsługę księgową, która jest dla mnie bardzo ważna. To wszystko zapewnia mi swobodną możliwość prowadzenia firmy z domu! A dodatkowa przestrzeń coworkingowa to jeden z największych profitów usług ideaprestige :D

Zgłoś nadużycie #16 7 maja 2018, 16:58

Fransiiscas2 Świeżo upieczona
Rejestracja: Mar, 2018 Posty: 9 Podziękowania: 0
W przypadku niektórych firm wirtualne biuro rzeczywiscie jest najlepszą opcją na posiadanie siedziby firmy. W mojej branży jednak konieczne jest stacjonarne biuro na mieście. Wynajmuje lokal i teraz nawet planuje zmianę mebli. Chce postawić na nowoczesne propozycje od http://www.tntoffice.pl

Zgłoś nadużycie #17 16 lipca 2018, 13:24

adela82 Zadomowiona
Rejestracja: Lis, 2016 Posty: 67 Podziękowania: 0
Moim zdaniem wirtualne biuro to doskonała propozycja dla firm, które nie potzrebują siedziby, bo na przykład prowadzą działalność internetową, ale zależy im na atrakcyjny adresie.  Taka usługa nie jest droga, można skorzystać też w pomocy księgowego, czy specjalsity IT itp. Taka firma moze też pomóć w założeniu działalności gospodarczej.