Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Weterynarz w Krakowie

Zgłoś nadużycie #11 16 października 2017, 19:49

Gefito88 Zadomowiona
Szukacie profesjonalnego weterynarza w Krakowie? Zerknijcie tutaj - klinika weterynaryjna kraków
Będziecie zachwyceni

Zgłoś nadużycie #12 20 grudnia 2017, 20:26

fuksssja Zaprawiona w bojach
My mamy swojego sprawdzonego, do którego już sporo czasu jeździmy, ale wiemy że się zna na rzeczy i możemy na niego liczyć. A prócz tego to u niego sobie jeszcze kupujemy witaminy dla psa - VetAminex od vetexpert. :) wiadomo, staramy się karmić go dobrze ale lepiej podawać i uzupełniać witaminy i minerały

Zgłoś nadużycie #13 15 stycznia 2018, 16:15

kuohli Świeżo upieczona
Ja również mam sprawdzonego weterynarza u siebie w mieście. Potrafi doradzić odnośnie zdrowia pieska i widać, że ma wielkie serce do zwierząt. :) Ostatnio polecił mi karmę https://www.maxandmrau.pl/product-pol-2470 i chyba wypróbuję, bo nasz stały typ powoli zaczyna się nudzić i psiak rozgrzebuje karmę po całej podłodze w kuchni, jakby w ogóle nie był głodny. Może faktycznie czas spróbować czegoś nowego. :)

Zgłoś nadużycie #14 11 czerwca 2018, 19:45

wemiko Zaprawiona w bojach
Ja często bywam w poradni weterynaryjnej http://primavet.waw.pl/ moim zdaniem to dobrzy weterynarze i warto do nich się zgłosić jeśli nasz pupil ma jakieś problemy

Zgłoś nadużycie #15 12 czerwca 2018, 13:41

jasicka75 Początkująca
Weterynaria to trudna dziedzina. Ostatnio co nieco czytałam o obowiązkach lekarza weterynarii. Nie dość że wymaga wieloletniej edukacji to ich praca polega na leczeniu zwierzat domowych, hodowlanych, egzotycznych. Do tego dochodzi kontrola odzwierzecej zywnosci czy chorób zwierzecych.