Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Walka ze szronem

Zgłoś nadużycie #11 8 grudnia 2015, 19:56

Zanetka88 Początkująca
Zima na tą chwilę jest łagodna ale już musiałam walczyć ze szronem na szybie. Znacie jakiś sposób aby sobie z nim szybciej poradzić ?? Jakieś maty czy powłoki aby nie musieć rano drapać szyb.

Zgłoś nadużycie #12 9 grudnia 2015, 9:27

Pamelcia Gotowa na wszystko
ja sobie kupiłam prostą drapaczkę z miotełką w jednym i całkiem nieźle się sprawdza się sprawdza.
Widziałam na innych autach takie maty aluminiowe które zabezpieczają szyby przed szronem ale nie wiem ile taki wynalazek kosztuje.

Zgłoś nadużycie #13 9 grudnia 2015, 11:17

runkun Zaprawiona w bojach
Świetne rozwiazanie

Zgłoś nadużycie #14 9 grudnia 2015, 13:29

haiidi Świeżo upieczona
A już był szron w tym roku? :)

Zgłoś nadużycie #15 11 grudnia 2015, 9:19

no ja dzisiaj z rana zdrapywałam go z szyb i zanim ruszyłam jeszcze musiałam szyby dobrze podgrzać.

Zgłoś nadużycie #16 21 grudnia 2015, 12:31

Yogurth Zaprawiona w bojach
Takie płachty się sprawdzają, niestety dasz je tylko na przednią szybę. Ja do tego mam odmrażacz zawsze w samochodzie i jak popsikam, to chwila mija i już mogę ściągać wodę, bez skrobania i męczenia się. Poza tym, moim zdaniem skrobaczki rysują szyby. Ja w ogóle przygotowywałam samochód u mechanika na zimę, bo sama bym nie zadbała o wszystko http://www.serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy nawet mają hotel opon Gliwice są jednak super ;)

Zgłoś nadużycie #17 27 grudnia 2015, 11:19

ja zaczynam się do takich mat coraz bardziej przekonywać. Muszę się za nimi rozejrzeć.