Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

wakacje z maluszkiem

Zgłoś nadużycie #111 1 kwietnia 2015, 3:32

Konto usunięte
Ostatnimi laty jeździmy rodzinnie w góry, apartamenty w Zakopanem są bardzo przystępne, znaleźliśmy ciekawe propozycje na zakopaneapartamenty24.pl :)

Zgłoś nadużycie #112 1 kwietnia 2015, 9:31

loczek3210 Zadomowiona
Ja planuję nad morze. Maluszek będzie miał już 8 miesięcy więc mam nadzieję, że nie będzie większego problemu. Już nie mogę się doczekać.

Zgłoś nadużycie #113 9 kwietnia 2015, 10:52

em_ma Świeżo upieczona
Hey wszystkim ,
właśnie wróciłam ze świąt wielkanocnych w Szczawie. Powiem szczerze, że jestem bardzo miło zaskoczona bo miejscowość mało znana ale bardzo przyjemna. Pogoda nam nie sprzyjała na długie spacery ale i tak było bardzo przyjemnie , bo chyba nie ma nic lepszego jak nasze góry. Jeżeli chodzi o miejscowość to nie jest to moloch turystyczny jak Zakopane czy Szczawnica i jak dla mnie to jest duży plus tej miejscowości. Bardzo czyste powietrze i świetne wody mineralne za grosze. Spaliśmy w pensjonacie Gorc , mały z dala od ruchliwej drogi , duży ogród zaraz przy lesie. Jedzenie rewelacyjne , gospodarze mili ( nawet gotowali jedzenie bezglutenowe - bo jestem uczulona co bardzo mnie zaskoczyło) Jeżeli chodzi o standard pokojów to z łazienkami i tv ale bywałem w lepszych , ale za tą cenne to i tak dużo lepiej niż rok temu w Zakopanym.

Zgłoś nadużycie #114 12 kwietnia 2015, 23:35

Madzienka Świeżo upieczona
większego problemu być nie powinno z dziekciem 8 miesięcznym, ponieważ taki maluch już znacznie lepiej znosi wszelkie niedogodności :)

Zgłoś nadużycie #115 20 kwietnia 2015, 7:23

Lubiekotki Gotowa na wszystko
My raczej staramy się wybierać nieco krótsze kierunki. Długie wyprawy na pewno nie są wskazane kiedy ma się malutkie dziecko ( jest po prostu niewygodnie).

Znacie może tę stronę?
http://szerokiej-drogi.pl/

Znajduje się tam kilka takich inspiracji weekendowych tak wiec można sobie poczytać - może akurat wpadnie Wam coś w oko.

Jakiś czas temu odwiedziliśmy na przykład Gdynię. Spędzililśmy tam sporo czasu. Ładne miasto. Spokojne, bardzo nowoczesne. Restauracje serwujące dobre potrawy, taniej niż w Sopocie.

Na miejscu warto jest również wynajać sobie samochód.

Zgłoś nadużycie #116 11 maja 2015, 10:56

Chicaa84 Początkująca
My w czerwcu jedziemy z dzieckiem do Mielna do http://www.gryf.mielno.pl/. PEnsjonat jest niedaleko plaży, a mam nadzieję, że w czerwcu plaże będą jeszcze puste, więc z dzieckiem ok. :)

Zgłoś nadużycie #117 19 maja 2015, 10:18

inna9911 Świeżo upieczona
Hej, my w tym roku po raz pierwszy wybieramy się na wakacje z maleństwem, jednak najprawdopodobniej nie zdecydujemy się na dłuższy pobyt, a jedynie na kilkudniowe wakacje w niemieckim parku przygody Kulturinsel, który zlokalizowany jest po niemieckiej strony Nysy Łużyckiej w okolicach Zgorzelca. Park ten ma mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dzieci starszych oraz dla dorosłych - zdecydowanie każdy znajdzie tam coś dla siebie (dorośli mogą oddać się np. relaksującym kąpielom). Decydujemy się na ten krok, aby "wypróbować" wspólny wypoczynek ;) Byłyście tam może, polecacie? Mieszkamy we Wrocławiu, więc mamy całkiem blisko, tyle dobrego ;)

Zgłoś nadużycie #118 19 maja 2015, 16:45

KrainaDzidziusia Świeżo upieczona
Wakacje z małym dzieckiem to najlepsze co może być,także bardzo miło wspominam nasze pierwsze,wspólne wczasy całą rodziną,było to oczywiście nad morzem,dzieciaki mają najwięcej frajdy właśnie na plaży :)

Zgłoś nadużycie #119 2 czerwca 2015, 21:49

zonna Świeżo upieczona
Dla nas takim przyjaznym miejscem na wakacje z maluszkiem jest ośrodek Bajkowy Zakątek w Rusinowie. Super miejsce, piekne, malownicze, zdrowe nadmorskie powietrze i mnóstwo atrakcji dla całej rodzinki. Zakochałam się w tym miejscu. Wynajmujemy domek , bierzemy dziaciaka, pieska i 3 tygodnie super zabawy http://www.adam.jaroslawiec.pl/

Zgłoś nadużycie #120 3 czerwca 2015, 10:53

PokojzZabawkami_pl Początkująca
Co do wakacji nad Bałtykiem to racja,dzieci uwielbiają plaże i bliskość wody,podobnie jest na Mazurach co także uważam za bardzo fajne miejsce na spędzenie wakacji :)

Zgłoś nadużycie #121 27 czerwca 2015, 16:40

furania Początkująca
W tym roku rodzinnie jedziemy do Rzymu. Przelot, hotel, a nawet ubezpieczenie wykupilismy przez platformę turystyczną traveloppa także wszystko poszlo sprawnie. Język nieco znamy, historię tez więc sądzę, że uda sie dużo zwiedzić. Z pewnością Koloseum, Watykan, a i na stadion chcemy sie wybrać.

Zgłoś nadużycie #122 30 czerwca 2015, 12:17

runkun Zaprawiona w bojach
Rzeczywiście w takich wypadkach trzeba martwić się o wiele rzeczy.

Zgłoś nadużycie #123 30 czerwca 2015, 13:47

kamilla Zaprawiona w bojach
Z kolei ja bardzo miło wspominam pobyt w hotelu Grand Lubicz w Ustce. Ogromny plus za dodatkowe udogodnienia dla osób z dziećmi. Do tego blisko do plaży i piękna okolica :)

Zgłoś nadużycie #124 6 lipca 2015, 14:03

Smykolandia.pl Zadomowiona
Do wakacji z maluszkiem należy się odpowiednio przygotować i skompletować niezbędną wyprawkę,a tutaj z pewnością pomogą Wam dobre i sprawdzone sklepy internetowe,gdzie warto zerknąć właśnie teraz podczas wakacji z racji tamtejszych promocji :)

Zgłoś nadużycie #125 24 lipca 2015, 9:38

olga29 Zaprawiona w bojach
Warto jest zdecydować się na miejsce gdzie dobrze bedziecie bawiły się Wy jak i dzieciaczek. My w tym roku jedziemy do Białki Tatrzańskiej. Znajdują się tam świetne termy. Wypoczywaliśmy tam rok temu z dziećmi i bardzo dobrze się bawiliśmy tak więc w tym roku również tam wracamy.Tutaj jest link do atrakcji
http://www.termabialka.pl/

Zobacz sobie.W dobrej cenie jest możliwosć aby wykupić sobie tam cały pakiet na tydzień. Dzieci chciały chodzic tam codziennie ( oczywiscie sama nie miałam nic przeciwko ponieważ rodzice również coś dla siebie znajdą - jak na przykład sauny).
optymistka

Zgłoś nadużycie #126 28 lipca 2015, 10:49

paulinaa89 Świeżo upieczona
Na wakacje z dzieckiem to tylko Polska i też niezbyt daleko, gdyż wielogodzinna podróż męczy dzieci, szczególnie w lecie. Dzieci najbardziej lubią plaże, więc wakacje nad naszym Bałtykiem to dobre rozwiązanie.
wakacje z dzieckiem nad morzem

Zgłoś nadużycie #127 29 lipca 2015, 16:08

joasiabb Świeżo upieczona
Fajnym i ciekawym miejscem wartym odwiedzenia jest też rodzinny park Magiczne Ogrody (http://magiczneogrody.com) w Janowcu (woj. lubelskie), niedaleko Puław i Kazimierza. Park został podzielony na krainy z licznymi atrakcjami dla dzieci. Poza tym place zabaw, kawiarnia i toaleta z przewijakiem. :) Spacerując po Magicznych Ogrodach można też poznać opowieść o dobrym Czarodzieju Zoranie i jego przeciwniku - złym Aragu. W baśni tej występuje wiele magicznych istot, a wszystkie można spotkać w Parku.

Zgłoś nadużycie #128 30 lipca 2015, 14:52

kamilla Zaprawiona w bojach
Też myślę, że polskie morze to idealne miejsce na wakacje z dzieckiem. Zawsze znajdzie się jakieś zajecie dla malucha. Mogę Wam polecić hotel Grand Lubicz w Ustce bo mają pokoje z udogodnieniami dla rodzin z dziećmi, dziecięce menu, pokój zabaw, korty. Także nawet jak się pogoda popsuje to będzie co robić :)  http://www.grandlubicz.pl/

Zgłoś nadużycie #129 20 sierpnia 2015, 9:28

Smykolandia.pl Zadomowiona
Co do wielogodzinnej podróży to prawda,ona bardzo męczy dzieci w wyniku czego stają się po prostu marudne,dlatego mają szczęście Ci,którzy mieszkają blisko morza,bo wtedy wakacje są prawie na miejscu :)

Zgłoś nadużycie #130 26 sierpnia 2015, 16:28

tomanek Świeżo upieczona
Kolonia dla rodziców z małymi dziećmi to hit tego sezonu. Nie spodziewaliśmy się, że tyle ludzi na tym będzie. W serwisie http://www.kolonieiobozy.net można znaleźć takie wycieczki.