Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wakacje dla dzieci w Poznaniu

Zgłoś nadużycie #11 4 czerwca 2014, 16:34

Wanda80 Świeżo upieczona
Witam serdecznie,
mam pytanie odnoszące się do organizacji wypoczynku dla dzieci. Moja koleżanka mówiła mi ostatnio o półkoloni organizowanych w Poznaniu przez niejaką Fundację ARS. Cena za tygodniowy turnus wynosi tam 120 zł. Czy to dużo czy mało? Koleżanka bardzo zadowolona, więc chyba organizacja dobra. Czy coś o tym słyszeliście? Jak wyglądają ceny za półkolonie w Poznaniu? Czy słyszeliście może o czymś tańszym?

Zgłoś nadużycie #12 19 czerwca 2014, 17:17

bungee Fajna mama
My zapisaliśmy córki na półkolonie do Domu Kultury Jagiellonka na os. Jagiellońskim - mają bardzo ciekawy program, cena 120zł/ osobę, więc podobnie :) Myślę że to dobra cena.

Zgłoś nadużycie #13 19 czerwca 2014, 20:08

claudia Gotowa na wszystko
Też myślę, że 120 zł za tygodniowe półkolonie to nie jest dużo. Dziecko będzie pod opieką i będzie miało pewnie ciekawe zajęcia plastyczne, muzyczne, wyjście na basen.