Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Wakacje 2017

Zgłoś nadużycie #11 17 marca 2017, 19:39

Leosia Początkująca
Macie jakieś propozycje ?Od kilku lat wyjeżdżamy samodzielnie ,dawniej była to najczęściej Chorwacja samochodem a od czasu jak dostępne są tanie loty -zwiedzamy Europę. http://www.europanawakacje.pl/ .Bardzo pomocna nam była ta stronka.Właśnie ona zainspirowała nas do odwiedzenia Portugalii. Rewelacja

Zgłoś nadużycie #12 20 marca 2017, 21:39

Luna077 Świeżo upieczona
My swoje wczasy czy to w Polsce czy za granicą również zawsze sami ogarniamy. W tym roku poza wyjazdem egzotycznym, chciałabym chociaż na kilka dni wyrwać się w góry i tam zażyć świeżego, górskiego powietrza. Kilka dni spędzonych na wędrówkach to jest to czego mi właśnie trzeba :) Do tego relaks w jakimś SPA, np Terma Bania to już w ogóle raj. Fajnie by było się wygrzać w basenie termalnym czy pozwolić dzieciakom się wyszaleć na zjeżdżalniach :)

Zgłoś nadużycie #13 21 marca 2017, 9:26

melfi Świeżo upieczona
Solina i chorwacja

Zgłoś nadużycie #14 21 marca 2017, 10:34

crazy_baby Świeżo upieczona
Preferuje wakacje w Polsce ;) zwłaszcza w górach. Bieszczady lub Pieniny, a od czasu do czasu zwiedzanie jakiegoś miasta. Myślę, że to fajny urlop tyle że w wersji dość aktywnej. Ale jak mam ochotę poleniuchować, poleżeć plackiem na piasku albo pływać to wybieram jeziora, zalewy. Polskie morze trochę za zimne :(

Zgłoś nadużycie #15 21 marca 2017, 10:45

Sunflower Początkująca
W zeszłym roku dwa razy byliśmy w Muszynie - w maju i w sierpniu. Bardziej podobało nam się w maju - mniej ludzi. Mieszkaliśmy w prywatnym domu u Pani, która wynajmuje pokoje. Za 60 zł/dobę/osobę mieliśmy pokój z łazienką, 3 posiłki z deserami i ciastem do woli. W tym roku z racji na oczekiwane Maleństwo pewnie zostaniemy w domu. Nam akurat zależało, żeby odpocząć, więc nie nastawialiśmy się na jakieś duże zwiedzanie. Tak pospacerowaliśmy po okolicy.

Zgłoś nadużycie #16 21 marca 2017, 12:57

Roxii Świeżo upieczona
A ja jeszcze nie wiem, bo to zależy ile odłożymy pieniędzy... Ale ja zazwyczaj mam tylko dwa kierunki. Brenna w górach albo Greckie "Wakacje w Nei Pori".

Zgłoś nadużycie #17 22 marca 2017, 18:48

muminka Początkująca
Ja też jeszcze konkretnego planu nie mam. Przeglądam oferty Itaki, bo mają korzystne ceny, a nie zawiodłam się na poprzednim wyjeździe. :)

Zgłoś nadużycie #18 22 marca 2017, 22:42

veryAnka Zaprawiona w bojach
A gdzie z Itaką byłaś? Jaki kraj? Jakiś fajny hotel?

Zgłoś nadużycie #19 22 marca 2017, 23:26

muminka Początkująca
Byłam na Cyprze, konkretnie Pafos. Piękne miejsce i widoki, jakbyś się wybierała to hotel Aloe w którym byłam jest czysty i zadbany. Mają fajny kompleks basenów, miłą obsługę. Świetna lokalizacja i jakieś 100 m do plaży. :D

Zgłoś nadużycie #20 23 marca 2017, 11:16

Tatiana Świeżo upieczona
Ja wybiorę się na Hel. Kolega namówil mnie na kitesurfing i szczerze mówiąc już sie nie mogę doczekać, choć mam lekkiego pietra :D Na szczęscie wszystko będzie pod okiem instruktora ze szkółki Surfpoint w Jastarni, więc chyba nie mam się czego bać :)