Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Uzależnienia

Zgłoś nadużycie #31 2 sierpnia 2017, 19:21

sercowa Zaprawiona w bojach
Terapia uzależenia nie jest taka prosta. Wymaga czasu i poświęcenia pacjenta jak i prowadzącego. Wyjść z nałogu pomaga http://terapia-totu.pl/ , która ma pod opieką dzieci i młodzież. Każdemu trzeba pomóc bezwzględu na to czy polegniemy nie raz.

Zgłoś nadużycie #32 5 sierpnia 2017, 0:22

HaniaK Zadomowiona
Myślę, że największe znaczenie ma silna wola uzależnionego. Bez tego na pewno nie będzie sukcesu...

Zgłoś nadużycie #33 11 sierpnia 2017, 8:54

Pamelcia Gotowa na wszystko
to prawda, musi też zrozumieć że ma poważny problem z którym musi walczyć.

Zgłoś nadużycie #34 13 stycznia 2018, 8:57

donna Zaprawiona w bojach
Dokładnie... Jeśli uzależniony nie będzie chciał się leczyć to nic nie zrobisz. Wszystko zależy od jego determinacji i silnej woli. U nas w rodzinie występuje uzależnienie od hazardu. Podjęto pierwsze kroki, kuzyn jest na odwyku ale sam zdecydował ze chce się leczyć. Zrozumiał jak jego nałóg niszczy rodzinę.

Zgłoś nadużycie #35 13 stycznia 2018, 16:26

allkka Świeżo upieczona
Ważne to chcieć wyjść z uzależnienia.

Zgłoś nadużycie #36 13 stycznia 2018, 16:27

allkka Świeżo upieczona
Uzależnienia są straszne.

Zgłoś nadużycie #37 16 stycznia 2018, 17:10

Nina85 Zadomowiona
To prawda, że uzależnienia są straszne. Najgorzej, że osoba uzależniona z reguły nie widzi problemu. U mnie ojciec ma problem z piciem, czasem naprawdę mamy go dość... Znalazłam ośrodek terapii http://ograniczpicie.pl ale nie wiemy jak namówic go na wizytę. Wiadomo, że nie przyzna się, że pije bo dla niego nie ma problemu...