Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

UK a niania dla malucha

Zgłoś nadużycie #11 17 grudnia 2015, 11:24

turni Świeżo upieczona
Rejestracja: Gru, 2015 Posty: 1 Podziękowania: 0
Czy są tu mamy, które mieszkają w UK i korzystały z nianiek dla swoich maluchów ? Poszukuję właśnie kogoś do opieki bo nie mogę dłużej być na urlopie i próbuję przez portale ogłoszeniowe z UK, bo ofert związanych z opieką nad dziećmi jest mnóstwo, jakie macie w tym doświadczenie? Moja koleżanka tak przez portal znalazła nianię dla dziecka i jest zadowolona :)

Zgłoś nadużycie #12 27 grudnia 2015, 18:23

colorico Świeżo upieczona
Rejestracja: Gru, 2015 Posty: 5 Podziękowania: 0
Turni, nie pomyślałaś może o skorzystaniu z agencji z opiekunkami au pair? Nie wiem jakie są Twoje warunki mieszkaniowe, ale jeśli masz dla dziewczyny cały wolny pokój to warto spróbować. Wiesz na czym to polega? Przyjeżdża do Was dziewczyna w wieku 19-26 lat (mniej więcej, czasem dziewczyny są do 30) ona zajmuje się Waszym dzieckiem/dziećmi przez około 3 miesiące. Przez ten czas ona mieszka u Was w domu. Przez agencje umawiacie się na to ile zapłacicie dziewczynie, nie są to wysokie stawki, bardziej coś a'la kieszonkowe.