Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ubranka dla dziewczynki

Zgłoś nadużycie #11 7 kwietnia 2016, 22:11

Meggie_27 Świeżo upieczona
http://olx.pl/oferta/paka-dla-dziewczynki-50-62-CID88-IDejSKR.html

Zgłoś nadużycie #12 8 kwietnia 2016, 9:54

Aga_Krk Początkująca
Ja osobiście wolę ubranka w kolorach neutralnych. Te wszystkie stereotypy, że dziewczynki muszą chodzić w różu, a dla chłopca najlepszy jest niebieski. Bez sensu. Wolę kupować uniwersalne ciuszki w uniwersalnych kolorach. Ostatnio przypadły mi do gustu te z deareco.com.

Zgłoś nadużycie #13 8 kwietnia 2016, 10:32

agaposzek Gotowa na wszystko
Jestem pewna, że jednak wielu mamom się spodobają. Ja nie widzę nic złego w takiej kolorystyce.

Zgłoś nadużycie #14 8 kwietnia 2016, 18:53

Gabi22 Zaprawiona w bojach
Ja też zdecydowanie wole neutralne kolory, cukierkowy róż to już nie modne. Pastelowe kolory to coś co pasuje do wszystkiego

Zgłoś nadużycie #15 11 kwietnia 2016, 21:02

Meggie_27 Świeżo upieczona
zapraszam tam jest kilka rozowych rzeczy a reszta rozne kolory.

Zgłoś nadużycie #16 28 kwietnia 2016, 12:10

Aga_Krk Początkująca
Kolory chyba zawsze są kwestią gustu. Z neutralnymi jest o tyle dobrze, że jak mamy najpierw córeczkę, a potem synka to rzeczy, które nam zostały po pierwszym dziecku, bo przecież ubranek nie wyrzucamy, jeśli myślimy o kolejnym potomku, może nosić drugie dziecko. Myślę, że chłopczyk w różowych śpioszkach wyglądałby troszkę dziwnie...

Zgłoś nadużycie #17 28 kwietnia 2016, 12:26

Kosteczka Świeżo upieczona
Ja zawsze dla swojej dziewczynki coś różowego przemycę. Ale nie wyobrażam sobie, że tak na całą różową świnkę ją wystroić ;) Tak, kolory to kwestia gustu. Póki co naszego, nie dzieciaczków.
Podziel się miłością, będzie jej dwa razy więcej!

Zgłoś nadużycie #18 24 czerwca 2016, 15:34

Polinka Początkująca
No zdecydowanie nie ma co :) Ja się staram przede wszystkim wygodnie ubierać dzieci. Oczywiście muszą wyglądać odpowiednio. I zawsze staram się by to były bawełniane ciuszki. A i chętnie promocje wyszukuję ostatnio na przykład http://escallante.pl/ ostatnio 30% obniżka była.

Zgłoś nadużycie #19 4 lipca 2016, 8:35

hemp35 Świeżo upieczona
Ja mam chłopców więc kolorystyka inna. Ale wolę też bardziej stonowane kolory.

Zgłoś nadużycie #20 6 marca 2017, 8:44

donna Gotowa na wszystko
My ostatnio kupiliśmy córce ubranka w centrum handlowym ale powiem szczerze że wyboru za dużego nie ma. Chyba wolę sklepy internetowe takie jak ten http://www.bebello.pl/sklep/pl/ Wybór ubranek jest o wiele większy a jakość lepsza. Nie wiem jak wasze pociechy ale moje mają tendencję do niszczenia ubrań.

Zgłoś nadużycie #21 20 marca 2018, 15:56

donna Gotowa na wszystko
Ja też stawiam na stonowane kolory chociaż mam dwie córki. Nie lubię też robić zakupów w galeriach. Nigdy nie mogę zaleźć nic ciekawego poza tym ceny mnie odstraszaja. Wolę kupować online w takich sklepach jak np lencia.pl Mają duży wybór ubranek wysokiej jakości.

Zgłoś nadużycie #22 5 kwietnia 2018, 14:30

donna Gotowa na wszystko
Mi wpadły dzisiaj w oko body dla dziewczynek w sklepie internetowym Lencia. Możesz tam sobie zajrzeć jeśli nadal szukasz ubranek dla coreczki. Z tego co widziałam mają mnóstwo ładnych sukienek, bluzek, bodziaków, spiochow itd. Ceny są przystępne a jakość wysoka.

Zgłoś nadużycie #23 6 kwietnia 2018, 19:07

Elka084 Zaprawiona w bojach
Sporo oryginalnych i tanich ubranek można znaleźć po prostu w sklepach internetowych - https://kochanyurwis.pl/ Wybór jest naprawdę spory, a ubranka najwyższej jakości. Dzięki temu można skompletować garderobę nawet dla dzieci w różnym wieku i załatwić to za jedną przesyłką. W ten sposób zawsze kupuję ubranka dla swoich dzieci, ale również na prezent dl dzieci w rodzinie czy znajomych.

Zgłoś nadużycie #24 26 kwietnia 2018, 9:40

Konto usunięte
W tej kwestii mam podobne zdanie, również uważam że artykułów, ubranek dla dzieci warto szukać w sklepach internetowych gdzie otrzymujemy niższe ceny i szeroki wybór, zerknijcie również do nas :)

Zgłoś nadużycie #25 27 kwietnia 2018, 22:54

MamaKaliny Świeżo upieczona
Ja lubię kupować w H&M, mają częste akcje promocyjne, można kupić tanio ładne ubranka na zapas :)

Zgłoś nadużycie #26 17 maja 2018, 13:57

GabGab Początkująca
Też lubię hm :) Czasem można znaleźć fajne rzeczy w pepco :)

Zgłoś nadużycie #27 1 lipca 2018, 22:07

aniulaxx Gotowa na wszystko
Mi się najbardziej podobają ubranka z https://malani.pl/12-dziewczynka :) Są o wiele lepszej jakości niż te z marketów, a ceny są naprawdę bardzo przystępne. Uwielbiam te słodkie kroje i pastelowe kolory, które najbardziej pasują też mojej Beatce. Lubię ładnie ubierać swoje dzieci, więc muszę przyznać, że zakupy na malani robię naprawdę często :D

Zgłoś nadużycie #28 3 lipca 2018, 10:15

Camicco.pl Świeżo upieczona
Ja podczas zakupu ubranek dla dzieci zwracam uwagę nie tyle na firmę czy markę, a przede wszystkim na jakość wykonania danej rzeczy, to istotna kwestia. Poza tym tak jak słusznie piszecie- przez internet można dostać je taniej, na jakości również się nie zawiodłam.

Zgłoś nadużycie #29 30 sierpnia 2018, 9:30

kamilla Zaprawiona w bojach
Mnie znajoma ostatnio przekonała do zakupów przez internet i do sklepu psoty.com. Zakup jak najbardziej udany :) Dresiki i koszulki dla małego, fajne jakościowo.

Zgłoś nadużycie #30 6 września 2018, 20:09

adik356 Gotowa na wszystko
Morelkowe.pl ma fajne i nie za drogie ubranka dla maluszków, znacie? Znajoma kupowała tam całą wyprawkę, także rzeczy dla siebie