Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ubrania dla dzieci z 5-10-15

Zgłoś nadużycie #11 20 kwietnia 2017, 22:33

jasicka75 Początkująca
Cześć ;) Od jakiegoś czasu przerzuciłam się na zakupy internetowe dla swoich pociech. Obecnie szukam sprawdzonego sklepu online z fajnymi ubraniami. Trafiłam na sklep 5-10-15 i powiem szczerze, że sporo ubrań wpadło mi w oko, podpatrzyłam skład materiału- wyglądają porządnie, a przy okazji ceny też niczego sobie. Może któraś z was robiła tam zakupy? Jak sprawdzają się ich ubranka? Jesteście zadowolone z zakupów? Pozdrawiam ;)

Zgłoś nadużycie #12 21 kwietnia 2017, 12:14

jestembetty Zaprawiona w bojach
Do tej pory kupiłam tam kilka bawełnianych bluz dla swojego synka- jestem zadowolona, bo w przeciwieństwie do ubrań z innych sklepów- kolejny miesiąc dobrze się noszą i nic się nie dzieje nawet po praniu. Chcesz kupić jakiś konkretny ciuszek?

Zgłoś nadużycie #13 23 kwietnia 2017, 15:23

jasicka75 Początkująca
Właśnie zastanawiam się nad bluzami, tyle że dla córki ;) Np. taka mi wpadła w oko: http://www.51015kids.eu/dziewczynka-2-7-lat/bluzy/bluza-dresowa-dziewczeca-3f321... Możesz mi powiedzieć czy te bluzy, które kupiłaś są grubsze? Bo nie chcę zbyt cienkich kupować- pogoda nadal nas nie rozpieszcza

Zgłoś nadużycie #14 24 kwietnia 2017, 11:40

mummylove Świeżo upieczona
Kupowałyśmy z siostrą kilka bawełnianych rzeczy dla jej córeczki. Jakość ubrań jest bardzo dobra, po praniu wyglądają okej :)

Zgłoś nadużycie #15 24 kwietnia 2017, 13:09

Aguchan Gotowa na wszystko
Też mam kilka ubrań z 5-10-15 i nie narzekam na jakość.

Zgłoś nadużycie #16 25 kwietnia 2017, 21:18

basia_basia Zaprawiona w bojach

jasicka75 napisał(a)

Właśnie zastanawiam się nad bluzami, tyle że dla córki ;) Np. taka mi wpadła w oko: http://www.51015kids.eu/dziewczynka-2-7-lat/bluzy/bluza-dresowa-dziewczeca-3f321... Możesz mi powiedzieć czy te bluzy, które kupiłaś są grubsze? Bo nie chcę zbyt cienkich kupować- pogoda nadal nas nie rozpieszcza

oprócz bluz mam też bluzki na krótki rękawek. fajna jakość, bluzy nie są cienkie, tylko materiał fajniejszy, lekko grubszy, na pewno się nie zniszczy zbyt szybko. po praniu materiał 'nie wyciąga' się tylko wygląda nadal jak nowy. polecam ;)

Zgłoś nadużycie #17 25 kwietnia 2017, 22:39

E.wela Świeżo upieczona
Mam dużo ciuszkó z tej firmy i są dobrej jakości

Zgłoś nadużycie #18 27 kwietnia 2017, 16:35

Lewa612 Świeżo upieczona
ja nie kupuje tam :) głównie smyk albo w tesco :) ale tylko dlatego bo tam pracuje moja siostra a w tesco moja mama i wie kiedy jest jakaś promocja ;)
Czytać to bardziej żyć, to żyć intensywniej.

Zgłoś nadużycie #19 5 maja 2017, 0:11

olakrolik Zadomowiona
A ja też kupuję w 5-10-15 ;) Przynajmniej nie przepłacam, a z ubraniami nie mam żadnych problemów, nawet po kilkunastu praniach. Na wiosnę już zamówiłam dresy i kilka t-shirtów.

Zgłoś nadużycie #20 10 maja 2017, 11:16

Optymistka32 Świeżo upieczona
kupuje w 5-10-15 i w endo oba polecam ;)

Zgłoś nadużycie #21 24 maja 2017, 9:03

emilka87 Początkująca
Sklep 5-10-15 to sprawdzona miejscówka ale wszystkich problemów z ubraniami dla dzieci nie załatwi. Szczególnie, gdy potrzebujemy coś ekstra, jak strój na karnawałowy bal maskowy czy strasznie straszne przebranie na imprezę z okazji Halloween. Oczywiście da się taki kostium kupić czy nawet przygotować własnymi siłami ale, ze względu na jego jednorazowość, najsensowniej po prostu wypożyczyć. Przynajmniej ja tak robię i to online. Korzystam z usług wysyłkowej wypożyczalni strojów karnawałowych Maskowybal.pl. Duży wybór, realizacja zamówienia dzień, góra dwa. Ceny też nie odstraszają :)

Zgłoś nadużycie #22 26 maja 2017, 14:38

crazy_baby Świeżo upieczona
Wracając do tego sklepu 5.10.15 to zgadzam się z poprzedniczkami, jakość jest zadowalająca, ciuszki fajne i wygodne. Tyle że ja nie zamawiałam przez internet tylko kupowałam coś tam kilka razy normalnie w sklepie stacjonarnym

Zgłoś nadużycie #23 3 lipca 2017, 11:55

april13 Zaprawiona w bojach
Ja też lubię robić zakupy w 5.10.15. Przede wszystkim mam pewność, że ubranka posłużą dłużej i po kilku praniach nadal będą wyglądać jak nowe. Nie widzę sensu w kupowaniu tańszych ubrań, które już po pierwszym praniu nadają się do kosza. Tym bardziej, że w 5.10.15 ceny też są bardzo atrakcyjne.

Zgłoś nadużycie #24 10 lipca 2017, 17:37

Wercia26 Zaprawiona w bojach
Ja jednak zmieniłam miejsce, gdzie kupuje ubranka dla swoich córek i jest to sklep internetowy https://www.ubierajdziecko.pl/ bardzo duża oferta w konkurencyjnych cenach. Do tego dostawa zawsze terminowa i zgodna z zamówieniem. Polecam jak macie dzieciaki uwielbiające postacie Disney.

Zgłoś nadużycie #25 19 sierpnia 2017, 16:08

Alicja01 Zaprawiona w bojach
Ja moją córkę ostatnio ubieram w marki zagraniczne bo lepiej się chowają. Wiadomo swoje kosztują ale są za to mega wytrzymałe i świetnie wyglądają. Myślę właśnie nad zakupem bucików dla córki. Co myślicie o tych? https://nymstyle.com/pl/converse-trampki-chuck-taylor-ox-roz-oryginal-20-542.htm...  myślę że ten kolor pasuje do jej blond włosków .. Swoje kosztuje ale za jakość się płaci

Zgłoś nadużycie #26 24 sierpnia 2017, 19:38

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Generalnie warto kupować ubranka czy akcesoria, zabawki dla dziecka w dobrych sklepach internetowych gdzie mamy największy wybór i niższe ceny, jakościowo naprawdę w niczym nie odstają, sama się o tym przekonałam.

Zgłoś nadużycie #27 17 listopada 2017, 17:38

zedd Zadomowiona

emilka87 napisał(a)

Sklep 5-10-15 to sprawdzona miejscówka ale wszystkich problemów z ubraniami dla dzieci nie załatwi. Szczególnie, gdy potrzebujemy coś ekstra, jak strój na karnawałowy bal maskowy czy strasznie straszne przebranie na imprezę z okazji Halloween. Oczywiście da się taki kostium kupić czy nawet przygotować własnymi siłami ale, ze względu na jego jednorazowość, najsensowniej po prostu wypożyczyć. Przynajmniej ja tak robię i to online.

W sieci możesz takie stroje wypożyczyć np na https://www.partybox.pl/ Mają ofertę dla dzieci oraz dorosłych.

Zgłoś nadużycie #28 20 listopada 2017, 11:33

TikTakPrzedszkole Świeżo upieczona
Co prawda tamtejsze ubranka mają bardzo dobrą jakość, natomiast cenowo są po prostu drogie i pytanie czy aby na pewno warto za nie przepłacać czy też lepiej poszukać w sklepach internetowych gdzie dostaniemy ubranka dla dzieci w niższej cenie.

Zgłoś nadużycie #29 7 stycznia 2018, 19:33

cathy586 Zadomowiona
W tym sklepie jeszcze szczerze mówiąc nie dokonywałam zakupów. A często właśnie przez internet kkupuję większość ubrań. Ostatnio nawet znalazłam fajny sklepik z ciuszkami dla dzieci - https://kochanyurwis.pl/. Ubranka widać, że są tam wysokiej jakosci, wyszukane i ciekawe. Często też kupuje ubranka przez internet także dla dzieci znajomych, bo wtedy wiem, ze kkupię coś oryginalnego, czego jeszcze nie mają.

Zgłoś nadużycie #30 19 kwietnia 2018, 14:55

NataliaPestka Początkująca
Też kiedyś kupowałam tam synowi ubranka, ale ostatnio przerzuciłam się na Minkids.pl i jestem bardzo zadowolona - z jakości, ceny i z tego, jak się prezentują :) Synowi też się podobają, a to najważniejsze :)