Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ubezpieczyć mieszkanie?

Zgłoś nadużycie #11 15 czerwca 2017, 6:03

donna Gotowa na wszystko
Rejestracja: Sty, 2017 Posty: 308 Podziękowania: 0
Czy warto ubezpieczyć mieszkanie? Jeśli tak to gdzie? Kupiłam mieszkanie jakiś czas temu i zastanawiam się nad ubezpieczeniem go.

Zgłoś nadużycie #12 20 czerwca 2017, 21:13

antosiak Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2015 Posty: 69 Podziękowania: 0
mieszkanie mam z pzu bo tak było łatwiej, ale już ubezpieczenie na życie chcę kupić tu http://www.viennalife.pl/ poza tym składka dzienna jest bardzo niska i firma udziela ubezpieczenia bez względu na wiek i wyniki badań lekarskich, to dla nas korzystne.

Zgłoś nadużycie #13 7 lipca 2017, 11:32

oecompensa Świeżo upieczona
Rejestracja: Cze, 2017 Posty: 9 Podziękowania: 0
Szanowna Pani, jak najbardziej warto zdecydować się na ubezpieczenie mieszkania. Polecam ubezpieczenie Compensa Rodzina lub Compensa Mój Dom. Kupując polisę mieszkaniową trzeba zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała zabezpieczenie mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Wysokość składki zależy przede wszystkim od wartości ubezpieczanego mieszkania i znajdujących się w nim przedmiotów, które również zostaną objęte ochroną. Właściciel nieruchomości samodzielnie decyduje, do jakiej sumy chce chronić swoje mienie. Polisa jest więc zawsze wyceniana w odniesieniu do indywidualnych potrzeb. W praktyce oznacza to, że może kosztować zarówno kilkadziesiąt, jak i kilkaset złotych rocznie. Najprostszym sposobem na sprawdzenie ceny ubezpieczenia swojego mieszkania jest kontakt z ubezpieczycielem. Gdyby chciała Pani porozmawiać na ten temat, podaję numer na infolinię naszej firmy: +48 22 501 61 00. Podaję także nasz adres e-mail: pomoc@compensa.pl. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa.

Zgłoś nadużycie #14 21 sierpnia 2017, 9:46

Barrin Gotowa na wszystko
Rejestracja: Maj, 2016 Posty: 342 Podziękowania: 1
Posiadanie własnych czterech kątów to marzenie każdego Polaka, nierzadko osiągalne jedynie z pomocą kredytu. Ponieważ spełnione pragnienia warto pielęgnować, nie pozwól, żeby niefart zniweczył Twoją ciężką pracę i ubezpiecz swoje mieszkanie. Ubezpieczenie mieszkania i domu nie jest obowiązkowe, a mimo to wielu właścicieli decyduje się na takie rozwiązanie. Scenariuszy, w których coś może zagrozić Twojej nieruchomości jest zbyt wiele, żeby sprawę traktować z pobłażaniem. Oczywiście musisz pamiętać, żeby przed podjęciem ostatecznej decyzji porównać dostępne oferty. Bez dobrego rozeznania w rynku ubezpieczeń mieszkaniowych łatwo naciąć się na niekorzystne warunki. Polisa Twojego domu może ograniczać się do podstawowego zakresu, ale możesz też przebierać w rozmaitych dodatkach. Dla mnie najlepszą ofertę ubezpieczenia znaleźli fachowcy z https://www.gothaer.pl/pl-oferta Jestem naprawdę zadowolona z ich usług, widać, że znają się na rzeczy i mają dobre podejście do klienta.

Zgłoś nadużycie #15 22 sierpnia 2017, 14:30

lukrecja12 Świeżo upieczona
Rejestracja: Sie, 2017 Posty: 5 Podziękowania: 0
W tych tematach dobrze jest się poradzić jakiegoś specjalisty ;) Takie jest moje zdanie w tym obszarze tematycznym :)
Jej serce, przed chwilą pełne radości, stało się teraz zimne i ciężkie jak z ołowiu.

Zgłoś nadużycie #16 14 grudnia 2017, 9:28

loska Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Mar, 2017 Posty: 81 Podziękowania: 2
Na pewno warto mieszkanie ubezpieczyć, wtedy w razie pożaru, zalania czy kradzieży masz jakaś kasę i nie musisz wszystkiego robić z własnej kieszeni, my mamy ubezpieczone w concordii, maja fajną ofertę i skladki są w porzadku

Zgłoś nadużycie #17 30 lipca 2018, 8:00

lusesitka774 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 1025 Podziękowania: 3
Możesz ubezpieczyć mieszkanie, ale możesz również zdecydować się na taką opcję, jak ochrona mienia Warszawa Myślę, że spokojnie można się na to zdecydować, ponieważ każdy chce się czuć bezpieczny, prawda? Ochrona mienia Warszawa, jak najbardziej to udostępnia i dzięki temu wszystko jest w jak najlepszym porządku. Sama zastanawiam się nad tym, aby ochrona mienia - Warszawa i u mnie się pojawiła.

Zgłoś nadużycie #18 12 września 2018, 17:06

kefiro9t Świeżo upieczona
Rejestracja: Wrz, 2018 Posty: 5 Podziękowania: 0
Czy mieliście może już jakieś dylematy z doborem polisy mieszkaniowego? Jest to dla mnie w tym momencie dość kluczowy problem. Nie da się ukryć, że w Sieci jest nader rozległy wybór i trudno jest się zdecydować na coś sensownego... Jeśli macie w tym obrębie doświadczenie, byłbym szalenie zobowiązany za doradzenie, czy ubezpieczenie mieszkania na ubezpieczeniaonline.pl jest dobrym wyborem.
Psy to ludzkie stworzenia - oznajmiła. - W przeciwieństwie do ludzi.

Zgłoś nadużycie #19 16 września 2018, 12:32

SkunkFlag Świeżo upieczona
Rejestracja: Wrz, 2018 Posty: 2 Podziękowania: 0
Zalanie mieszkania przez sąsiada na pół roku po remoncie to idealna odpowiedź na to pytanie :P Kiedy i tak musisz dopłacić, ale jest to kwota 90% mniejsza niż powinna...

Zgłoś nadużycie #20 9 stycznia 2019, 7:30

agaposzek Gotowa na wszystko
Rejestracja: Kwi, 2014 Posty: 967 Podziękowania: 7
Ja się nawet nie zastanawiałam i zaraz po zakupie mieszkania je ubezpieczyłam. Tutaj https://hotmoney.pl/co-mozna-i-co-warto-ubezpieczyc/ znajdziecie też informacje o tym, jakie polisy warto kupić. Ja mam w sumie trzy: OC auta (co jest oczywiste), mieszkania oraz ubezpieczenie na życie.

Zgłoś nadużycie #21 30 sierpnia 2019, 14:35

telene Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2018 Posty: 338 Podziękowania: 3
Istnieje wiele zdarzeń, które mogą zniszczyć mieszkanie, więc lepiej być ubezpieczonym na tego typu przygody. Dla mnie przykładowo zostało zalane mieszkanie kilka miesięcy, niestety nie miałam żadnego ubezpieczenia. Większość rzeczy udało się jednak uratować dzięki usługom firmy https://optimal-osuszanie.pl/

Zgłoś nadużycie #22 17 października 2019, 14:07

Krzysztof Świeżo upieczona
Rejestracja: Paź, 2019 Posty: 4 Podziękowania: 0
Czy to nie ciekawe, że większość ludzi myśli o ubezpieczeniu mieszkania, samochodu, ba nawet szybki w telefonie. Natomiast mało osób myśli o ubezpieczeniu dużo cenniejszej wartości.
Jesteśmy na forum dyskusyjnym dla rodziców....
Każdy rodzic marzy o tym, żeby jego dziecko miało szczęśliwą przyszłość. I oczywiście każdy stara się zapewnić dziecku wszystko, czego dziecko potrzebuje.
A czy zastanawialiście się jak wyglądałoby życie naszego dziecka, gdyby nam się coś przytrafiło?
Jak będzie wyglądać edukacja i start w dorosłość naszego dziecka jeśli zginiemy w wyniku wypadku lub poważnej choroby?
Pewnie, odsuwamy od siebie takie myśli, ale życie pisze dla nas różne scenariusze.
Mając dziecko i będą odpowiedzialnym rodzicem trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu rodziny na wszelkie ewentualności.
Polecam zapoznać się ze stawkami takiego zabezpieczenia - naprawdę są to niskie koszty w stosunku do potencjalnych korzyści, jakie niesie ze sobą polisa.
Kilka przykładowych składek za różne ryzyka można znależć na www.LifePartner.pl, ale stawki są wyliczane zawsze indywidualnie (im człowiek młodszy tym polisa jest tańsza), więc zawsze warto spotkać się z agentem i porozmawiać o tym przed czym można się ubezpieczyć i za ile. Zwykle takie spotkanie jest całkowicie darmowe i niezobowiązujące. Nawet nie trzeba jechać do agenta, można go zaprosić do siebie do domu lub do pracy na rozmowę.

Zgłoś nadużycie #23 5 grudnia 2019, 10:50

markewalker Świeżo upieczona
Rejestracja: Lis, 2019 Posty: 3 Podziękowania: 0
If you have an urgent essay you have to submit as soon as possible, you can visit the expert writing services such as https://www.masterpapers.com that can complete such orders with a 3-hour turnaround.