Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ubezpieczyć mieszkanie?

Zgłoś nadużycie #11 15 czerwca 2017, 6:03

donna Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sty, 2017 Posty: 247 Podziękowania: 0
Czy warto ubezpieczyć mieszkanie? Jeśli tak to gdzie? Kupiłam mieszkanie jakiś czas temu i zastanawiam się nad ubezpieczeniem go.

Zgłoś nadużycie #12 20 czerwca 2017, 21:13

antosiak Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Paź, 2015 Posty: 62 Podziękowania: 0
mieszkanie mam z pzu bo tak było łatwiej, ale już ubezpieczenie na życie chcę kupić tu http://www.viennalife.pl/ poza tym składka dzienna jest bardzo niska i firma udziela ubezpieczenia bez względu na wiek i wyniki badań lekarskich, to dla nas korzystne.

Zgłoś nadużycie #13 7 lipca 2017, 11:32

oecompensa Świeżo upieczona
Rejestracja: Cze, 2017 Posty: 6 Podziękowania: 0
Szanowna Pani, jak najbardziej warto zdecydować się na ubezpieczenie mieszkania. Polecam ubezpieczenie Compensa Rodzina lub Compensa Mój Dom. Kupując polisę mieszkaniową trzeba zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała zabezpieczenie mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Wysokość składki zależy przede wszystkim od wartości ubezpieczanego mieszkania i znajdujących się w nim przedmiotów, które również zostaną objęte ochroną. Właściciel nieruchomości samodzielnie decyduje, do jakiej sumy chce chronić swoje mienie. Polisa jest więc zawsze wyceniana w odniesieniu do indywidualnych potrzeb. W praktyce oznacza to, że może kosztować zarówno kilkadziesiąt, jak i kilkaset złotych rocznie. Najprostszym sposobem na sprawdzenie ceny ubezpieczenia swojego mieszkania jest kontakt z ubezpieczycielem. Gdyby chciała Pani porozmawiać na ten temat, podaję numer na infolinię naszej firmy: +48 22 501 61 00. Podaję także nasz adres e-mail: pomoc@compensa.pl. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa.

Zgłoś nadużycie #14 21 sierpnia 2017, 9:46

Barrin Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2016 Posty: 244 Podziękowania: 0
Posiadanie własnych czterech kątów to marzenie każdego Polaka, nierzadko osiągalne jedynie z pomocą kredytu. Ponieważ spełnione pragnienia warto pielęgnować, nie pozwól, żeby niefart zniweczył Twoją ciężką pracę i ubezpiecz swoje mieszkanie. Ubezpieczenie mieszkania i domu nie jest obowiązkowe, a mimo to wielu właścicieli decyduje się na takie rozwiązanie. Scenariuszy, w których coś może zagrozić Twojej nieruchomości jest zbyt wiele, żeby sprawę traktować z pobłażaniem. Oczywiście musisz pamiętać, żeby przed podjęciem ostatecznej decyzji porównać dostępne oferty. Bez dobrego rozeznania w rynku ubezpieczeń mieszkaniowych łatwo naciąć się na niekorzystne warunki. Polisa Twojego domu może ograniczać się do podstawowego zakresu, ale możesz też przebierać w rozmaitych dodatkach. Dla mnie najlepszą ofertę ubezpieczenia znaleźli fachowcy z https://www.gothaer.pl/pl-oferta Jestem naprawdę zadowolona z ich usług, widać, że znają się na rzeczy i mają dobre podejście do klienta.

Zgłoś nadużycie #15 22 sierpnia 2017, 14:30

lukrecja12 Świeżo upieczona
Rejestracja: Sie, 2017 Posty: 5 Podziękowania: 0
W tych tematach dobrze jest się poradzić jakiegoś specjalisty ;) Takie jest moje zdanie w tym obszarze tematycznym :)
Jej serce, przed chwilą pełne radości, stało się teraz zimne i ciężkie jak z ołowiu.

Zgłoś nadużycie #16 14 grudnia 2017, 9:28

loska Początkująca
Rejestracja: Mar, 2017 Posty: 27 Podziękowania: 0
Na pewno warto mieszkanie ubezpieczyć, wtedy w razie pożaru, zalania czy kradzieży masz jakaś kasę i nie musisz wszystkiego robić z własnej kieszeni, my mamy ubezpieczone w concordii, maja fajną ofertę i skladki są w porzadku