Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ubezpieczenie samochodu

Zgłoś nadużycie #11 20 października 2017, 1:54

Becia89 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sty, 2014 Posty: 143 Podziękowania: 0
Możecie mi poradzić jakie ubezpieczenie jest najlepsze? Pod względem korzyści i ceny? Podobno porównywarki w takim przypadku są dobre. Ja znalazłam taką http://najtaniejuagenta.pl. Co myślicie? Możecie mi coś polecić?

Zgłoś nadużycie #12 20 października 2017, 16:41

omena57 Świeżo upieczona
Rejestracja: Paź, 2017 Posty: 4 Podziękowania: 0
moim zdaniem kazde jest jest na nasza kieszen

Zgłoś nadużycie #13 14 sierpnia 2018, 11:25

blankaa Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Kwi, 2016 Posty: 126 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o ubezpieczenie auta to z racji tego, iż moja praca wiąże się z częstymi podróżami samochodem, dokupiłam sobie pakiet https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/66535/ubezpieczenie-auto-assistance-opony, dzięki czemu mam możliwość wymiany pękniętej opony bezpośrednio na trasie, bez konieczności zawożenia uszkodzonej opony do wulkanizatora. Co w moim przypadku jest bardzo fajnym udogodnieniem, gdyż np. ostatnio musiałam przerwać podróż służbową i straciłam kilku godzin na wizycie u wulkanizatora. Tym bardziej że nie potrafiłam sama zmienić koła.

Zgłoś nadużycie #14 20 sierpnia 2018, 11:19

lucja Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sty, 2016 Posty: 142 Podziękowania: 0
Absolutnie nie ma sensu ubezpieczać kół. Serio? Po co to komu. Zakupcie konkretny model, one są już same w sobie zabezpieczone. Nie ma sensu wydawać większych pieniędzy. Warto też upewnić się, że macie dobry model. My poczytaliśmy sporo o oponach na https://www.continental-opony.pl/samochod/technologia/wiedza-dotyczaca-ogumienia... i zdecydowaliśmy się na zakup opon od Continental - przekonują nas testy bezpieczeństwa, a jeździmy często całą rodziną (dużą rodziną).

Zgłoś nadużycie #15 4 września 2018, 22:36

route68 Świeżo upieczona
Rejestracja: Wrz, 2018 Posty: 5 Podziękowania: 0
Bardzo wazna sprawa.

Zgłoś nadużycie #16 Wczoraj, 17:11

concoillotte Świeżo upieczona
Rejestracja: Wrz, 2018 Posty: 5 Podziękowania: 0
Mam w ostatnim okresie zagwozdkę z doborem wartościowej polisy na życie. Poszukuję teraz sprawdzonych porad i porównań w tym temacie. Intrygujące porady odkryłem np. na ubezpieczenie na życie mbank z rankingubezpieczennazycie.pl Z góry dzięki za propozycje.
Jest wojna, są straty, tak to zawsze działa.

Zgłoś nadużycie #17 Wczoraj, 20:02

slicznamame Świeżo upieczona
Rejestracja: Wrz, 2018 Posty: 1 Podziękowania: 0
Aby dobrze zabezpieczyć samochód powinniśmy dobrze o niego dbać. Ubezpieczenie jest naprawdę ważne, ale powinniśmy zadbać o takie rzeczy jak opony, może i wymieniamy je rzadko, ale jest to jedna z ważniejszych rzeczy w aucie. Ja ostatnio musiałem zmienić moje opony na nowe, znalazłam artykuł https://www.uniroyal.pl/samochod/opony-poradnik/wskazowki-kupna/opony-zimowe-czy... który pomógł mnie wybrać odpowiednie opony oraz dał kilka wskazówek dotyczących na co zwracać szczególną uwagę. Teraz nie pozostało mi nic innego jak kupić moje nowe opony :D