Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Ubezpieczenie rodziny na czas urlopu

Zgłoś nadużycie #11 19 lipca 2017, 17:51

april13 Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2017 Posty: 241 Podziękowania: 0
We wrześniu po raz pierwszy wyjeżdżamy z naszym rocznym synkiem w Alpy. Jesteśmy na etapie szukania ubezpieczenia. Czy warto skorzystać z pomocy agenta, czy też lepiej organizować to samemu? Przede wszystkim czy ubezpieczenie jest podzielone na dorosłych i dzieci? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Zgłoś nadużycie #12 25 lipca 2017, 14:44

oecompensa Świeżo upieczona
Rejestracja: Cze, 2017 Posty: 6 Podziękowania: 0
Szanowna Pani,

Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage. Kupując polisę na wyjazd w góry trzeba zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała refundację kosztów nieprzewidzianych wizyt lekarskich do odpowiednio wysokiej sumy, a także pozwalała na skorzystanie z ratownictwa medycznego w górach. W Polsce ratownictwo jest darmowe w ramach NFZ, ale za granicą jest najczęściej dodatkowo płatne. A transport medyczny ze szlaku górskiego do szpitala potrafi być bardzo drogi. Polisa powinna też zapewniać pokrycie kosztów ewentualnego transportu z powrotem do Polski. Do ochrony warto też dołączyć OC w życiu prywatnym, które może przydać się, jeśli spowoduje Pani wypadek oraz NNW. Ochroną ubezpieczeniową może zostać objęte również dziecko, zostanie ono dopisane do polisy na takich zasadach jak jego rodzice. Zapraszam na https://turystyka.compensa.pl/, gdzie można kupić ubezpieczenie Compensa Voyage bez wychodzenia z domu, w 5 minut.

Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

Zgłoś nadużycie #13 26 lipca 2017, 10:54

tina32 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Lip, 2014 Posty: 692 Podziękowania: 5
My zawsze mamy ubezpieczenie turystyczne.

Zgłoś nadużycie #14 17 maja 2018, 15:56

domi_niczka Świeżo upieczona
Rejestracja: Maj, 2018 Posty: 5 Podziękowania: 0
A czy jesteście w stanie doradzić coś w zakresie ubezpeczeń na życie? Zastanawiam się, czy np. coś z tego rankingu byłoby dobrym rozwiązaniem https://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.... Co na ten temat myślicie?
Dobro bez Zła jest mdłe i słabe,lecz Zło bez Dobra jest zwyrodniałe i nieobliczalne.

Zgłoś nadużycie #15 23 lipca 2018, 8:49

lusesitka774 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 444 Podziękowania: 1
Na czas urlopu warto też pomyśleć nad wynajęciem firmy ochroniarskiej, która będzie miała na oku Twój dom lub mieszkanie. Bardzo często złodzieje dużo wcześniej zaczynają obserwować swoje ofiary i są w tym na tyle dociekliwe, że nawet zdobywają wiedzę na temat Waszego urlopu, a wtedy droga do kradzieży jest prosta. Firma Kontra24 świetnie nadaje się do tego typu zadań. Są profesjonalni i szybcy w swoim działniu. Pewnie dlatego, że ochrona fizyczna obiektów nie jest jedynym rodzajem ochrony jaki oferują.