Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Trendy paznokciowe

Zgłoś nadużycie #11 21 grudnia 2016, 12:45

karolinaslowik Początkująca
Jakie znacie trendy paznokciowe? Efekt syrenki i lustra to już przeżytek? Widziałam teraz żele art 3D do zdobienia paznokci. Są jak plastelina ale twardnieją dopiero w lampie. Myślicie, że to fajny sposób na zdobienie paznokci?

Zgłoś nadużycie #12 22 grudnia 2016, 9:33

Tolka Zaprawiona w bojach
ja cały czas robię sobie efekt syrenki i lustra te pyłki są bardzo ekonomiczne i efektowne

Zgłoś nadużycie #13 23 grudnia 2016, 0:14

skarbek554 Zaprawiona w bojach
syrenkę nakładam tylko na kilka paznokci bo nie chce przesadzić, tak sam z efektem lustra. Bardzo lubię też lakiery zmieniające kolor chameleon makear, fajna sprawa szczególnie zimą przy zmianie temp.

Zgłoś nadużycie #14 14 stycznia 2017, 8:14

karolinaslowik Początkująca
No widziałam, że mają termiczne lakiery ale jakoś nie jestem do nich za bardzo przekonana. Ja lubię ich ich serię Diamond. Uwielbiam kiedy coś się świeci na moich paznokciach.

Zgłoś nadużycie #15 14 stycznia 2017, 21:17

ja akurat nie mam jeszcze lakieru z tej serii, głównie glamour lub neon. Ale wiadomo jak to lubi, ja np lubię pyłki ;)

Zgłoś nadużycie #16 19 stycznia 2017, 12:38

Glitter Świeżo upieczona
Efekt lustra wciąż w modzie :D

Zgłoś nadużycie #17 20 stycznia 2017, 10:22

Konto usunięte
Staram się nie iść za trendami, bo to nie o to chodzi. Jeżeli zaś o paznokciach mowa, to to, co nie raz widzę, wywołuje u mnie smiech. Wole proste zwykłe lakiery.

Zgłoś nadużycie #18 24 stycznia 2017, 11:18

Koralinka Świeżo upieczona
Ja lubię klasyczny french :)

Zgłoś nadużycie #19 24 stycznia 2017, 20:54

mi z kolei jak już to podobają się ecru, właśnie kupiłam sobie jeden jaśniejszy lakier 718 glamour makear, taki zawsze w paletce się przyda jak mała czarna na każdą okazję ;)

Zgłoś nadużycie #20 14 lutego 2017, 7:07

AkukuBernard Świeżo upieczona
By dobrze paznokcie zrobić, trzeba mieć dobre urządzenia do paznokci. Niesamowite są efekty jakie można uzyskać. Efekt syrenki, efekt kociego oka i inne.

Zgłoś nadużycie #21 16 lutego 2017, 17:35

Luna077 Zaprawiona w bojach
Osobiście najbardziej lubię jednolite paznokcie. Najczęściej wybieram czerwony lakier.

Zgłoś nadużycie #22 17 lutego 2017, 12:10

Pandora Zadomowiona
Dla wielu kobiet manicure to nieodzowny element stroju,nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez dobrze zrobionych paznokci.Ja idę w klasykę i gustuję w manicure french.
Jestem przekonana,że jego delikatność dodaje tylko uroku. Najlepiej jednak nie robić go w pierwszym lepszym salonie,z doświadczenia wiem,że wybierając dobry salon,z dobrymi opiniami mamy większe szanse by efekt był olśniewający. Taki efekt uzyskacie w salonie http://joannagesicka.pl/manicure/

Zgłoś nadużycie #23 13 marca 2017, 17:13

Ola_1 Zaprawiona w bojach
Mi się najbardziej podobają klasyczne wersje manikiuru. Czyli np. frencz albo pomalowane na jednolity kolor. A z jednolitych kolorów uwielbiam takie mleczne, kryjące. Semilac ma fajną nową kolekcję takich lakierów http://www.miskejt.pl/2017/03/semilac-flavours-smakowity-przeglad-9.html .

Zgłoś nadużycie #24 14 marca 2017, 14:11

barba26 Gotowa na wszystko
Też mi się podoba efekt lustra :) , ostatnio sobie kupiłam pyłek mirror glow z mollon, wygląda ekstra :) zawsze mi się takie paznokcie podobały ale wydawało mi się że to bardzo trudne do uzyskania samemu a tym pyłkiem można też efekt syrenki sobie zrobić

Zgłoś nadużycie #25 12 stycznia 2018, 11:40

Marikka Gotowa na wszystko
Ja natomiast ostatnio dosłownie zakochałam się w produktach marki ChiodoPRO http://www.chiodo.pl i odcieniach z linii Red Colour, oraz Night Glow. Pierwsze idealnie sprawdzają się na co dzień, natomiast ta druga opcja jest idealna np. przy okazji większych wyjśc, czy chociażby imprez karnawałowych. Ładnie się utrzymują i co dla mnie naważniejsze, nie uczulają :)

Zgłoś nadużycie #26 15 stycznia 2018, 11:54

Ofelia Początkująca
A ja robię sobie sama w domu hybrydy i jestem bardzo zadowolona. Trzymają się średnio 2-3 tygodnie, a zrobienie ich zajmuje mi pół godziny i zawsze mam ładne i zadbane paznokcie, które się nie łamią i nie rozdwajają.

Zgłoś nadużycie #27 17 stycznia 2018, 9:16

pola654 Świeżo upieczona
Ja tez w domu robie hybrydy juz od dluzszego czasu. Na poczatku nie wychodzilo to jakos szczegolnie dobrze bo nie mialam wprawy ale z czasem sie nauczylam. Raczej maluje je na naturalne jednolite kolory ale zdarza mi sie zaszalec i uzyc pylkow albo lakierow ktore zawieraja blyszczace drobinki :)

Zgłoś nadużycie #28 3 października 2018, 8:50

szelka Zaprawiona w bojach
Jeżeli chodzi o paznokcie, to ja zawsze maluję je na zwykły kolor bez zbędnych ozdób. Oczywiście zależy od pory roku - wiosną i latem wybieram te jaśniejsze odcienie. Teraz planuję zakupić nową serię z Eveline, Color Edition. Widziałam w drogerii, że dostępna jest bardzo ładna paleta kolorów, najbardziej spodobały mi się pastele niebieskie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto same lakiery w sobie są bardzo długotrwałe i szybko schną.

Zgłoś nadużycie #29 10 stycznia 2019, 2:14

wemiko Zaprawiona w bojach
Trendy na paznokcie zmieniają się nieustannie, ciężko by było to wszystko zapamiętać, dlatego ja zawsze gdy idę na manicure Kraków https://salonmagja.pl/ to tam pytam Pań co warto aktualnie z nimi zrobić, by były na topie.

Zgłoś nadużycie #30 3 marca 2019, 14:40

mocca Zaprawiona w bojach
Ja polecam usługi Studio Calypso, a sama najczęściej chodzę do Pasażu Stokłosy: http://studiocalypso.pl/pasaz-stoklosy/ . Jeśli chodzi o manicure, to mają do wyboru hybrydowy, klasyczny, japoński w bardzo przystępnych cenach. I ja jestem bardzo zadowolona, bo wszystko profesjonalnie i w miłej atmosferze Smile Polecam ten salon!