Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Tatuaż z imieniem dziecka ;)

Zgłoś nadużycie #91 14 marca 2017, 23:17

jestembetty Zaprawiona w bojach
To twoje ciało i twój tatuaż- przede wszystkim tobie ma się podobać ;) Jeśli masz ochotę wytatuować imię dziecka to czemu nie? Po prostu znajdź dobre studio, gdzie profesjonalnie wykonają ci tatuaż. Mogę ci polecić np. w Wawie Jah Love Tattoo Studio. Niedawno przenieśli się na ulicę Wilczą 32, gdzie mają sporo miejsca i super atmosferę ;)

Zgłoś nadużycie #92 23 października 2017, 12:35

zimolubna Świeżo upieczona
Eee są lepsze sposoby na okazanie dzieciom miłosci albo pokazanie światu ze masz dzieci niż tatuaż :P ja jestem na nie, stawiałabym na jakis zupełnie inny wzór, ale kwestia gustu oczywiście

Zgłoś nadużycie #93 23 października 2017, 18:52

paulafajnamama Świeżo upieczona
Właśnie! Najważniejsze, żeby studio było sprawdzone i profesjonalne!

Zgłoś nadużycie #94 4 stycznia 2018, 22:05

Tintanka Zadomowiona
Z imieniem dziecka też super !! ;) A co do pielęgnacji tatuażu to warto pamietać o dobrych kosmetykach ;) zresztą przeczytajcie sami : http://blog.loveink.pl/15-powodow-dla-ktorych-warto-uzywac-tattoo-butter/

Zgłoś nadużycie #95 8 stycznia 2018, 10:37

Ofelia34 Początkująca
Myślę, że tatuaż z imieniem dziecka jest duuużo lepszym pomysłem niż z imieniem partnera, choćby nie wiem jak silne aktualne uczucie by się nam wydawało :)

Zgłoś nadużycie #96 9 stycznia 2018, 10:56

klaudia55 Świeżo upieczona
No to prawda, dziecko jest na całe życie, partner może niestety nas zostawić albo my jego

Zgłoś nadużycie #97 11 stycznia 2018, 8:42

Becia1234 Świeżo upieczona
to trochę przesada , nie jestem zwolenniczką w ogóle robienia sobie tatuaży , można w inny sposób okazać miłość i przywiązanie do dzieci

Zgłoś nadużycie #98 16 stycznia 2018, 9:35

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Moim zdaniem tatuaż z imieniem dziecka to bardzo indywidualna kwestia i zależy tylko od nas jeżeli chcemy sobie go wykonać to przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby to zrobić. Grunt to też wybór odpowiedniego studia które się tym zajmie.

Zgłoś nadużycie #99 21 marca 2018, 23:15

basia_basia Zaprawiona w bojach
Myślę, że tatuaż to tak indywidualna sprawa, że to twoja decyzja co chcesz mieć na ciele i jeśli podoba ci się imię dziecka to czemu nie ;) ja na przykład jestem fanką większych wzorów. Od jakiegoś czasu podglądam prace Anety z warszawskiego Jah Love Tattoo Studio: https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10154815635066226 i jestem pod ogromnym wrażeniem dokładności, zarysowanych konturów. Niesamowity talent ;)

Zgłoś nadużycie #100 22 marca 2018, 14:36

sandersss Początkująca
Wg. mnie pomysł z tatuażem - jako imieniem. To taki sam banał jak imię dziewczyny, żony, matki...etc... boisz się że zapomnisz?
Początkująca blogerka oraz projektantka odzieży. Moje prace znajdziecie na blogu diana-sport o modzie, sporcie i zdrowiu.

Zgłoś nadużycie #101 28 maja 2018, 14:51

dinera Zaprawiona w bojach
Imię nie za bardzo. Pomyśl może o jakimś realistycznym wzorze, teraz są bardzo popularne. Specjaliści ze studia http://www.skytattoo.net/studio-i-salon-tatuazu-tczew/ umieją takie robić. Przejdź się, coś fajnego zaproponują :)

Zgłoś nadużycie #102 29 maja 2018, 23:07

Torress66 Początkująca
myślę, że imię dla dziecka w tatuażu to fajna sprawa. Dla mnie to nie jest banalne. Przecież to piękny gest wobec dziecka. Szczerze to teraz sama zaczęłam się nad tym zastanawiać.
https://cheers.com.pl/wiedza/witaminy-i-mineraly/

Zgłoś nadużycie #103 3 czerwca 2018, 20:32

eustachy Świeżo upieczona
w każdym wypadku jest to kwestia indywidualna i kto jak się z tym czuje

Zgłoś nadużycie #104 22 czerwca 2018, 14:54

Torress66 Początkująca
Super sprawa, moja przyjaciółka ma taki mpotyw z dzieckiem w objęciach matki i napis z imieniem i data urodzenia ;) piękny jest
https://cheers.com.pl/wiedza/witaminy-i-mineraly/

Zgłoś nadużycie #105 28 czerwca 2018, 11:38

Aureliana Świeżo upieczona
Tylko trzeba znaleźć dobrego tatuażystę. Nie oszukujmy się, każdy tatuaż da się spartolić, a zostaje on z nami do końca życia.

Zgłoś nadużycie #106 1 lipca 2018, 23:47

animuska Świeżo upieczona
To Twoje ciało i Ty o nim decydujesz. Moim zdaniem mąż nie powinien się sprzeciwiać

Zgłoś nadużycie #107 24 lipca 2018, 12:16

alicja.bosmek Świeżo upieczona
Mój brat zrobił sobie tatuaż z imieniem swojego dziecka. Mi osobiście się to podoba i uważam to za uroczę.

Zgłoś nadużycie #108 26 lipca 2018, 0:53

MiniMouse Początkująca
jeśli czujesz, że tego chcesz, pragniesz - zrób to :) kichaj na opinię innych, to Twoje życie, ciało, decyzje, jeśli to cię uszczęśliwi to czemu nie? Ci wszyscy przeciwni mają prawo uszczęśliwiać się na swoje sposoby a Ty nie masz prawa do szczęścia? Nie zastanawiaj się tyko zrób ten tatuaż z imieniem dzidzi czy bez to już tylko Twój wybór i Twoja fantazja :*

Zgłoś nadużycie #109 26 lipca 2018, 9:29

TacyMali Świeżo upieczona
Ja mam tatuaż z podobizną mojej córeczki, gdy miała 3 latka - w takim przypadku trzeba koniecznie iść do sprawdzonego tatuażysty! Ja jestem zachwycona wykonaniem do tej pory (minęły już 2 lata). Moim zdaniem jest to super sprawa - za kilkanaście lat będę pokazywać swojej pełnoletniej córce jaka to urocza była :) ))