Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Tatuaż z imieniem dziecka ;)

Zgłoś nadużycie #91 14 marca 2017, 23:17

jestembetty Zaprawiona w bojach
To twoje ciało i twój tatuaż- przede wszystkim tobie ma się podobać ;) Jeśli masz ochotę wytatuować imię dziecka to czemu nie? Po prostu znajdź dobre studio, gdzie profesjonalnie wykonają ci tatuaż. Mogę ci polecić np. w Wawie Jah Love Tattoo Studio. Niedawno przenieśli się na ulicę Wilczą 32, gdzie mają sporo miejsca i super atmosferę ;)

Zgłoś nadużycie #92 23 października 2017, 12:35

zimolubna Świeżo upieczona
Eee są lepsze sposoby na okazanie dzieciom miłosci albo pokazanie światu ze masz dzieci niż tatuaż :P ja jestem na nie, stawiałabym na jakis zupełnie inny wzór, ale kwestia gustu oczywiście

Zgłoś nadużycie #93 23 października 2017, 18:52

paulafajnamama Świeżo upieczona
Właśnie! Najważniejsze, żeby studio było sprawdzone i profesjonalne!

Zgłoś nadużycie #94 4 stycznia 2018, 22:05

Tintanka Początkująca
Z imieniem dziecka też super !! ;) A co do pielęgnacji tatuażu to warto pamietać o dobrych kosmetykach ;) zresztą przeczytajcie sami : http://blog.loveink.pl/15-powodow-dla-ktorych-warto-uzywac-tattoo-butter/

Zgłoś nadużycie #95 8 stycznia 2018, 10:37

Ofelia34 Początkująca
Myślę, że tatuaż z imieniem dziecka jest duuużo lepszym pomysłem niż z imieniem partnera, choćby nie wiem jak silne aktualne uczucie by się nam wydawało :)

Zgłoś nadużycie #96 9 stycznia 2018, 10:56

klaudia55 Świeżo upieczona
No to prawda, dziecko jest na całe życie, partner może niestety nas zostawić albo my jego

Zgłoś nadużycie #97 11 stycznia 2018, 8:42

Becia1234 Świeżo upieczona
to trochę przesada , nie jestem zwolenniczką w ogóle robienia sobie tatuaży , można w inny sposób okazać miłość i przywiązanie do dzieci

Zgłoś nadużycie #98 Wczoraj, 09:35

MojeKLocki24_pl Zaprawiona w bojach
Moim zdaniem tatuaż z imieniem dziecka to bardzo indywidualna kwestia i zależy tylko od nas jeżeli chcemy sobie go wykonać to przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby to zrobić. Grunt to też wybór odpowiedniego studia które się tym zajmie.