Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Tarczyca a karmienie piersią

Zgłoś nadużycie #11 28 listopada 2009, 11:23

karolla Świeżo upieczona
Rejestracja: Lis, 2009 Posty: 1 Podziękowania: 0
Mam nadczynność tarczycy i biorę na to leki. Zbliża się okres porodu i zastanawiam się czy będe mogła karmić dziecko piersią, ktoś ma jakieś doświadczenia na ten temat?

Zgłoś nadużycie #12 2 grudnia 2009, 16:19

Mamcia Początkująca
Rejestracja: Lis, 2009 Posty: 22 Podziękowania: 8
To wszystko zależy od stopnia nasilenia i leków jakie przyjmujesz. To czy będziesz mogła karmić zależy od wieku dziecka i ilości karmień. Jednak na takie pytanie odpowiedź znajdziesz tylko u swojego lekarza endykrynologa i nikogo więcej, to on wszystko ustali i musisz się stosować do jego zaleceń.

Zgłoś nadużycie #13 2 marca 2020, 7:57

Wercia26 Gotowa na wszystko
Rejestracja: Cze, 2015 Posty: 472 Podziękowania: 0
W przypadku problemów z tarczycą warto wybrać się do dobrego specjalisty i w Gdańsku mogę polecić Wam z własnego doświadczenia Panią dr n. med. Anna Szczurowicz https://endokrynolog.com.pl/ która przede wszystkim skutecznie rozwiązała moje problemy z tarczycą oraz hormonami. Jednocześnie empatyczna i pomocna, także jak macie okazje to nie ma co zwlekać, abyśmy zarówno my jak i nasze dzieci na tym nie cierpiały.

Zgłoś nadużycie #14 4 marca 2020, 0:39

zatazat Początkująca
Rejestracja: Mar, 2020 Posty: 70 Podziękowania: 0
Hejka :) Szukasz pracy albo chcesz sobie dorobić? Ja osobiście od ponad roku inwestuje już tylko i wyłącznie w BitCoiny na platformie https://kryptohajs.pl .Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić. Aktualnie zarabiam około 1tyś euro tygodniowo przy inwestycji tylko 300euro. Wszystkie informacje i pomoc ekspertów znajdziesz na kryptohajs.pl