Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

szkolenie dla nauczycieli

Zgłoś nadużycie #11 24 lipca 2017, 20:59

maria14 Świeżo upieczona
Rejestracja: Lip, 2017 Posty: 5 Podziękowania: 0
Dobry wieczór, niedługo tj, w tym roku ukończę swoje studia pedagogiczne i uzyskam tytuł nauczyciela jęzka hiszpańskiego. Dużo mi dały te studia pod względem wiedzy języka jak również pewnych sposobów jej przekazywania jednakże moim zdaniem nadal za mało wiem na temat metod nauki młodych uczniów. A uważam, że jest to bardzo ważne dla Nas czyli nauczycieli aby jednak umiejętnie przekazywać tą wiedzę aby później jak wiem z własnego doświadczenia nie musieć biegać na korepetycje. :)  
Chciałabym więc we własnym zakresie odbyć jakieś dodatkowe kursy, teraz przez okres wakacyjny myślę, że jest to najodpowiedniejszy czas. Zastanawiam się jednak na jakie i gdzie się zdecydować. Przeglądając różne oferty natrafiłam między innymi na http://orke.pl/  Czy ktoś przechodził taki kurs właśnie u nich? Czy polecacie? Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

Zgłoś nadużycie #12 12 maja 2018, 20:28

lucja Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sty, 2016 Posty: 147 Podziękowania: 2
Pewnie, że nauczyciel to zawód w którym cały czas trzeba się rozwijać i poszerzać wiedzę. Tym bardziej, że są wciąż nowe zalecenia, nowe sposoby edukacji itp. U nas nawet w przedszkolu panie mają organizowane warsztaty - https://www.mojebambino.pl/2529-warsztaty-dla-nauczycieli, gdzie uczą się nowych rzeczy. Wiem, że wielu osobom wydaje się, że jak przedszkolanka skończyła studia, to już powinna wiedzieć wszystko, ale nie jest to prawda. Ciągły rozwój to podstawa w takim zawodzie.

Zgłoś nadużycie #13 22 czerwca 2018, 19:54

animari Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2014 Posty: 50 Podziękowania: 2
Tak to prawda, ale ja się bardzo cieszę z tego że stale mogę poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Lubię pracować z dziećmi, rozwiązywać ich problemy, pomagać im. W szkoleniach oczywiście często biorę udział, w najbliższym czasie dokładniej mówiąc w październiku wybieram się do Warszawy do Centrum CBT na szkolenie z terapii poznawczo-behawioralna dzieci i młodzieży. To będzie dopiero pierwsze spotkanie, łącznie będzie ich 5 i będą poruszane takie tematy jak np. autyzm, tiki, zaburzenia lękowe i depresyjne, zaburzenia eksternalizacyjne. Jeśli jesteście zainteresowani to dane do zapisów dostępne są na ich stronie internetowej

Zgłoś nadużycie #14 22 sierpnia 2018, 23:50

telene Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Maj, 2018 Posty: 200 Podziękowania: 2
Mnie ostatnio zainteresowała strona http://www.menis.pl/praca-w-biurze-rachunkowym/ sporo tam fajnych informacji w temacie studiów, oraz szkoleń, zawsze można tam czegoś nowego się dowiedzieć.

Zgłoś nadużycie #15 24 sierpnia 2018, 22:36

wemiko Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Wrz, 2017 Posty: 418 Podziękowania: 0
Blog http://www.magiaperswazji.pl/umowa-o-dzielo-koszty-uzyskania-przychodu/ poświęca dużo uwagi różnym kursom, dzięki niemu bez większego problemu dobierzesz te najkorzystniejsze dla siebie.

Zgłoś nadużycie #16 3 października 2018, 16:14

kiniamama Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Lis, 2017 Posty: 85 Podziękowania: 0
Zobacz na ten portal https://www.portaloswiatowy.pl/top-tematy/zmiany-w-prawie-oswiatowym-obowiazujac.... Znajdziesz tu wszystkie ważne informacje dla nauczycieli odnośnie kształcenia jak i rozwoju zawodowego.

Zgłoś nadużycie #17 3 października 2018, 23:21

klarysaa Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Wrz, 2016 Posty: 168 Podziękowania: 5
Zauważyłam, że współcześni nauczyciele coraz gorzej sobie radzą z przekazywaniem wiedzy dzieciom.

Zgłoś nadużycie #18 4 października 2018, 12:42

liljuszka Świeżo upieczona
Rejestracja: Wrz, 2018 Posty: 12 Podziękowania: 0
Nauczyciel dostaje tak małe pieniądze, że brak na szkolenia. Chociażby z chęcią by się poszło. Bo to w sumie pasja, nie praca.

Zgłoś nadużycie #19 15 listopada 2018, 14:39

mocca Zaprawiona w bojach
Rejestracja: Sie, 2016 Posty: 232 Podziękowania: 2
Świetne studia podyplomowe dla nauczycieli oferuje Podkarpackie Centrum Usług Dydaktycznych - http://pcud.edu.pl/ . Interesujące są zajęcia z takich tematów jak np. integracja sensoryczna, pedagogika lecznicza, logopedia, neurologopedia. Oczywiście oferta kierunków jest dużo bardziej rozbudowana, zajęcia są w formie weekendowej więc nie kolidują z pracą. Bardzo polecam.

Zgłoś nadużycie #20 31 grudnia 2018, 13:39

monikabert90 Zadomowiona
Rejestracja: Gru, 2016 Posty: 78 Podziękowania: 0
A słyszeliście o czymś takim jak kurs kreatywnego nauczyciela? Widziałam ostatnio takie szkolenie w ofercie firmy szkoleniowej Kar Griup na ich stronie http://szkolenia-kargroup.eu/aktualne-kursy/. Co o tym sądzicie? Warto Waszym zdaniem zapisać sie na taki kurs?