Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

szkoła podstawowa dwujęzyczna warszawa

Zgłoś nadużycie #11 12 sierpnia 2016, 16:42

Dagmara32 Gotowa na wszystko
Szkoła szkoła podstawowa dwujęzyczna Warszawa - jakie polecacie? Gdzie uczą się Wasze dzieci? Zależy mi na szkole dwujęzycznej, żeby od początku edukacji przyzwyczajać syna do j. angielskiego.

Zgłoś nadużycie #12 31 lipca 2018, 18:29

bella33 Początkująca
Ja uważam,że edukacja dziecka jest najważniejsza i w miarę naszych możliwości powinna być na najwyższym poziomie. Ja wybrałam dla swojego syna szkołę w Warszawie https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/ i muszę przyznać, że to był bardzo dobry wybór. Szkoła oferuje wiele ciekawych zajęć dodatkowych na które syn bardzo chętnie uczęszcza. Jego ulubione zajęcia to robotyka. Moim zdaniem warto zapewnić dzieckurozwojową edukację czego publiczne szkoły nie są w stanie zaoferować.

Zgłoś nadużycie #13 11 sierpnia 2018, 17:44

ikonka Gotowa na wszystko
Dagmara32 zerknij sobie jeszcze na ofertę szkoły Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Warszawie. Podwyższony poziom nauki angielskiego ( lekcje odbywają się codziennie ). Mój starszy syn od września idzie już do 4 klasy. Widzę jak przez ostatnie lata nauka języka obcego nie przychodziła mu z trudem, zna już sporo słówek, bez problemu układa też proste zdania. Jak dla mnie to szkoła na 5+

Zgłoś nadużycie #14 11 grudnia 2018, 10:32

april13 Gotowa na wszystko
Mój Adaś od 2 lat chodzi do polsko-angielskiej szkoły Edison w Warszawie. To był świetny wybór :) wysoki poziom, kameralne klasy i sporo ciekawych zajęć dodatkowych ( sporo z nich odbywa się w ramach czesnego ). Doświadczona i zaangażowana kadra pedagogów, bardzo sympatyczna pani dyrektor. Nic dodać nic ująć :)

Zgłoś nadużycie #15 30 lipca 2019, 14:24

Trusia Zaprawiona w bojach
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma klasy dwujęzyczne dla dzieci. Moim zdaniem to super sprawa, bo jednak teraz angielski to podstawa. Dzieci powinny od najmłodszych lat uczyć się języka i to w sposób zaawansowany.

Zgłoś nadużycie #16 23 września 2019, 16:21

Fida Zaprawiona w bojach
A co jeżeli chodzi o wyposażenie dziecka ? Ja ostatnio zastanawiam sie nad nimi https://e-sap.pl bo moje dzieci w bardzo szybkim czasie zużywają artykuły szkolne i lepiej jest zrobić mały zapas, bo tak czy siak wszystko się przyda.

Zgłoś nadużycie #17 2 kwietnia 2020, 9:48

spirited Początkująca
Ja jestem zwolenniczką zajęć z jezyka po szkole. Płynne mówienie po niemiecku jest obecnie bardzo porządane. Ja uczyłam się w https://www.krakow.oei.org.pl/imprezy-projekty/blog/plynne-mowienie/

Zgłoś nadużycie #18 8 maja 2020, 16:58

biedronkaja Gotowa na wszystko
Ja tez chce teraza wysłać dziecko do dwujęzycznej szkoły podstawowej na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era znalazłam również bardzo dobrą ofertę na podręczniki w dobrych cenach. Chyba się skuszę bo oferta bardzo atrakcyjna.

Zgłoś nadużycie #19 21 maja 2020, 14:54

tina32 Gotowa na wszystko
Warto zapisywać dzieci do takich szkół.

Zgłoś nadużycie #20 21 maja 2020, 19:38

aniaola37 Zaprawiona w bojach
Na pewno język się dziecku przyda. Ja zapisałam córkę do Te Vizji, tu właśnie jest głównie nacisk na języki obce, także i właśnie dodatkowy poza angielskim. Jestem mega zaskoczona jak szybko dziecko może załapać język obcy :) Córce bardzo się podoba, nauczyciele są świetni. Czego chcieć więcej.

Zgłoś nadużycie #21 29 maja 2020, 12:16

mamka3 Początkująca
Dobrze jak dziecko ma sporo zajęć dodatkowych w szkole i właśnie język angielski się bardzo przyda. Małe dziecko będzie w stanie szybciej go sobie przyswoić. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie kładzie na to nacisk. Warto się zdecydować na taką placówkę dla dziecka.