Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Szkoła muzyczna

Zgłoś nadużycie #11 23 lipca 2015, 15:53

MartaPoniedzielska Zaprawiona w bojach
Drogie mamy, co uważacie na temat zapisania swoich pociech do szkoły muzycznej? Aktualnie trwają nabory na następny rok w http://mm.edu.pl Zaobserowałam, że moje dziecko jest bardzo muzykalne i myślę, że ma duże szanse na dostanie się do tej szkoły. Z drugiej storny nie pownno się wywierać na dziecku presji. Chciałabym, że córka udoskonalała swoje talenty z przyjemności, a nie z przykrego obowiązku.
wciąż w ruchu...

Zgłoś nadużycie #12 5 sierpnia 2015, 13:32

jualama Fajna mama
U Nas egzaminy do szkoły muzycznej odbywają się w maju.
Moja córka skończyła 4 rok szkoły muzycznaj, klasa pianino.
Z mojego doświadczenia powiem tak, nie jest to łatwa szkoła. W pierwsztch latach to jak dobrze pamiętam 6 godzin lekcyjnych w tygodniu, oraz co jakiś czas koncerty i przesłychania. Z czasem dochodzi jeszcze 2 - 3 godziny. Zajęcia są o różnych godzinach więc trzeba je dopasować do planu lekcji w szkole.
Moja córka miewała już kryzysy, ale nie zdecydowała się na zrezygnowanie ze szkoły. Teraz zostały niby tylko 2 lata, ale 100% nie dam, że ukończy szkołę.
W jakim wieku jest twoje dziecko ? Szkołą ma blisko domu i może chodzić samo czy musicie je zawieźć ?

Zgłoś nadużycie #13 30 grudnia 2016, 12:57

Tolka Zaprawiona w bojach
Też mam muzykalne dziecko i postanowiłam zapisać je po nowym roku do http://finetunes.pl na warsztaty muzyczne Dzieciaki mojej koleżanki chodzą, czekają na kolejne zajęcia z uśmiechniętymi buziami więc chyba warto