Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Suplementy

Zgłoś nadużycie #191 24 września 2017, 15:27

gosiaczek86 Świeżo upieczona
Polecam nie sięgać po suplementy tak jeśli mowa o odchudzaniu, jak i o oczyszczaniu organizmu. Można to osiągnąć drogą naturalną, jedząc i pijąc i łącząc to ze zdrową dietą, naprawdę. Słyszałyście o tak zwanym poście albo detoksie owocowo-warzywnym? Tak trochę może sprawiam wrażenie mądrującej się, ale nie pisałabym o tym, gdybym na to nie trafiła. A że ostatnio po drodze mi z macro bios bar, bo mam od nich catering, to i często bywam na ich stronie czy kanale YT, więc tam o tym pierwszy raz usłyszałam. Zresztą, co tu dużo pisać - poczytajcie same: http://macrobiosbar.pl/detox/

Zgłoś nadużycie #192 15 października 2017, 0:21

Karo Świeżo upieczona
A ja polecam program oczyszczający na bazie aloesu. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv

Zgłoś nadużycie #193 16 października 2017, 19:30

kelosol Zadomowiona
ja ostatnio jestem w pierwszym trymestrze i niestety muszę jeść sporo żelaza, bo cały czas mam niedobory :( dieta już nie pomaga, a lekarka przepisała mi na to dicofer

Zgłoś nadużycie #194 31 października 2017, 3:24

Wercia26 Zaprawiona w bojach
jeeli chcesz zadać o odpowiednią suplementacje ktora będzie wspierała mózg i fizyczność to polecam sprawdzić ofertę sklepu internetowego http://zielarnia24.pl

Zgłoś nadużycie #195 18 listopada 2017, 22:24

niepewna_18 Zadomowiona

kelosol napisał(a)

ja ostatnio jestem w pierwszym trymestrze i niestety muszę jeść sporo żelaza, bo cały czas mam niedobory :( dieta już nie pomaga, a lekarka przepisała mi na to dicofer

też mnie lekarz przepisał ten suplement dicofer. Nie tylko w ciąży ale też poza nią to bardzo ciężko jest utrzymać ten pierwiastek na odpowiednim poziomie. A suplementacja to bardzo fajna sprawa!

Zgłoś nadużycie #196 7 grudnia 2017, 11:23

Robb Początkująca
Witaminy w ciąży to kluczowa sprawa, moim zdaniem. Zawsze to wspomaga rozwój i dziecka i pomaga matce. Moje koleżanki brały od kilku lat witaminki Prenatale i wszystkie są zadowolone z rezultatów, ja przy swojej ciąży na pewno też wspomogę się takimi suplementami.

Zgłoś nadużycie #197 28 grudnia 2017, 17:51

justyskiper Zadomowiona
Ja ostatnio miałam bardzo zniszczone włosy wypadały i w ogóle po przeczytaniu tego artykułu https://adamed.expert/cynk-na-co-ma-wplyw-ten-pierwiastek-w-organizmie/ poszłam na dokładne badania i właśnie okazało się że mam niedobór cynku w organizmie, dzięki temu na chwilę obecną już nie mam problemu ze skórą czy też włosami

Zgłoś nadużycie #198 29 grudnia 2017, 9:07

mika.75 Gotowa na wszystko
Możecie też poczytać o produktach Dr Helper: https://drhelper.pl/. Są to produkty w pełni bezpieczne, przebadane pod każdym kątem. Mają one świetny wpływ na regenerację organizmu więc można je stosować na przykład po ciężkiej chorobie. Śmiało mogą je stosować również sportowcy.

Zgłoś nadużycie #199 31 grudnia 2017, 18:34

lusiaa Początkująca
suplementy to naprawdę świetna sprawa. Ja często jakieś sobie kupuję na moje różne dolegliwości. Np jak męczyły mnie zaparcia to poszłam do apteki i zakupiłam dicopeg 10g :)

Zgłoś nadużycie #200 7 stycznia 2018, 19:58

Kornelia1 Zaprawiona w bojach
Ciekawą opcją są np otręby pszenne, które bardzo dobrze wspomagają proces odchudzania. Warto pamiętać także że każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje na dany suplement.

Zgłoś nadużycie #201 17 lutego 2018, 18:03

banialuka Początkująca
Najważniejsze to sprawdzać skład suplementów. Trzeba wybierać te z naturalnymi składnikami stąd u mnie np. colon slim z błonnikiem. Jest naturalny? Oczywiście. Bo i po co się chemią faszerować...

Zgłoś nadużycie #202 25 lutego 2018, 23:36

aniulaxx Zaprawiona w bojach
Nie wiem jak wy, ale ja z odżywek to stosuję ostatnio tylko mass mutant. Znalazłam ten specyfik na stronie Bodymania.pl i muszę wam przyznać, że nie spodziewałam się tego, że jego stosowanie przyniesie mi wymierne efekty już po jednym miesiącu ! Bardzo dobra opcja, na pewno będę u nich częściej zamawiał suplementy, na stronie Bodymania.pl.

Zgłoś nadużycie #203 5 marca 2018, 14:01

myszka2508 Zaprawiona w bojach
Tutaj: https://www.e-zikoapteka.pl/artykuly/top5-suplementow-na-uspokojenie-i-redukcje-... jest TOP5 polecanych suplementów na uspokojenie i kojenie nerwów. Myślę, że warto mieć taką listę pod ręką, bo sytuacje stresowe często niestety towarzyszą nam w życiu.

Zgłoś nadużycie #204 7 marca 2018, 9:04

halineczka123 Świeżo upieczona
Ja za to biorę D-Vitum forte i bardzo sobię chwalę - sporo witaminy D i K2, dodatkowo oczywiście żelazo i kwas foliowy. Oczywiście staram się w czasie ciąży uzupełniać większość rzeczy dietą ale nie zawsze się da albo chce - tutaj własnie suplementy są nieocenione :)

Zgłoś nadużycie #205 7 marca 2018, 11:43

czarnaa Świeżo upieczona
u mnie w domu dzieci przyjmują suplementy, nawet mąż zaczął ostatnio brać Intestę. Ciągle odczuwał ból po posiłkach i czasem naprawdę się o niego martwiłam. W końcu udało mi się go namówić na wizytę u lekarza i na badania. Lekarz zapisał jemu Intestę http://www.intesta.pl/ i w końcu się skończyły te problemy z trawieniem i wypróżnianiem.

Zgłoś nadużycie #206 8 marca 2018, 9:57

ewelina_9 Świeżo upieczona
Inwestując w badania nad nowymi produktami firma http://vipharm.com.pl oferuje leki w korzystnej cenie dla lekarzy oraz pacjcentów.  Wysoka jakość oferowanych produktów została nagrodzona przez Polską Akademię Nauk certyfikatem Innowacyjności 2005. 

Zgłoś nadużycie #207 10 marca 2018, 20:34

zosiasamosiaxyz Świeżo upieczona
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie #208 10 marca 2018, 21:59

tosiaaaxx Początkująca
Trenuj razem z Igorem Mieńkowskim !!
Jestem osobą, która dzięki niemu schudłam i zbudowała piekne i seksowne ciało.
Pozbyłam się dzięki niemu kompleksów, wiem jak zdrowo się odżywiać. Za co bede wdzięczna do końca życia! :)
Trenuj razem z nami i zacznij być zadowolona z samej siebie!
Gorąco polecam i zapraszam.
Wejdź już teraz na strone i zapisz się!
WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Zgłoś nadużycie #209 10 marca 2018, 21:59

tosiaaaxx Początkująca
Pozbyłam się dzięki niemu kompleksów, wiem jak zdrowo się odżywiać. Za co bede wdzięczna do końca życia! :)
WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Zgłoś nadużycie #210 10 marca 2018, 21:59

tosiaaaxx Początkująca
WWW.IGORTRENERONLINE.PL