Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniówki 2018

Zgłoś nadużycie #1071 18 stycznia 2018, 19:25

maybelline Gotowa na wszystko
Mi w szpitalu w 7 sobie po cc szwy sciagali i nawet nie poczułam.Pani doktor zaczęła mi nitką machac przed oczami ze już po wszystkim a ja szok☺hahaha także no stres

Nie ma nic gorszego jak robienie czegoś wbrew sobie.Rób tak jak Ty czujesz i uważasz że słuszne.Głowa do góry,cyc do przodu jak to mówią; )

Zgłoś nadużycie #1072 20 stycznia 2018, 17:29

kasia21051988 Zaprawiona w bojach
Cześć dziewczyny ja już urodziłam 10.01 Hania wazyla 3380g i mierzyla 51cm pozdrawiamy

MÓJ ANIOŁEK CÓRECZKA 8TC

Zgłoś nadużycie #1073 22 stycznia 2018, 3:36

meridas Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny.jak sobie radzicie z maluchami?
Nati ,Patrycja ciągle czekacie? Luty za pasem.
Maybeline ciągle w szpitalu? Jak wyniki?
Kasia -gratulacje
Mała a jak u ciebie straszak się za zachowuje?u nas jest trochę bunt , córka kkiepsko się nas slucha,ale do brata jest opiekuncza.
Karmimy się jeszcze ale łatwo nie jest. Franek szybko zasypia przy piersi,i odłożony do lozeczka zaraz się budzi.i tak w kółko.dokarmiam mm bo wciąż się nie najada
Jem femaltiker ale czy jestlepiej trudno powiedzieć.macie jakieś doświadczenia z femaltikerem?

Zgłoś nadużycie #1074 22 stycznia 2018, 4:38

Nati89 Gotowa na wszystko
Hej my nadal czekamy. Starszak pospać nie dał więc układamy puzzle... Luty za pasem ale u nas najpóźniej w piątek koniec... Młoda jakoś sama się do wyjścia nie garnie... Femaltikera nie używałam ale u mnie pomagała herbata z HiPP dla karmiących i karmi

Zgłoś nadużycie #1075 22 stycznia 2018, 4:48

Nati o tej porze puzzle? O rany,to nieźle.chyba już zapomniałam jak to jest mieć roczne dZiecko.
Odlozylam na chwile Franka i znów go karmie bo zaczął marudzic. Teraz zrobił kupę wiec jak go przewine to się rozbudzi. Gdzie tu przyjemność z kp. ..

Zgłoś nadużycie #1076 22 stycznia 2018, 4:52

No moj syn mam wrażenie że czuje co się świeci i ostatnio więcej uwagi wymaga... Dużo więcej... A że mój do pracy niedługo trzeba się poświęcić bo zaśnie za kierownicą. Młody na szczęście bawi się już teraz sam no ale ja o spaniu mogę pomarzyć...

Ojjj te uroki karmienia przewijania... Rozbudzania... Niedługo i u nas tak będzie

Zgłoś nadużycie #1077 22 stycznia 2018, 13:05

mala2 Supermama

meridas napisał(a)

Mała a jak u ciebie straszak się za zachowuje?u nas jest trochę bunt , córka kkiepsko się nas slucha,ale do brata jest opiekuncza.

U nas na szczęście ok bynajmniej na razie ;) czasami wiadomo młody coś odpyskuje albo sie postawi ale to taki wiek miał juz tak przed pojawieniem sie małego wiec nic nowego ale szybko postawie go do pionu bo to ja jestem tym złym policjantem wiec wie ,ze jak mama ryknie to nie przelewki ;) .

A właśnie dziś po 3 w nocy Patrycja urodziła piękna córeczkę pewnie sie za niedługo odezwie jak dojdzie do siebie :) .

Zgłoś nadużycie #1078 22 stycznia 2018, 15:10

Super że u Patrycji wszystko ok. po takich przebojach w tej ciąży ciszę się że dotrwała do końca.

Zgłoś nadużycie #1079 24 stycznia 2018, 20:16

Patrycja gratulacje! Odezwij sie,jak dojdziesz do siebie i zdaj relacje😄
Nati na kiedy masz termin?na jutro?czy wcześniej sie coś zadzialo ?trzymał mocno kciuki

Zgłoś nadużycie #1080 24 stycznia 2018, 20:55

Meridas młoda dalej ostro się trzyma... Jutro mam się zgłosić do szpitala

Zgłoś nadużycie #1081 25 stycznia 2018, 8:16

Trzymał kciuki Nati!odezwij się po😄

Zgłoś nadużycie #1082 25 stycznia 2018, 14:10

hej hej.Na początku gratuluje rozpakowanym i Nati mocno trzymam kciuki dziś za was :) :)

A my właśnie wczoraj wyszliśmy ze szpitala...w końcu ufff.Aczkolwiek trochę nas wypchneli bo bilirubina nie spadła za wiele.Ma teraz 13,2 :/fototerapia już na nas nie działa.Kroplówki nawadniające też cudów nie zdziałały...Mam wizyte kontrolną na 1 lutego u neonatologa.
Jeszcze pani Profesor mnie zestresowała bo wysłuchała mu szmery na serduszku...niby nic takiego mi powiedziała że dzieci malutkie tak mają ale oczywiście do kontroli.

Ortopedę dziś zaliczyliśmy.Przynajmniej tu wszystko prawidłowo.Lekarz jedynie zalecił aby podchodzić do Adasia z lewej strony bo ma tendencje do trzymania główki w prawo.

I Adaś pięknie przybiera na wadze,jak wychodziliśmy ze szpitala ważył już 4600 g ;)
Jest bardzo grzecznym dzieckiem jak narazie,je i spi.Wczoraj zasną o 22 a obudził się o 4,potem o 6 a potem o 10 także nocki nawet nie są złe.Bardzo mało płacze.Super dziecko ;)

Zgłoś nadużycie #1083 25 stycznia 2018, 14:14

meridas u nas w szpitalu bardzo polecali właśnie ten femaltiker do picia.Ze niby cuda działa...ja pamiętam że 3 lata temu przy córce trochę go piłam ale smak dla mnie okropny.Wolałam herbatki hippa.Nie wiem czy u mnie akurat tak działał.Rzeki mleka napewno nie miałam ;)

Zgłoś nadużycie #1084 26 stycznia 2018, 13:42

To i my już razem. Łucja przysZla na świat dziś o 9:31. Waży 3180 i ma 55 cm... Jest cudna. Info o cc później... Było strasznie

Zgłoś nadużycie #1085 26 stycznia 2018, 20:29

Nati moje gratulacje!waga i wzrost prawie identyczne z moim 😄
A mówią ze drugie cc jest lżejsze ,widać nie zawsze. Obyś teraz szybko doszła do siebie.
Maybeline ja wcianam felmatiker już ponad tydzień.i potoku mleka tez nie widzę...i herbatke tez zakupilam lactosan a efekty mizerne. ..i zazdroszczę ze tak ładnie.śpi z nocy...u mnie co godzinę pobudka albo i lepiej...

Zgłoś nadużycie #1086 26 stycznia 2018, 21:32

Nati gratulacje ;) i powodzenia w pionizacji,szybko pójdzie a potem już tylko radość z córeczki.Superrr

meridas a śpi z wami czy odkładasz do łóżeczka?mi jakby się miał budzić tak często to napewno by spał z nami tak jak nasza pierworodna.A że tak ładnie spi to wystarczy ze go nakarmie i odłoze do lozeczka.Marysia była nieodkładalna,co ją przenosiliśmy to oczy jak pięć złotych i ryk;/aby złapać troche snu bralismy ja do siebie i dalej nawet teraz spi u nas w lozku a ma juz 3,5 roku,swoj pokoj i super nowe lozko...i d..pa woli z mamą i tatą

Zgłoś nadużycie #1087 26 stycznia 2018, 21:57

mala2 Supermama
Moje drugie cc było super, pierwsze to trauma z której myślałam ,ze sie nie podniosę ale jednak. Teraz szybciej doszłam do siebei ,lepiej zniosła i w ogóle wszystko na plus.

Nati gratuluje :) :) :)

Zgłoś nadużycie #1088 27 stycznia 2018, 1:23

Maybeline nie śpi z nami. Mamy za Male łóżko jednak,i sie nie pomiescimy jednak.mąż nie ma sie gdzie przenieść,wiec sie meczymy. Może z czasem będzie lepiej.

Zgłoś nadużycie #1089 27 stycznia 2018, 8:56

mala2 Supermama
A własnie dziewczyny mi na rozbujanie pokarmu specjalistka od laktacji poleciła Lactinatal niby działa cuda. Ja osobiście nie kupiłam i tak sie bije z myślami czy kupic i powalczyć dalej czy odpuścić bo niby mam mało pokarmu(10/20ml) ale jeszcze jest wiec jestem w kropcie bo skoro nie zanikło czy nie spróbować znowu rozbujać za pomoca leków i laktatora hm...tylko mój mały już tak nauczony fachy ,ze cyca nie chce złości sie na całego czy jest sens....

Zgłoś nadużycie #1090 27 stycznia 2018, 10:12

mala a twój mały nawet chwycić nie chcę?najlepiej jakby on Ci pomógł w rozbujaniu ;) bo jak nie będzie współpracował to nie wiem czy jest sens jak już woli butle co nie zmienia faktu że super by było jakby wam się udało kp.Ja też mam dylemat czasem.Chciałabym nie być uwiązana tak jak z córką że przez rok max 2 h mogłam być poza domem bez niej;/z drugiej strony zaś wiem że kp to najlepsze co może być dla dziecka no i mega oszczędność bo mm jest drogie...fajnie jest mieć alternatywe i teraz będę do tego dążyć aby od czasu do czasu karmić mieszanie