Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniówki 2018

Zgłoś nadużycie #1151 21 marca 2018, 12:17

mala2 Supermama

maybelline napisał(a)

mała twój też slodziak mały.Wydaje się jakiś duży?

Tylko sie wydaje ma zaledwie 60cm ciuszki na 62 lekko za duże a na 56 większość już małe chociaż rozmiary są różne wiec niektóre jeszcze na 56 nam sa dobre.O tej porze mój starszaka dawno w 62 śmigał ale on sie urodził majac 56cm a Mikuś niespełna 52 wiec duża różnica.Kupiłam kombinezon na wyjście ze szpitala na 56(i drugi na 62 aby miał na dalsze miesiace) myślałam,ze on założy go może ze 2/3x a tu całą zime go ma i dopiero do niego urósł bo na poczatku sie w nim topił raczki miał do połowy rekawa wiec sie śmialiśmy ,ze w wózku widać tylko pseudo rączki bo te prawdziwe prawie pod pachą 😅.I tym sposobem ten na 62 mozemy czasami w ogóle nie założyć ;) .Ale przybiera ładnie,rośnie rozwija sie książkowo wiec sie tym nie przejmuje ,ze taka kruszynka przynajmniej dłużej sie nacieszyłam tymi mini ciuszkami :) .

Zgłoś nadużycie #1152 23 marca 2018, 22:11

maybelline Gotowa na wszystko
Dziś wylądowaliśmy u lekarza...Adaś po nocy miał strasznie czerwone plamy na szyi i za uszami i na twarzy wokół oczu...dostaliśmy stetyd do smarowania i syrop na alergię.Szwagierki synek ma AZS.Już mnie nastraszyla ze naszemu napewno się już zaczyna to samo...oby się mylila...Jeżeli po dwóch dniach nie pomoże mamy już skierowanie do dermatologa na cito.

Zgłoś nadużycie #1153 24 marca 2018, 22:17

Nati89 Gotowa na wszystko
Maybelline oby to jednak nie było to. Powodzenia życzę.

My jutro chrzciny... Żeby już po wszystkim było bo osiwieje.

Zgłoś nadużycie #1154 25 marca 2018, 18:48

meridas Gotowa na wszystko
Maybeline i jak te plamy?schodza coś?
Nati i jak chrzciny?
Mała faktycznie wydaje się duży ,ale pewnie złudzenie.

Zgłoś nadużycie #1155 26 marca 2018, 8:23

Sporo osob na chrzciny się nam wykruszylo. Mój dziadek bo jest przed biopsja, dziadek mojego bo chory... w sobotę telefon od szwagra że jego dzieci ospę mają i
jakby co będzie sam albo ze szwagierka jeśli będzie co zrobić z dziećmi. On musiał być bo chrzestnh. Rano akcja z teściem bo temperatura i on do kościoła nie iszie. Po akcji zteściem gdzie okazało się że temperatury nie miał i nerwowym pakowaniu do kościoła bo do naszego wózek nie wchodzi w końcu znaleźliśmy wyjście i jechaliśmy autem teściów. Młoda na syrenie od początku ubierania aż do kościoła bo głodna. Zjadła i zasnęła. W kościele ludzi w trzy i trochę ale byliśmy odpowiednio prędzej więc siedzieliśmy. Od początku myśleliśmy że o nas zapomnieli. Chrzest po mszy ale cała mszę nikt o młodej nie wspomniał. Msze miał ksiądz który po porodzie młodego komunie w szpitalu nosił. Kiedyś mu powiedziałam, że mój syn drze się jak opętany (uznał że może jednak nie idzie tą drogą 😂) a rok temu fryzurę mi chqalil. On też po mszy chrzcił nasza Łucję. Wychodzi patrzy na nas i "to znowu wy?" I śmiech... "Nie no ja was bardzo lubię żeby nie było... Ojej a syn już taki duży?"... No i się zaczęło... Młoda śmiała się do mojego a potem do księdza. Cudowna była. Zniszczyli jej fryzurę i tyle 😉 na odchodne ksiądz z tekstem "to co rozumiem że niedługo mogę wyglądać kolejnego malucha" zaczął się śmiać i poszedł... W domu armagedon. Latania w trzy i trochę. Na szczęście catering. Do tego dwie zmywarki i jakoś poszło. Leon nie spał od 8 aż do 22. Był cudownie grzeczny cały dzien. Padł nawet nie patrząc na jedzenie. Wcześniej dorwał prezent siostry ,- mate piankowa i imprezę dopiero rozkręcił. Nabił guza, zdarł rękę i złamał paznokieć w stopie... Mala z kolei zasnęła po 23 ale spala ponad 8 godzin w kawałku więc nie ma źle.

Wiem jedno cieszę się że na roczek chrześniaka za tydzień idę na gotowe bo bym padła na dobre jeśli musiałabym coś robić ja...

Zgłoś nadużycie #1156 26 marca 2018, 14:09

Hej hej.U nas po dwukrotnym zastosowaniu maści plamy zniknęły.W piątek wyglądało to jak pokrzywka,na szyi miał czerwone plamy a za uszami też aż bordowe,skóra schodziła mu płatami.Dziwne do uwierzenia ale dzień wcześniej nic takiego nie było,zrobiło się przez noc...dacie wiare?oby już nie wróciło.Teraz wygląda jak śliczny dzidziuś ;)

Nati fajnie że macie już za sobą chrzciny i super że wszystko się udało i że dzieciaczki były takie grzeczne.8 h spała ?? to pięknie,nic tylko pozazdrościć...w sumie nie mam też na co narzekać.

My dalej wahamy się kiedy robić chrzciny.Niby termin już mam zaklepany na 29 kwietnia ale sama nie wiem.W dalszym ciągu nic nie mamy naszykowane.Pogadam jeszcze z mężem.

Wasze dzieci też już ćwiczą pomału technike przewracania się z pleców na brzuszek?Mój już na boki ma opanowane do perfekcji.Musi jeszcze tylko dojść do tego że noge trzeba przełożyć :) z brzuszka na plecy to już wie jak to zrobić.
Kupiłam mu fajną zabawkę w pepco.Lubi się nią bawić.Polecam za całe 7 zł :)

Zgłoś nadużycie #1157 26 marca 2018, 14:13

meridas napisz jak tam u was ?? :)

Zgłoś nadużycie #1158 26 marca 2018, 18:56

U nas z obracaniem ciężko ale kończymy dziś 2 miesiące więc jeszcze ma spokojnie

Zgłoś nadużycie #1159 27 marca 2018, 3:32

Nati to mieliście przeboje,ale najważniejsze ze się wszystko udało i już po wszystkim. My nie wiemy kiedy będziemy chrzcic ,jakoś nie ma kto być chrzestnym.
Maybeline całe szczęście ze zniknęło , oby już się nie pojawiło.
U nas jest mały postęp bo moje dziecko, samo umie zasnąć na noc, i śpi ok 3 godzin.dziś dłużej bo od 21 dopiero teraz się obudzil. w dzień jest problem bo nie usnie na dłużej niż pól godziny.na dworze tez trochę kwęka.wymagający egzemplarz mi się trafił. U nas się jeszcze nie obraca, ale ładnie trzyma główkę wysoko leżąc na brzuchu.łapać tez jeszcze nie próbuje. Maybeline trzyma w raczkach i się bawi? To jeszcze przed nami.

Zgłoś nadużycie #1160 27 marca 2018, 3:34

Jutro pierwszy raz zostawiamy małego z dziadkami na wieczór,i ze starszą idziemy na mecz😀

Zgłoś nadużycie #1161 27 marca 2018, 8:41

nie, narazie tylko lubi jak mu ją macham.Sam też coś tam chwyta ale jeszcze czasu trzeba :)

Zgłoś nadużycie #1162 31 marca 2018, 17:54

Dziewczyny zdrowych i pogodnych świat dla was i wszystkich maluszkow.W końcu to pierwsze święta w powiększony składzie😄Na pewno będą niezwykle.
Przygotowujecie same czy jesteście w rozjazdach? My pierwszy dzień u jednej babci drugi u drugiej.Jak wasze maluchy?grzeczne? U nas nawet na spacerach już kwęka,ale to na pewno dlatego ze źle mu się pierdzi😄niech ta wiosna już będzie na dobre....

Zgłoś nadużycie #1163 1 kwietnia 2018, 23:18

hej hej a u nas na spontanie .W piątek szwagierki wymyslily ze a może by tak zoorganizowac święta u nas?nie wiele myśląc bez większych przygotowań się zgodzilam i wyszło super.Byli tesiowie z dziadkami,moja mama i rodzenstwo meza.W sumie 18 osob.Duże nie robiłam bo każdy coś przynosił i takim sposobem mieliśmy stoły pełne jedzenia ;) Adaś złote dziecko.Spał albo leżał na kanapie i obserwował.Jak się zmeczyl,wołał cyca.

Tylko Marysie mi coś rozkłada...wczorajsza noc nie przespana.Oczko zaropiale.Za to dziś w dzień wszystko było dobrze.A teraz właśnie obudziła się z płaczem i drugie oczko zaropiale...

Zgłoś nadużycie #1164 4 kwietnia 2018, 10:39

Wszystkiego dobrego dziewczyny na po świętach. Pisałam w niedzielę ale widzę nic się nie dodało.

Wielkanoc spędziliśmy u moich rodziców... Niedługo bo z młodą w gości za długo się nie da - odbija się to na nas w nocy...

W poniedziałek byliśmy na roczku chrześniaka i tak wsyslo nam święta. Mój syn wrócił do domu hmmm po przejściach, noc była potem straszna i wczorajszy dzień nie lepszy. Dopiero dzisiaj jest ok.

A no i w prezencie na zajączka dostałam @. Umieram do dziś i ledwo żyje... Jadę na przeciwbólowych i jakoś dni przetrzymuje...

Zgłoś nadużycie #1165 5 kwietnia 2018, 13:02

nati a Ty kp?I tak szybko @ przyszła....ehh współczuję.ciekawe ile ja będę wolne od małpy.Po poprzedniej ciąży mialam dopiero po 8 msc.

A my w domu siedzimy.pogoda przepiękna az ni się płakać chce ale moja Marysia ma zapalenie płuc.Dwa tygodnie siedzenia w domu z dziećmi.Szkoda mi Adasia że na spacery nie pochodzi chyba że wieczorem będę z nim wychodzić koło 17-18 jak maz z pracy wróci.