Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniówki 2018

Zgłoś nadużycie #31 28 maja 2017, 21:44

meridas Zaprawiona w bojach
Mogę dolaczyc? Termin mi wychodzi wg om 26 styczeń. Dzis lekarz potwierdził ciążę , na USG widac pęcherzyk ciążowy. Dzis mam 5 tydz 2 dzień ,na tym etapie to jest ok?W żadnej ciąży chyba nie bylam tak wcześnie na USG wiec w temacie jestem zielona....

Zgłoś nadużycie #32 28 maja 2017, 21:45

Dubel

Zgłoś nadużycie #33 28 maja 2017, 21:49

I następną wizyta 6 czerwca

Zgłoś nadużycie #34 28 maja 2017, 23:15

kasia21051988 Zaprawiona w bojach

Moom napisał(a)

Kasiu - wizytę mam 7.06 ;) chciałam jak strzeli 6 tyg ale bałam się że jeszcze nie wiele będzie widać, w drugiej ciąży na pierwszej byłam 6tyg4 dni i widzieliśmy serducho, więc teraz równe 7 tyg, mam nadzieję podziwiać piękne widoki ;)

ja ide 8.06😊😊

MÓJ ANIOŁEK CÓRECZKA 8TC

Zgłoś nadużycie #35 29 maja 2017, 8:10

dziewczyna600 Gotowa na wszystko
Hej, termin mam jakos na 28 styczna. Na usg byłam w czwartek, pęcherzyk jest ;) To moje drugie bejbi. Przy pierwszym też się udzielałam na tym forum ;)   Mam już córkę. Mdłości leciutkie z samego rana ale narazie jest ok. Najgorsze jest, że się przeziębiłam i brałam antybiotyk, ale w konsultacji z lekarzem. Mam do was pytanie. Kiedy powiecie szefowi w pracy o ciąży?

Zgłoś nadużycie #36 29 maja 2017, 9:31

patrycja27 Fajna mama
Witam nowe styczniowki meridas myślę że na tym etapie to dobrze że jest pęcherzyk. Ja wizytę mam 6 czerwca ale chyba nie wytrzymam i pójdę jeszcze w tym tygodniu bo chciałabym zobaczyć już fasolke.

Zgłoś nadużycie #37 29 maja 2017, 10:19

Moom Zadomowiona
meridas - mnie się wydaje że ok, wszystko zależy też od sprzętu na którym usg było robione, w drugiej ciąży jednego dnia byłam na izbie przyjęć , sprzęt nie najgorszy, ale widzieliśmy tylko kropeczkę pulsującą, następnego dnia w prywatnym gabinecie doktora widok był o niebo inny ;) także myślę że za kilka dni wszystko będzie ok ...

co do nudności, mnie męczą cały dzień, raz mniej raz bardziej, ale męczą...trochę pomaga lokomotiv, ale nna niezbyt długo...oby przeszły, w drugiej ciąży tuliłam porcelanę aż do samego końca i nie bardzo chciałabym mieć powtórkę ;)

w ogóle to witam poniedziałkowo...u mnie dziś stresowo bo starszak wyjeżdża na kilkudniową wycieczkę, pierwszy raz więc i stres jest...

Zgłoś nadużycie #38 29 maja 2017, 12:38

Inna Zadomowiona
Meridas identycznie wszystko jak u mnie z usg, i wizyta też 6.06 ;)

Zgłoś nadużycie #39 29 maja 2017, 12:47

Inna a pierwszy raz idziesz czy juz byłaś?Co do USG to szczerze mówiąc trudno mi ocenić czy to dobry sprzęt ma moj gin teoretycznie w szpital jest wielki oddział tez dobry, ale nie wiem..w gabinecie może trochę gorszy.
Mom szybko pojawiły sie u Ciebie mdłości, u mnie dalej nic.
Jesli chodzi o poinformowanie pracodawcy to ja zwykle szybko mówiłam w pracy, ale to ze względu na mój zawód. Później zazwyczaj juz wszyscy wiedzieli w pracy, niestety.Jak nie masz pracy uciążliwej to ja bym nie mówiła na razie

Zgłoś nadużycie #40 29 maja 2017, 21:07

Mam problem. Byłam prywatnie u gina tego co prowadził mi pierwsza ciążę. Potwierdził ze pęcherzyka jest. Kazał przyjść 8go na kolejną wizytę i wtedy założy kartę ciąży. Dziś przejezdzalam i zapisałam się do innego gina u którego byłam raz ostatnio na zwykłej kontroli na NFZ. Jutro mam wizytę na NFZ u niego. Teraz nie wiem kogo wybrać. Żaden u mnie w szpitalu nie pracuje a ten prywatny ma wiem że lepszy sprzęt. Na każdej wizycie usg i daje fotki itp. Nie wiem co zrobić. Czy iść jutro na NFZ czy nie. Z prywatnego skierowań na badania też nie dostanę i za wszystko trzeba płacić. A nawet jak bym jutro poszła to czy mówić że już byłam u tamtego. Nie wiem co zrobić

Zgłoś nadużycie #41 29 maja 2017, 21:07

Mam problem. Byłam prywatnie u gina tego co prowadził mi pierwsza ciążę. Potwierdził ze pęcherzyka jest. Kazał przyjść 8go na kolejną wizytę i wtedy założy kartę ciąży. Dziś przejezdzalam i zapisałam się do innego gina u którego byłam raz ostatnio na zwykłej kontroli na NFZ. Jutro mam wizytę na NFZ u niego. Teraz nie wiem kogo wybrać. Żaden u mnie w szpitalu nie pracuje a ten prywatny ma wiem że lepszy sprzęt. Na każdej wizycie usg i daje fotki itp. Nie wiem co zrobić. Czy iść jutro na NFZ czy nie. Z prywatnego skierowań na badania też nie dostanę i za wszystko trzeba płacić. A nawet jak bym jutro poszła to czy mówić że już byłam u tamtego. Nie wiem co zrobić

Zgłoś nadużycie #42 30 maja 2017, 13:27

Inna Zadomowiona

meridas napisał(a)

Inna a pierwszy raz idziesz czy juz byłaś?Co do USG to szczerze mówiąc trudno mi ocenić czy to dobry sprzęt ma moj gin teoretycznie w szpital jest wielki oddział tez dobry, ale nie wiem..w gabinecie może trochę gorszy.
Mom szybko pojawiły sie u Ciebie mdłości, u mnie dalej nic.
Jesli chodzi o poinformowanie pracodawcy to ja zwykle szybko mówiłam w pracy, ale to ze względu na mój zawód. Później zazwyczaj juz wszyscy wiedzieli w pracy, niestety.Jak nie masz pracy uciążliwej to ja bym nie mówiła na razie

miałam różowy śluz i byłam na wizycie, a teraz taka na której zamierzam słuchać serduszka idę 6 :D

dziewczyna600 napisał(a)

Ja robię tak: naazie byłam u NFZ, dostałam skierowanie na badania dziś rano robiłam, pójdę posłuchać serduszka 6 czerwca i zobaczę czy dostanę jakieś skierowania a potem prywatnie idę z wynikami

Zgłoś nadużycie #43 30 maja 2017, 21:38

sowa69a Zaprawiona w bojach
Ja w tej ciąży zdecydowałam się prywatnie mimo grubej kasy jaka pójdzie na badania . Niestety ale z córeczka chodziłam na NFZ i gdybym nie poszła jeszcze prywatnie to o płci dowiedział a bym się dopiero po porodzie😂 a lekarz do którego chodziłam za każdym razem pytał się mnie z czym do niego przychodzę... teraz przeprowadziła sie i tutaj jest w ogóle tragedia bo wizyta jest normalna a na iść trzeba dostawać skierowanie i osobno sie zgłaszać 😏

Zgłoś nadużycie #44 30 maja 2017, 21:39

Byłam dzis na NFZ i akurat spotkałam koleżankę. Nawet nie wiedziałam że ona jest w ciąży. Powiedziała że jest bardzo zadowolona z tego lekarza. Że będzie rodzic u niego w szpitalu w Bydgoszczy. Też się na niego zdecyduje. Jeszcze nie założył karty ciąży. Kazał przyjść 13go. Ale już widziałam że serduszko pulsuje więc coś w tym pecherzyku jest😄

Zgłoś nadużycie #45 31 maja 2017, 13:42

izusia121 Fajna mama
Hej dziewczyny czy mogę dołączyć ? Co prawda jestem grudniowka a nie styczniowka ale jakoś grudniowki nie wypalily w tym roku

Zgłoś nadużycie #46 1 czerwca 2017, 9:11

Inna Zadomowiona
U nas wogole szpital jest do dupy, drugi porod wspominam jak jedna wielka masakre, teraz sie zastanawiam jak ja pojde rodzic bo uraz mam :D

Zgłoś nadużycie #47 2 czerwca 2017, 13:52

Ja się nad tym nie zastanawiam jeszcze.będę sie cieszyc jak wogole donosze. ...
Chora jestem, gorączka mam i jest do dupy wszystko....

Zgłoś nadużycie #48 2 czerwca 2017, 13:53

Witaj Izusia, u nas tez za wiele sie na razie nie dzieje

Zgłoś nadużycie #49 2 czerwca 2017, 19:20

patrycja27 Fajna mama
Byłam na usg jest fasolka z bijacym serduszkiem :-) płakałam że szczęścia jak dziecko hehe

Zgłoś nadużycie #50 2 czerwca 2017, 19:20

patrycja27 Fajna mama
Termin na 26