Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #1971 17 sierpnia 2012, 13:33

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Nancy ale mi teraz dałaś do myslenia... nigdy nad tym nie myslałam.... hmmmm ale i tak pierwszy raz dziecko ubiera położna wiec mozna od niej spatrzeć :D

Zgłoś nadużycie #1972 17 sierpnia 2012, 13:37

Dafne Gotowa na wszystko
Co do ubierania dzidziusia, to wydaje mi się, że jak już staniemy przed tym zadaniem, to nawet nie będziemy się zastanawiać w jakiej kolejności, co idzie, tylko instynktownie będziemy to wiedziały. Bo na przykład jak teraz sobie pomyślę, że na śpiochy miałabym ubrać body, to przecież nawet nienaturalnie by wyglądało ;)
Co do wózka z jednym kołem z przodu, zgadzam się z April, że nie jest to najlepszy pomysł - po prostu jest niewygodny.

Zgłoś nadużycie #1973 17 sierpnia 2012, 13:41

lilbanaqa Fajna mama
Madziulka, oj tak... nektarynki mniam, i do tego jeszcze zielone winogrona, po których młody szaleje jak opętany :) i co do kółka, lepiej, żeby z przodu były dwa!

Co do blaknięcia koloru, osobiście nie wiedziałam i nie widziałam, więc nie wiem za bardzo, mam nadzieję, że będzie ok z tym ciemnym kolorkiem u nas

Zgłoś nadużycie #1974 17 sierpnia 2012, 13:47

lilbanaqa Fajna mama
a co do ubranek, to wiem, że na noc ubieramy pajacyk z długim rękawkiem, na dzień zapewne body a na to rajstopki/spodenki z zakrytymi stópkami i ewentualnie jakiś sweterek, jeżeli będzie zimno, i skarpeteczki :) tyle ze strojenia :D a na wyjscie zamiast rajstop spodnie :)

Zgłoś nadużycie #1975 17 sierpnia 2012, 13:50

karoollcia Zaprawiona w bojach
Co do wózka to mi się podobają wózki TAKO polskiej firmy http://www.tako.net.pl/grafik/newsletter/Captiva/album/index.html    moja koleżanka ma właśnie z tej firmy i sobie chwali :)  
a to mój brzuszek :) )

Zgłoś nadużycie #1976 17 sierpnia 2012, 13:51

zobaczymy jeszcze ale dziękuję za rady :)
Dafne zgadzam się, myslę że instynkt nam wszystko podpowie
Lil ja myślę że z tym blaknięciem to nie będzie tak źle...
Co do owoców - pani od której wynajmuję sklep przyniosła mi własnie dwa kilo morelek :D :D :D :D ale uczta hehe

Zgłoś nadużycie #1977 17 sierpnia 2012, 13:52

April90 Supermama
Dziewczyny, patrzcie ile stara babunia April lekow bierze...:

RANO:
* LadeeVit 1x (witaminy)
* Amotaks 1x (antybiotyk)
* Urosept 2x (kij wie co to)
* Tardyferon Fol 1x (zelazo)
* AsmagB 2x (magnez)
* No Spa 1x
---------------------------------------
8 tabsow

POPOLUDNIU:
* AsmagB 2x (magnez)
* Urosept 2x
4 tabsy

WIECZOREM:
* Urosept 2x
* AsmagB 2x (Magnez)
* NoSpa 1x
6 tabsow

RAZEM: 18 tabletek/dziennie

:D CUDOWNIE

Zgłoś nadużycie #1978 17 sierpnia 2012, 13:53

April90 Supermama

karoollcia napisał(a)

Co do wózka to mi się podobają wózki TAKO polskiej firmy http://www.tako.net.pl/grafik/newsletter/Captiva/album/index.html    moja koleżanka ma właśnie z tej firmy i sobie chwali :)  

Piekny brzuszek :)

Zgłoś nadużycie #1979 17 sierpnia 2012, 13:56

lilbanaqa Fajna mama

karoollcia napisał(a)

brzusio rośnie! :) super :)

Zgłoś nadużycie #1980 17 sierpnia 2012, 14:02

lilbanaqa Fajna mama

April90 napisał(a)

Dziewczyny, patrzcie ile stara babunia April lekow bierze...:

RANO:
* LadeeVit 1x (witaminy)
* Urosept 2x (kij wie co to)
* Tardyferon Fol 1x (zelazo)
* AsmagB 2x (magnez)
* No Spa 1x
8 tabsow

POPOLUDNIU:
* AsmagB 2x (magnez)
* Urosept 2x
4 tabsy

WIECZOREM:
* Urosept 2x
* AsmagB 2x (Magnez)
* NoSpa 1x
6 tabsow

RAZEM: 18 tabletek/dziennie

:D CUDOWNIE

powiem Ci, że lepiej niż niejedna babunia :D głodna pewnie nie chodzisz po tych tabsach :D

Zgłoś nadużycie #1981 17 sierpnia 2012, 14:07

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

powiem Ci, że lepiej niż niejedna babunia :D głodna pewnie nie chodzisz po tych tabsach :D

Hahahahaha. Masakra, naprawde sie smialam z Mamy, ze tyle lekow bierze, a ja prawie 20 tabletek na dzien, to jest masakra jakas. Jeszcze se witamine C doloze i mam komplet :P

Zgłoś nadużycie #1982 17 sierpnia 2012, 14:14

karollcia brzusio rośnie pięknie :) April może zostaniesz rekordzistką ;)

Zgłoś nadużycie #1983 17 sierpnia 2012, 14:34

AniaFin Gotowa na wszystko

karoollcia napisał(a)

Karolcia, my właśnie kupiliśmy w Polsce: Tako Captiva Mohican: http://tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=440 w moim ulubionym kolorze zielonym, od razu nam się spodobał, bo się dobrze prowadzi, ma cztery pompowane koła (super na wycieczki po lesie), łatwo się składa, ma porządne zawieszenie. To co trzeba się wyjmuje do prania, i ma fajne okienko z tyłu do zaglądania do wózka ;)
Zobaczymy jak się sprawdzi w praniu :)

Zgłoś nadużycie #1984 17 sierpnia 2012, 14:35

Aha, i brzuszek masz już fajny :)

Zgłoś nadużycie #1985 17 sierpnia 2012, 14:39

Fajne te wózki ... mi się ten szary kolor podoba :) ale wszystkie są ładne :) jadę do domu dziewczyny bo tu dzisiaj pusto w sklepie ...:/

Zgłoś nadużycie #1986 17 sierpnia 2012, 14:39

karoollcia Zaprawiona w bojach
oo super :) mi sie podoba ten szaro czerwony ... musze jechać obejrzeć je na żywo :) )

Zgłoś nadużycie #1987 17 sierpnia 2012, 14:40

baby Zaprawiona w bojach
April strasznie dużo leków ale ja też zażywam magnez i witaminki i jeszcze lactovaginal bo podobno mam za mało dobrych bakterii..
karoollcia bardzo ładny brzuszek

a co do wózków to mój chce własnie z jednym kołem z przodu! dlaczego są mało praktyczne?a co do firmy i modelu jeszcze nie wiemy tylko ma mieć duże kółka żeby łatwo było pokonywać przeszkody :) )

Zgłoś nadużycie #1988 17 sierpnia 2012, 14:55

April90 napisał(a)

Tak, bo plik trzeba sciagnac najlepiej i odtworzyc w jakims w miare normalnym programie. U mnie w Windows Player dziala, ale juz w jakims innym sie tnie jak jasna cholera. Noooo kopal akurat jak go wolalam, fajnie to wyszlo :) Teraz sie bedziemy nagrywac co tydzien :) z czasem jak bedzie coraz mocniej walic :D
Jesli moge sie wypowiedziec na temat imion: Sophie (Sophia tez ok), Laura, ciagle przystaje przy tych :) reszta srednia :D ale to kwestia gustu :D

Metra, Ty juz zaczelas 18nastke teraz, no to powoli Cie zacznie skopywac dzidzia, mowie Ci :D przygotuj sie :D

Dziewczyny, ktore chca obejrzec Nikosia jak kopie - trzeba sciagnac ten filmik :)

Tak, niestety rzadko się zdarza tyle różnych gustów jak przy imionach :) Dochodzi jeszcze kwestia skojarzenia z konkretną osobą, kwestia zdrobnienia, tego czy pasuje do nazwiska, kraju, pisowni... Ech...
Ja to zawsze chciałam Sophie, ale nazwisko nam się zaczyna na Fin i trochę by było "fi fi", więc zmieniłam na Sophia, teraz lepiej pasuje, a i zdrobnienie Zosia, Zosieńka wprost uwielbiam, z kolei mój mąż sobie tę Natalię przypodobał, w Holandii to raczej rzadkie imię (nie to co w Polsce!), ale ja jakoś dostaję alergii na dźwięk zdrobnienia "Natalka" i się nie mogę na razie przekonać. Z kolei znam tylko fajne Natalie i kojarzą mi się zawsze dobrze ;)

Zgłoś nadużycie #1989 17 sierpnia 2012, 15:31

Nancy Gotowa na wszystko
Karoollcia, brzuchol piękny :)

April, policzyłam swoje tabletki. Wychodzi mi dokładnie tyle samo!!! Mam nadzieję, że niedługo mi zmniejszą, bo ileż można w siebie ładować. Tym bardziej, że teraz wszystko ok. A co do Uroseptu - ziołowe tabletki, moczopędne, mają za zadanie doleczyć ewentualną infekcję dróg moczowych po antybiotyku i zapobiegać następnym. Tak mi powiedział pan doktor :)

Z tym ubrankami to rzeczywiście mam nadzieję, że intuicja podpowie i będę wiedziała ja ubrać to moje dzidzi.

Lecę Kochane, bo teściowa niedługo na weekend zjeżdża. Trzymajcie kciuki, żeby było miło :-) Wyobrażacie sobie, że ona traktuje ciążę jak chorobę (każdą ciążę)...

Zgłoś nadużycie #1990 17 sierpnia 2012, 16:17

binamalwina Gotowa na wszystko

daria212 napisał(a)

ooo ja tez pochodze z wielkopolski ale obecnie mieszkam w Niemczech. Hmm tylko jeden dzien to nie zdaze sie dowiedziec jak poszlo :-)

Hej a gdzie mieszkasz w Niemczech bo ja tez tu mieszkam? Moze gdzies nie daleko pozdrawiam serdecznie