Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #1951 17 sierpnia 2012, 12:43

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Lil fajny wózik ;)

Zgłoś nadużycie #1952 17 sierpnia 2012, 12:52

Metra Fajna mama
Madzia moja siostra ma identyczny X-lander tylko używany i bordowy

Zgłoś nadużycie #1953 17 sierpnia 2012, 12:55

Nancy Gotowa na wszystko
Ja również witam wszystkie nowe Stycznióweczki!

Aniu, zdjęcia są przepiękne. Aż chce się przytulić takie małe dzieciątko  Co do imion: popieram Sophię i Natalię. Żaba super 

Metra, a to usg serduszka konieczne? Masz jakieś wskazania? Czy chcesz zrobić dla własnego spokoju?

Lil, skarpetki przecudne. Kurczę, pomyśleć, że ja nie mam dla Jasia ani jednej rzeczy jeszcze. Trzeba to w końcu zmienić  Wózek też mi się bardzo podoba.

My wybraliśmy wstępnie całkiem niedrogi (980 zł za nowy) polskiego producenta z Częstochowy: „Żabik”:

http://gz-zabik.pl/website/?page_id=86

Tylko mój M. chce w kolorze kawy z mlekiem i jasnego brązu, a ja wolę coś ciemniejszego (grafit, granat z odrobiną żywszego). Boję się, że taki jasny szybko się pobrudzi i raz, że będzie wyglądał brzydko, a po drugie ciężej będzie go sprzedać potem. Co sądzicie?

Ja po wizycie u lekarza. Pokazałam wyniki badań z moimi nielicznymi bakteriami w moczu i okazało się, że jest ok, wyniki w normie. Przy okazji posłuchałam serduszka. Zapitala małe 140/min :-) ))

Dziś zaczęłam 20 tydzień!!! Dzieciate koleżanki mówią: "Nooo, to teraz już zleci błyskawicznie..."

Zgłoś nadużycie #1954 17 sierpnia 2012, 13:02

Metra Fajna mama
Nancy ja tak dla swojego spokoju to USG serduszka...nie robiłam żadnych genetycznych badań to chociaż to zrobimy maleństwu...no i ja mam niegroźną wadę serca, wprawdzie nabytą ale wolę się upewnić...
lecę laseczki na pociąg. będę wieczorkiem. dbajcie o siebie i pomiziajcie istoty małe od ciociuni :*

Zgłoś nadużycie #1955 17 sierpnia 2012, 13:03

karoollcia Zaprawiona w bojach
April super filmik fajne kopniaki daje hehe :) super te ciuszki kupiłyście żaba jest zarąbista :) u mnie w HM nie widziałam tej żaby...mnie coś troche pobolewa w dole brzucha... a wizyte mam dopiero 4 września.. zobacze jak dalej będzie tak pobolewało to pojade do szpitala...

Zgłoś nadużycie #1956 17 sierpnia 2012, 13:03

Metra zapomniało mi się dodać że chciałabym seledynowy :)
Nancy nie mogę obejrzeć Twojego wózka bo coś mi się załadować nie chce... :) gratuluje dobrych wyników i 20 tygodnia za tydzień "połowinki" :) ) mi już szybko leci od 15 tygodnia hehe :)

Zgłoś nadużycie #1957 17 sierpnia 2012, 13:05

lilbanaqa Fajna mama
madziulka, zgrabny ten wozeczek :)
nancy, tez uwazam, ze ciemniejszy wozek lepiej. moj brat ma jasny bezowy z brazem i pamietam na poczatku jak malemu sie ulalo i byl problem ;)

Zgłoś nadużycie #1958 17 sierpnia 2012, 13:06

karollcia a brzuszek twardnieje przy tym ??

Zgłoś nadużycie #1959 17 sierpnia 2012, 13:08

lilbanaqa napisał(a)

madziulka, zgrabny ten wozeczek :)
nancy, tez uwazam, ze ciemniejszy wozek lepiej. moj brat ma jasny bezowy z brazem i pamietam na poczatku jak malemu sie ulalo i byl problem ;)

Ja też wolę ciemne, chociaż szwagierka ma bardzo jasny, ale materiał jest taki że żaden brud się w niego nie wżera a jak sie cos rozleje to tylko mokrą husteczką wyciera i zero śladu

Zgłoś nadużycie #1960 17 sierpnia 2012, 13:10

madziulka_myszka ; no tak jakby troche twardnieje...

Zgłoś nadużycie #1961 17 sierpnia 2012, 13:11

April90 Supermama

Metra napisał(a)

Madzia moja siostra ma identyczny X-lander tylko używany i bordowy

No to ja wlasnie mam X landera uzywanego i bordowego :D ale inny typ niz tu podalyscie i jedno kolo ma z przodu

Nancy, gratuluje skonczonego 19 tygodnia :)

Zgłoś nadużycie #1962 17 sierpnia 2012, 13:12

April90 Supermama

karoollcia napisał(a)

madziulka_myszka ; no tak jakby troche twardnieje...

To to chyba skurcze, lekarz Ci pewnie magnez przepisze

Zgłoś nadużycie #1963 17 sierpnia 2012, 13:18

karollcia April ma racje to raczej skurcze... jeżeli nie są tak perfidnie bolesne i nie występują regularnie to nie ma tragedii :) możesz sobie brac no-spę a lekarz pewnie każe do tego brac magnez... My z April mamy takie same zalecenia :D no-spa + magnez... najważniejsze żeby nie było krwawienia i zeby za bardzo nie bolało...

April ten z jednym kołem z przodu też mi się podoba :D nie mogę się zdecydować :)

Zgłoś nadużycie #1964 17 sierpnia 2012, 13:25

Nancy Gotowa na wszystko
Z tymi kolorami wózków to trudna sprawa. Panie w sklepie zachwalały jasne, bo w lecie nie blakną, a te ciemniejsze podobno bardzo szybko. Niby wszystko da się zdjąć do prania, ale jak się gdzieś wysmarujemy o coś ciężko spieralnego to pewnie ślad zostanie, a na ciemnym nie byłoby widać.

A tak z innej beczki: nie mylą Wam się te wszystkie ubranka: kaftaniki, body, śpioszki, pajacyki i co na co się nakłada ?? ? Ja mam lekkiego bzika. Ostatnio poczytałam na jakimś forum o tym co w jakiej kolejności się zakłada i co mama to inaczej :-/ Jedne kaftanik pod body, inne odwrotnie i tak ze wszystkim.

Zgłoś nadużycie #1965 17 sierpnia 2012, 13:27

Dzięki dziewczyny bo już się zaczełam denerwować że to może być coś gorszego... a ja zaraz zrobie zdjęcia mojego brzuszka i też się wam pochwale ;) )

Zgłoś nadużycie #1966 17 sierpnia 2012, 13:27

stycznióweczki nadal jecie nektarynki? bo ja na kilogramy... organizm wie co dobre :D
http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/Brzoskwinie-morele-nektarynki-owo...

Zgłoś nadużycie #1967 17 sierpnia 2012, 13:29

April90 Supermama

Nancy napisał(a)

Z tymi kolorami wózków to trudna sprawa. Panie w sklepie zachwalały jasne, bo w lecie nie blakną, a te ciemniejsze podobno bardzo szybko. Niby wszystko da się zdjąć do prania, ale jak się gdzieś wysmarujemy o coś ciężko spieralnego to pewnie ślad zostanie, a na ciemnym nie byłoby widać.

A tak z innej beczki: nie mylą Wam się te wszystkie ubranka: kaftaniki, body, śpioszki, pajacyki i co na co się nakłada ?? ? Ja mam lekkiego bzika. Ostatnio poczytałam na jakimś forum o tym co w jakiej kolejności się zakłada i co mama to inaczej :-/ Jedne kaftanik pod body, inne odwrotnie i tak ze wszystkim.

Powiem Ci, ze mi sie tez to miesza, ale ja chyba bede zakladac po swojemu. Generalnie uwazam, ze BODY to bielizna, wiec zawsze bede zakladac pod wszystkie inne ubrania. BODY, kaftanik. Po cholere ten kaftanik jest to ja w ogole nie wiem :D ja polowy ciuchow to jeszcze nie wiem, ze istnieja, tego jest multum i niewiadomo co, na co i jak;/

Madzia, kup lepiej z dwoma kolami, jedno kolo z przodu to porazka... To taka moja rada :)

Zgłoś nadużycie #1968 17 sierpnia 2012, 13:31

April90 Supermama

madziulka_myszka napisał(a)

stycznióweczki nadal jecie nektarynki? bo ja na kilogramy... organizm wie co dobre :D
http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/Brzoskwinie-morele-nektarynki-owoce-pelne-witamin_33949.html

Ja wczoraj sobie kupilam, ale jeszcze nie jadlam :) nektarynki uwielbialam juz przed ciaza :)

Zgłoś nadużycie #1969 17 sierpnia 2012, 13:32

Ona_123 Supermama
Hej zapraszam was do bazarku, mam tam na sprzedaż kilka ładnych ubranek, leżaczek, rożek usztywniany i matę edukacyjną :)
Wydawało mi się, a może działo się to naprawdę? Że widziałam Anioła. A może to był zwykły człowiek? Powiedział, że na wszystko w życiu jest miejsce i czas. Potem zniknął, a może poprostu odszedł?

Zgłoś nadużycie #1970 17 sierpnia 2012, 13:33

Dafne Gotowa na wszystko
Madzia, ja jem nektarynki i jabłka :) Co do wózków, to ja raczej będę wybierała ciemny - bo w zimie to szczególnie szybko może się brudzić. Moja siostra ma czarny wózek i nie widzę, żeby coś się działo z kolorem, cały czas jest ładny :)