Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #1911 17 sierpnia 2012, 10:14

Dafne Gotowa na wszystko

Metra napisał(a)

mam obronę pracy chyba w październiku i muszę przygotować prezentację :P

Dafne ja miałam podobny problem z moją magisterką, że nie bardzo coś tam wyszło...a na jaki temat ta praca ??

Madziula mój będzie ze mną do samego porodu a później wyjdzie jeśli będzie chciał :) moja siostra mówi, że cieszy się że jej męża nie było przy samym porodzie, więc w sumie nie wiem co myśleć...

Metra, piszę pracę o tym, czy nastrój w jakim się znajdujemy ma wpływ na nasze preferencje muzyczne ;) , dzisiaj mojej wesołej twórczości ciąg dalszy ;)

Zgłoś nadużycie #1912 17 sierpnia 2012, 10:16

Dafne Gotowa na wszystko

April90 napisał(a)

Ale super! Gratuluje corci! W koncu jakies dziewczynki, bo w Styczniowkach i Grudniowkach to same chlopy prawie hehe :) :D

Dziekuje :) Ja Tobie rowniez dzis gratuluje polowinek :) najgorsze z tym rodzeniem jest to, ze w Ostrowie mieszkam, a gdybym chciala w Pleszewie to musze dojechac troche kilometrow... Wlasnie to jest walka z czasem, boje sie, ze nie zdaze...

Dafne, trzymam kciuki za Was. Nie denerwuj sie brakiem witamin, ja nie bralam dlugo, bo lekarz nie chcial mnie faszerowac lekami, wolal zebym jadla naturalne witaminy, no ale niestety morfologia wyszla jaka wyszla i bede musiala witaminki jednak zazywac
Metra, Ty mnie nie strasz z ta plcia. Matko, masakra jakas, nastawiasz sie na chlopca, a tam wychodzi kreseczka. Ja bym chyba do glowy dostala ? :D
daria212 - No to mamy roznice tylko jednego dnia, ja mam termin na 01.01.2013 ;) jestem Magda, 22 lata, z wielkopolski i spodziewam sie synka Nikodema :) gratuluje Ci serdecznie :)

Lil, ciesze sie, ze wszystko wraca do normy :*
imagine - witam nowa Mamusie :) Ty to chyba bedziesz jak ja Grudniowko-Styczniowka :D zreszta Daria tez :) gratuluje :)
Dziewczyny, co do rodzenia z chlopakiem/mezem to powiem Wam, ze gdyby ojciec dziecka byl ze mna, to jakby mnie wkur... to chyba bym urodzila w 5 min z nerwow, wiec moze to nie jest zle rozwiazanie haha :D
Ze mna nie najlepiej. Dostalam antybiotyk, bo mam jakies CRP czy nie wiem jak to sie zwalo, podwyzszone, jaka infekcja w moczu;/ biore teraz wiecej tabletek niz babcie 80letnie;/ w dodatku spadla mi hemoglobina i musze jesc duzo witamin, eeeeee. A bylo tak pieknie.
Widzialam dzis mojego Robaczka na usg po raz 4 w tym tygodniu! I niesamowicie jak widac kregoslup, masakra, ze taka mala istotka juz ma taki kregoslup rozwiniety :o zreszta juz wszystko jest rozwiniete, no ale kurde az sie wierzyc nie chce! Kopie wciaz jak zły, nawet jak dzis konto w banku zakładałam to szalał :D no i bezwstydny jest niesamowicie, bo o ile sie nie myle znow jajka dzis pokazal na usg, bo zauwazylam, ze lekarz zwraca sie o nim "ON" :)

Dzięki April, w przyszłym tygodniu będę robiła wyniki z moczu i morfologie i zobaczymy jak wyjdą. Wtedy też pewnie podejmę decyzję, czy trzeba się wspomóc witaminkami ;) . A Ty trzymaj się tam dzielnie i zdrowiej! :)

Zgłoś nadużycie #1913 17 sierpnia 2012, 10:17

AniaFin Gotowa na wszystko
ja sobie ściagnęłam ten plik do swojego kompa i wtedy działa bez zarzutu :)
Ale ten Nikoś kopie, bezbłędnie :) Ciocia Ania bardzo dumna :)
My teraz ciężko myślimy nad imionami dla naszej dziewuszki.
Ja miałam całą listę: Zosia (pisane Sophia), Natalia, Izabella i Laura (przedtem jeszcze miałam Patrycję i Idę), ale mój luby jak usłyszał raz o Natalii, to sobie nie może jej wybić z głowy, więc musimy poważnie porozmawiać :)

Zgłoś nadużycie #1914 17 sierpnia 2012, 10:29

Dafne Gotowa na wszystko
Aniu, super masz te zdjęcia dziewuszki :) Ja dziś idę do lekarza i chciałabym też takie ładne zobaczyć, ale niestety wiem, że akurat w tej przychodni nie mają najnowszego USG, więc pewnie się nie napatrzę ;)

Zgłoś nadużycie #1915 17 sierpnia 2012, 10:49

baby Zaprawiona w bojach
ja też nie mogę załączyć Nikosia:/
Dafne fajny tytuł pracy :) na jakim wydziale są takie tematy?

Zgłoś nadużycie #1916 17 sierpnia 2012, 10:51

Metra Fajna mama
ja już wróciłam, zwolnienie dostarczyłam i tyle...ściągam właśnie Nikosia na kompa może też pójdzie :) strasznie się zmęczyłam tą wyprawą do miasta i teraz pewnie będę sapać jeszcze z godzinę

Zgłoś nadużycie #1917 17 sierpnia 2012, 10:52

Metra Fajna mama
Dafne mój nastrój ma wpływ na preferencje muzyczne :) to pewnie na podstawie ankiet robiłaś?

Zgłoś nadużycie #1918 17 sierpnia 2012, 10:52

Dafne Gotowa na wszystko
Dziękuję baby, kończę właśnie psychologię :)

Zgłoś nadużycie #1919 17 sierpnia 2012, 10:56

Metra Fajna mama
haa udało się April :) fajnie stuka już mocno skoro tak widać na brzuszku :) ja mojego małego szkraba też coraz mocniej czuję :) mój chłop jeszcze pod ręką nic nie czuje :) za to jak dzisiaj rano pocałował brzuszek to dzidziuś się poruszył :)

Zgłoś nadużycie #1920 17 sierpnia 2012, 10:57

Dafne Gotowa na wszystko
Metra, ja właśnie zauważyłam, że mój nastrój też ma wpływ na preferencje, dlatego zainteresował mnie ten temat i chciałam go zgłębić ;) . Robiłam ankiety, ale już teraz po przeprowadzonych badaniach widzę, że kilka etapów mogłam przeprowadzić trochę inaczej. No ale pisanie pracy mgr ma ponoć być kolejnym dużym ćwiczeniem na studiach, więc mogę powiedzieć, że nauczyłam się na pewno jak planować proces badawczy, bo poza tym pozostała część jest pracą odtwórczą, jak dla mnie zupełnie bez sensu. To już jest moja druga magisterka i moje zdanie się nie zmienia ;)

Zgłoś nadużycie #1921 17 sierpnia 2012, 11:00

baby Zaprawiona w bojach
Mój już rozmawia z brzuszkiem :) nawet się przedstawia że to tatuś :P

Zgłoś nadużycie #1922 17 sierpnia 2012, 11:24

Metra Fajna mama
baby mój póki co tak ostrożnie, nieśmiało...tu smyrnie tam smyrnie, jakaś piosenkę puści że to dla niuniusia :)

Dafne ja na szczęście miałam mgr bardzo laboratoryjną, więc nie miałam co odtwarzać, ale mój mąż ostatnio pisał licencjat na ankietach, coś tam o agresji wśród młodzieży czy jakoś tak i faktycznie trochę mniejsza frajda niż przy moich badaniach :) Dafne wyrobisz się, żeby w październiku się bronić?

Zgłoś nadużycie #1923 17 sierpnia 2012, 11:34

lilbanaqa Fajna mama
Heeeeej Mamity :*

AniaFin, BOSKA TA TWOJA CÓRA!!!!! :)
April, właśnie ściągam to zobaczę Twojego brzdąca :)
Baby, ale Ci dobrze z tym rozmawianiem do brzuszka :D i musi to brzmieć komicznie gdy przedstawia się, że tutaj tatuś :D mój dopiero co zaczyna sam z siebie kłaść rękę, żeby poczuć kopniaki :)
Dafne, gratuluję pełnego 19 tygodnia :* czy to nie jest aby połóweczka? :)
Metra, widzę ładnie biegasz od rana :D a ja się opitalam :D cieszę się, że młode daje coraz częściej w kość :D

Zgłoś nadużycie #1924 17 sierpnia 2012, 11:37

Do nas dziś zbliża się fala upałów, co w deszczowej Holandii nie często się zdarza. Moich kolegów wprost wymiotło z pracy, poszli zażywać słońca. Ach, jaki spokój :)

A mnie po drodze do pracy ugryzła dziś osa :( Jechałam sobie rowerem i musiałam w nią chyba walnąć stopą, bo udziabała mnie w wierzch prawej stopy i utknęła w niej żądłem, musiałam się zatrzymać i ją ręcznie wydobyć, a teraz traktuję opuchliznę octem (własnoręcznie zrobiony roztwór kwasu octowego, jednak dobrze mieć lab pod ręką ;) ) i trochę mi tutaj śmierdzi ;) Już zapomniałam też jak to boli :( , ale nie mam raczej alergii, to szybko się wyliżę.

Młoda za to się cały ranek rozpycha aż miło :)

Zgłoś nadużycie #1925 17 sierpnia 2012, 11:40

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Cześc dziewczynki moje :) :*
Aniu słodki dzidziuś :) , jak go wyraźnie widać, tez bym chciała swojego tak zobaczyć :) może na 3d :)
April ja Twoje kopniaki ściągnę jak z pracy wrócę bo tu mam lichy internet ... :)
Metra piękna ta nasza tabelka :) a ile Marcelków :)

Dziewczyny chyba zainwestuję w porządny aparat :) czas uwieczniać tak porządnie mój brzuchol i jak maleństwo przyjdzie na świat obfotografuje je z każdej strony :)

Zgłoś nadużycie #1926 17 sierpnia 2012, 11:40

Aha, wczoraj nie mogliśmy się oprzeć i kupiliśmy coś takiego dla małej:
http://www.hm.com/pl/product/02587?article=02587-C

Zgłoś nadużycie #1927 17 sierpnia 2012, 11:47

Metra Fajna mama
Aniu jakie słodkie wdzianko :) ja mam dla maluszka coś podobnego tylko tygryska :)
byłam się dzisiaj dowiedzieć w prywatnej klinice o USG serca płodu...335 zł ...boli ale chyba pójdziemy...jeszcze się zastanawiamy. bo robi się to między 21 a 24 tc.

Zgłoś nadużycie #1928 17 sierpnia 2012, 11:53

lilbanaqa Fajna mama

AniaFin napisał(a)

Aha, wczoraj nie mogliśmy się oprzeć i kupiliśmy coś takiego dla małej:
http://www.hm.com/pl/product/02587?article=02587-C

słooodkie! my kupiliśmy naszemu jako pierwsze wdzianko to :
http://www.hm.com/pl/product/03272?article=03272-A

nie mogę znaleźć już tego całego kompletu, ale to są te paseczki brązowo białe http://www.hm.com/pl/product/00690?article=00690-A , w tym jest czapeczka, pajacyk, te spodenki, i body z dł rękawkiem :)

Zgłoś nadużycie #1929 17 sierpnia 2012, 11:54

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
AniaFin zarąbiaste wdzianko :) zaraz też chyba zrobię jakieś zakupki :)
Metra nawet nie wiedziałam ze coś takiego robią.... kurde czego tu juz nie wymyślą... tylko człowiek może zwariować od tych badań....

Zgłoś nadużycie #1930 17 sierpnia 2012, 11:54

April90 Supermama

AniaFin napisał(a)

ja sobie ściagnęłam ten plik do swojego kompa i wtedy działa bez zarzutu :)
Ale ten Nikoś kopie, bezbłędnie :) Ciocia Ania bardzo dumna :)
My teraz ciężko myślimy nad imionami dla naszej dziewuszki.
Ja miałam całą listę: Zosia (pisane Sophia), Natalia, Izabella i Laura (przedtem jeszcze miałam Patrycję i Idę), ale mój luby jak usłyszał raz o Natalii, to sobie nie może jej wybić z głowy, więc musimy poważnie porozmawiać :)

Tak, bo plik trzeba sciagnac najlepiej i odtworzyc w jakims w miare normalnym programie. U mnie w Windows Player dziala, ale juz w jakims innym sie tnie jak jasna cholera. Noooo kopal akurat jak go wolalam, fajnie to wyszlo :) Teraz sie bedziemy nagrywac co tydzien :) z czasem jak bedzie coraz mocniej walic :D
Jesli moge sie wypowiedziec na temat imion: Sophie (Sophia tez ok), Laura, ciagle przystaje przy tych :) reszta srednia :D ale to kwestia gustu :D

Metra, Ty juz zaczelas 18nastke teraz, no to powoli Cie zacznie skopywac dzidzia, mowie Ci :D przygotuj sie :D

Dziewczyny, ktore chca obejrzec Nikosia jak kopie - trzeba sciagnac ten filmik :)