Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #1631 14 sierpnia 2012, 14:41

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
April ja tez nie znoszę szpitali ale jak trzeba to trzeba...dasz radę dla Nikosia ... a ja będę duchem z Tobą, mysl pozytywnie ... a co z tym dupkiem ?? niech nie Cię nie wkurwia lepiej

Zgłoś nadużycie #1632 14 sierpnia 2012, 14:42

baby Zaprawiona w bojach
April nie pękaj :) zrobią ci dziś badania i karzą pójść do domu! co najwyżej przyjdziesz na kontrole i tyle :) jak ci zrobią posiew to i tak nie będziesz miała dziś wyników.. jeśli mocz będzie jałowy to jutro a jak w labie im coś wyrośnie to poczekasz jakieś 3dni na wyniki.. a dziś lekarze przepiszą ci jakieś rozkurczowe leki i do tego jakieś zapobiegawcze i pójdziesz do domku..

Zgłoś nadużycie #1633 14 sierpnia 2012, 14:43

April90 Supermama

madziulka_myszka napisał(a)

April ja tez nie znoszę szpitali ale jak trzeba to trzeba...dasz radę dla Nikosia ... a ja będę duchem z Tobą, mysl pozytywnie ... a co z tym dupkiem ?? niech nie Cię nie wkurwia lepiej

A z tym dupkiem co? Zazdrosny jest i mi tu sceny urzadza teraz zazdrosci, zamiast sie martwic mna i dzieckiem. Nienormalny palant

Dzieki Asiu! :*

Zgłoś nadużycie #1634 14 sierpnia 2012, 14:44

April90 Supermama

baby napisał(a)

April nie pękaj :) zrobią ci dziś badania i karzą pójść do domu! co najwyżej przyjdziesz na kontrole i tyle :) jak ci zrobią posiew to i tak nie będziesz miała dziś wyników.. jeśli mocz będzie jałowy to jutro a jak w labie im coś wyrośnie to poczekasz jakieś 3dni na wyniki.. a dziś lekarze przepiszą ci jakieś rozkurczowe leki i do tego jakieś zapobiegawcze i pójdziesz do domku..

No najlepiej jak mnie beda trzymac te 3 dni... i bede czekac w szpitalu na te wyniki, to sie wsciekne chyba... :(

Zgłoś nadużycie #1635 14 sierpnia 2012, 14:45

baby Zaprawiona w bojach
a co do cukrzycy to współczuje.. dużo wyrzeczeń Cię czeka ale za to w słusznej sprawie a za ponad 5 miesięcy zobaczysz słodkiego maluszka :)

Zgłoś nadużycie #1636 14 sierpnia 2012, 14:47

baby Zaprawiona w bojach
wątpię żeby trzymali 3dni.. jak dziecko zdrowe i nie ma zagrożenia to pójdziesz do domku :)
a jak zazdrosny to kocha?

Zgłoś nadużycie #1637 14 sierpnia 2012, 14:50

April90 Supermama

baby napisał(a)

wątpię żeby trzymali 3dni.. jak dziecko zdrowe i nie ma zagrożenia to pójdziesz do domku :)
a jak zazdrosny to kocha?

My nie jestesmy z tym idiota razem i raczej juz nie bedziemy, jak on sie tak bedzie zachowywac. Zamiast sie martwic mna i dzieckiem, to on sie martwi tym, ze mam napisane po hindusku Kocham Cie na fb i juz mysli, ze wrocilam do swojego bylego. CO za palant. Napisalam mu, ze jak bede chciala to sobie nawet po arabsku napisze...

Zgłoś nadużycie #1638 14 sierpnia 2012, 14:51

April no to masz ładne jaja bo jak zazdrosny to kocha, no ale w takich dramatycznych chwilach żeby zazdrosnym być ?? ładny as... chyba że jest zazdrosny o Twój ból brzucha to zawsze można go kopnąc i tez go będzie bolało ;) Nię pękaj na pewno Cię nie zostawią do wyników to tylko badania :) jakbys miala wylądować w szpitalu na dłużej to już wczoraj by Cię tam lekarz wysłal :)

Zgłoś nadużycie #1639 14 sierpnia 2012, 15:01

łooo to ma faktycznie problem :D :D przecież kochać to Ty mozesz swoją mame ;] łeee jak ja nie lubie zazdrosników... no dobra może troszeczkę zazdrości czasami się przyda ale tylko ciupinka

Zgłoś nadużycie #1640 14 sierpnia 2012, 15:03

happyania Zaprawiona w bojach
April powodzenia w szpitalu i żeby Cię szybko wypisali!!
Ja miałam mdlości w 1 trymestrze i na początku 4 miesiąca. Musiałam jeść co 2 godziny, inaczej wymiotowałam. Raz mnie dopadło w galerii handlowej, na szczęście zdążyłam do wc :D
Oho, pierwszy raz trafiłam na TLC na jakiś ciążowy/porodowy program. Szkoda, że muszę zaraz wychodzić z domu :/   ale slodziaki z tyvh noworodków!

Zgłoś nadużycie #1641 14 sierpnia 2012, 15:04

April90 Supermama

madziulka_myszka napisał(a)

łooo to ma faktycznie problem :D :D przecież kochać to Ty mozesz swoją mame ;] łeee jak ja nie lubie zazdrosników... no dobra może troszeczkę zazdrości czasami się przyda ale tylko ciupinka

Teraz to ja nawet moge miec nowego faceta i nic mu do tego, nie jestem z nim od 4 miesiecy, wiec nie wiem o co mu chodzi. Wielce dzieckiem sie interesuje, ale jak jade do szpitala to mi halas robi o Kocham Cie po hindusku, zamiast byc przy mnie, w koncu to jego dziecko tez !

Zgłoś nadużycie #1642 14 sierpnia 2012, 15:12

Ano kochana mężczyźni to są trudne stworzenia... czasami im nie przetłumaczysz co jest ważniejsze.... Ty swoje, on swoje... zresztą wydaje mi sie ze nie kazdy facet zdaje sobie sprawe jak to jest nosić małą istotkę w sobie...

Zgłoś nadużycie #1643 14 sierpnia 2012, 15:24

baby Zaprawiona w bojach
April pewnie że to też jego dziecko tylko że w jego ciele nic się nie dzieje i jeszcze chyba do niego nie dotarło że będzie tata!

Zgłoś nadużycie #1644 14 sierpnia 2012, 15:32

Lecę dziewczynki ogarnąc sklep zamykam i do domciu na obiad wlece wieczorkiem do was :* :) miłego popołudnia a Ty April 3maj się , powodzenia na badaniach i bez nerwów (i zajrzyj do skrzynki wysłałam Ci coś na priva) :)

Zgłoś nadużycie #1645 14 sierpnia 2012, 18:12

lilbanaqa Fajna mama

April90 napisał(a)

Teraz to ja nawet moge miec nowego faceta i nic mu do tego, nie jestem z nim od 4 miesiecy, wiec nie wiem o co mu chodzi. Wielce dzieckiem sie interesuje, ale jak jade do szpitala to mi halas robi o Kocham Cie po hindusku, zamiast byc przy mnie, w koncu to jego dziecko tez !

Olej go April, szkoda nerwów i maluszka :) Twój chociaż się denerwuje o "kocham cię", mój za to miał wczoraj jazdę, leżę na łóżku a on siedzi przy biurku i wkurwiona mina, pytam czy coś się stało, czy jest zły o coś na mnie (czasem zdarza mi się mówić przez sen, ale to po polsku, więc nie sądzę, że zrozumiałby :D ) a on do mnie, że nie, tylko jest podirytowany moim byłym. Ostatnia rozmowa z moim byłym miała miejsce w styczniu, a temu coś się przypomniało i się denerwował na mnie, zamiast mówić odburkiwał itd, olałam to i poszłam spać :D

Zgłoś nadużycie #1646 14 sierpnia 2012, 19:40

Lil może Twojemu się Twoje hormony udzieliły hehe :D albo może mu się śnił... haha
Ciekawe co z April ... nie podobno żeby ją zostawili w szpitalu

Zgłoś nadużycie #1647 14 sierpnia 2012, 19:45

Metra Fajna mama
Madziulka my jeszcze kończymy remont :( właśnie ostatnie listwy przykręca mój mąż z teściem. rzygać mi się już chce. ale najważniejsze, że meble mi w kuchni powiesili.

Lil teściowa kupiła kurczaka z rożna, więc kotleciki i mizeria będą dopiero jutro...trudno jakoś wytrzymamy z maleństwem. tez jest już wkur...bo mało się rusza dzisiaj...dzisiaj miałam dzień na pasztet z pomidorem :)

April dasz radę, poleżysz sobie, pojesz szpitalnego żarcia i będzie ok. przynajmniej przebadają Was wzdłuż i wszerz :) a facet: nie bez powodu piosenka mówi, że "facet to świnia..." :)

Zgłoś nadużycie #1648 14 sierpnia 2012, 19:51

Ufff do odetchnęłaś z ulga co ?? wreszcie koniec :) mnie czeka jeszcze zrobienie tej jednej cholernej szafy w korytarzu i jestem przerażona :)
Co do obiadków mój M. przywiózł dziś na próbę obiad ze szpitala (u nas jest opcja ze mozna sobie wykupic) i pychota - zupka ogórkowa, ziemniaczki, mielony i kapusta czerwona a do tego kompot z gruszek :) chyba się skusimy i wykupimy na miesiąc, bo gotowanie dla dwojga jest strasznie nieopłacalne

Zgłoś nadużycie #1649 14 sierpnia 2012, 19:52

lilbanaqa Fajna mama
dokładnie, hormonki mu buzują lepiej niż u ciężarnej :D
Metra, ja też dzisiaj faza na kanapki z pasztetem i pomidorkiem, mniam :D
gardło mnie napierdziela jak głupie, gorączkę mam, ja pierdziumdziam.

Zgłoś nadużycie #1650 14 sierpnia 2012, 19:53

lilbanaqa Fajna mama
dokładnie, hormonki mu buzują lepiej niż u ciężarnej :D
Metra, ja też dzisiaj faza na kanapki z pasztetem i pomidorkiem, mniam :D
gardło mnie napierdziela jak głupie, gorączkę mam, ja pierdziumdziam.