Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #1451 12 sierpnia 2012, 20:53

lilbanaqa Fajna mama

AniaFin napisał(a)

A tak z innej beczki: podobno w ciąży poprawia się wygląd i stan włosów, a u mnie raczej odwrotnie, przetłuszczają mi się może wolniej, ale wypadają za to bardziej. Mam długie włosy i zawsze gubiłam pojedyńcze, szczególnie podczas mycia, ale ostatnio wychodzi mi ich więcej. Czy któraś ma może podobny problem ostatnio?

ja mam identycznie, wlosy sie bardziej przetluszczaja, wypadaja jak szalone i zrobily sie matowe... juz nie wspomne o mojej cerze. istna jesien sredniowiecza

Zgłoś nadużycie #1452 12 sierpnia 2012, 21:01

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

tak sobie usiadlam i zaczelam szukac artykulow na temat 2 trymestru ciazy autorstwa ginekologow, w jednym z nich bylo napisane 'kiedy zaczac sie niepokoic' podczas gdy wystepuje krwawienie lub plamienie, albo bol lub skurcze na dole brzucha, wtedy niezwlocznie nalezy skontaktowac sie z lekarzem prowadzacym, a gdy go nie ma jechac na szpital.

To chyba powinnam wtedy byla jechac. Ale zyje, a synus kopie :D

No zobaczymy za 2 miesiace, jak bedziecie plakac, zeby dzieci przestaly juz kopac, bo boli :D

Zgłoś nadużycie #1453 12 sierpnia 2012, 21:04

April90 Supermama

AniaFin napisał(a)

A tak z innej beczki: podobno w ciąży poprawia się wygląd i stan włosów, a u mnie raczej odwrotnie, przetłuszczają mi się może wolniej, ale wypadają za to bardziej. Mam długie włosy i zawsze gubiłam pojedyńcze, szczególnie podczas mycia, ale ostatnio wychodzi mi ich więcej. Czy któraś ma może podobny problem ostatnio?

Szczerze mowiac, ja mylam wlosy w czwartek i dopiero dzis, a tak to musialam co drugi dzien, bo juz mialam masakre. A wypadaja mi tak jak wczesniej. A cera ladniejsza mialam, obecnie cos tam mi powyskakiwalo :P ale zniknie :P cera lepsza, niz przed ciaza

Zgłoś nadużycie #1454 12 sierpnia 2012, 21:43

lilbanaqa Fajna mama

April90 napisał(a)

Szczerze mowiac, ja mylam wlosy w czwartek i dopiero dzis, a tak to musialam co drugi dzien, bo juz mialam masakre. A wypadaja mi tak jak wczesniej. A cera ladniejsza mialam, obecnie cos tam mi powyskakiwalo :P ale zniknie :P cera lepsza, niz przed ciaza

Aprilka, no to ci dobrze z tą cerą :)

Zgłoś nadużycie #1455 12 sierpnia 2012, 21:46

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

Aprilka, no to ci dobrze z tą cerą :)

Teraz najlepiej nie jest, chyba od czekolady mi powychodzily cuda, ale zniknie. Zreszta jak pomaluje, to jest PRAWIE idealna :D haha Jakich uzywacie podkladow?

Zgłoś nadużycie #1456 12 sierpnia 2012, 21:51

baby Zaprawiona w bojach
w końcu przebrnęłam do końca :) strasznie się rozpisałyście w weekend. Ja nie mam problemów z włosami ale codziennie coś nowego mi wyskakuje na twarzy :/

Zgłoś nadużycie #1457 12 sierpnia 2012, 22:07

happyania Zaprawiona w bojach
u mnie raczej bez zmian, cera nadal problemowa a wlosy do mycia max co drugi dzien :/

Zgłoś nadużycie #1458 12 sierpnia 2012, 22:11

Metra Fajna mama
jeeezuuu...ledwo żyję...wpadłam na chwilę. zaczęliśmy wymieniać meble w kuchni i tak prawie cały dzień uciekł. padam na ryjek...

happyania chyba na zwolnienie się wybieram od przyszłego tygodnia, bo ja mam dziwną sytuację z umową, ale to za dużo by gadać...

jutro idę pilnować małego siostry więc będę mogła z Wami spokojnie pogadać...

sikanie: często w dzień po kilka kropel i się napinam ...w nocy 23, później 4-5, później 8-9 (tutaj budzi mnie już raczej parcie na coś innego :) )

włosy nie przetłuszczają się, ale wyłażą garściami...do końca ciąży w perukę trzeba będzie się zaopatrzyć

idę spać, bo mnie plecy rwą niemiłosiernie...buzia styczniówki, będę jutro około 10:30 jak dotrę do siory :)

Zgłoś nadużycie #1459 12 sierpnia 2012, 22:13

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Teraz najlepiej nie jest, chyba od czekolady mi powychodzily cuda, ale zniknie. Zreszta jak pomaluje, to jest PRAWIE idealna :D haha Jakich uzywacie podkladow?

zapomniałam...mam jakiś z oriflame, ale teraz wakacje więc nie używam...co do plam na cycach..faktycznie uczulenie na żel pod prysznic, zmieniłam na APART hipoalergiczny i jest już lepiej... no teraz już idę
mam nadzieję, że któraś rano będzie a nie tak jak dziś samotna byłam ;)

Zgłoś nadużycie #1460 12 sierpnia 2012, 22:13

baby Zaprawiona w bojach
choć miałam dość spokojny weekend to ja o tej porze dnia zawsze padam więc miłych snów :*

Zgłoś nadużycie #1461 12 sierpnia 2012, 22:14

lilbanaqa Fajna mama

April90 napisał(a)

ja aktualnie używam No7 Stay perfect z Bootsa, chwalę sobie, ale na razie leży w szufladzie, bo nie chcę pogorszyć cery :(

Zgłoś nadużycie #1462 12 sierpnia 2012, 23:16

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Jejku jeden dzionek mnie nie było i tyle czytania :) Cały dzionek z mężem spędziłam :) Najpierw u teściowej, później ze znajomymi nad morzem :) Jestem taka zmęczona, że idę lulu :) Jutro mąż do pracy także będę tu na pewno :) Słodkich snów mamuśki :)

Zgłoś nadużycie #1463 12 sierpnia 2012, 23:38

Nancy Gotowa na wszystko

AniaFin napisał(a)

Ohhhh, myślałam, że to tylko ze mnie taki odmieniec. Wszędzie czytam o pięknych lśniących włosach, a u mnie, Aniu, podobnie jak u Ciebie. Mogłabym dywan zapleść z tych zbieranych z siebie, pościeli i całego mieszkania. Wypadają koszmarnie! Z drugiej strony chyba solidnie odrastają, bo mam na głowie teraz dużo takich krótkich nad swoimi póldługimi. A przetłuszczają się odrobinę mniej, ale zastanawiam się, czy to nie kwestia "wyprowadzenia" ich, bo odkąd nie chcodzę do pracy myję je co 2-3 dni, a nie codziennie. Krostki na buzi wciąż mam. Bardzo długo leczyłam kiedyś trądzik i nawet pani dermatolog mówiła, że jak urodzę dziecko będzie znacznie lepiej. No to czekam :-)

Zgłoś nadużycie #1464 13 sierpnia 2012, 9:26

AniaFin Gotowa na wszystko
No ja się właśnie tak kierowałam tymi wszystkimi artykułami o pięknych włosach w ciąży, a tu widzę, że prawda nie jest taka różowa ;) Moja siostra mówi, że jej się poprawiło z włosami, za to po porodzie jej zaczęły wychodzić.
Cera moja na razie ok, czasem tylko coś wyskoczy, chyba słońce mi pomogło.
Co do podkładu to używam najczęsciej l'oreal infallible foundation, ale latem zdecydowanie mniej, tylko na większe imprezy ;)
Dzisiaj pierwszy dzień w pracy, to będę tu częsciej zaglądać ;)

Zgłoś nadużycie #1465 13 sierpnia 2012, 9:42

April90 Supermama

AniaFin napisał(a)

No ja się właśnie tak kierowałam tymi wszystkimi artykułami o pięknych włosach w ciąży, a tu widzę, że prawda nie jest taka różowa ;) Moja siostra mówi, że jej się poprawiło z włosami, za to po porodzie jej zaczęły wychodzić.
Cera moja na razie ok, czasem tylko coś wyskoczy, chyba słońce mi pomogło.
Co do podkładu to używam najczęsciej l'oreal infallible foundation, ale latem zdecydowanie mniej, tylko na większe imprezy ;)
Dzisiaj pierwszy dzień w pracy, to będę tu częsciej zaglądać ;)

Haaa, nic co jest napisane w tych pieknych kolorowych czasopismach o ciazy, nie jest prawda, a jesli juz jest, to sprawdzi sie na co 100 kobiecie. Ja tego nawet nie czytam, wole sobie wejsc na forum, gdzie sa wypowiedzi kobiet, ktore nic nie koloryzuja, tylko pisza tak, jak naprawde bylo :) a nie sztuczne udawanie jak w gazetach :D

Dzien dobry Dziewczyny :*

Zgłoś nadużycie #1466 13 sierpnia 2012, 10:12

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Cześć lachonki moje :)
Ja od rana już nasikałam do pojemniczka i już nawet na wizycie byłam :) udało mi się - weszłam pierwsza heh... pan doktor jak zwykle pogrzebał paluchami i ze względu na moje bole zrobił USG - szyjka mega długa i zamknięta więc się cieszę :) a dzidzia jak się wierciła haha aż nie mógł uwierzyć że w tak wczesnej ciąży może tak brzuch skakać :D no co do płci maleństwo nie chciało nóżek rozkraczyć tylko fikało i fikało wiec się laska nie potwierdziła... 
April może Cię to zainteresuje : komentarz lekarza na moj sobotni ból - macica od ostatniej wizyty powędrowała bardzo wysoko dno macicy jest na wysokosci pępka, a jakoże zawsze bylam chuderlawa to takie bóle mogą mi teraz towarzyszyc coraz częściej bo się rozciągam, na skurcze magnez i jeszcze obowiązkowe badanie moczu które już dzisiaj zrobiłam hehe

Zgłoś nadużycie #1467 13 sierpnia 2012, 10:17

baby Zaprawiona w bojach
Pewnie z powodu tej wędrowki macicy masz takie bóle:/ mi lekarz praktycznie co wizytę karze robić badanie moczu:/

Zgłoś nadużycie #1468 13 sierpnia 2012, 10:18

Ej laski wszystkie które miały wątpliwości co do suwaczka - pokazuje idealnie ... lekarz powiedział tak samo i USG też 19w4d :)
Co do urody - ja przed ciążą gubiłam włosy jak liniejący pies ale cerę miałam piękną zero syfka ani nawet krostki / teraz na odwrót włosy zgęstniały, wyglądają zdrowo i rzadko się przetłuszczają, za to cera tragedia syf na syfie syfem pogania ;] mam nadzieje że później to zejdzie, póki co się nie przejmuję
Podkład clinique anti blemish - troszkę cera się po nim poprawia , ale lubię też true match z loreal`a

Zgłoś nadużycie #1469 13 sierpnia 2012, 10:20

baby Zaprawiona w bojach
Dziś moja teściowa zaczęła urlop:/ więc się troszkę tego obawiam żeby znowu z powodu wolnego czasu nie przyszły jej jakieś głupie pomysły do głowy. A jak wasze relacje z tesciowymi? muszę przyznać że przed śłubem myślałam że się lepiej ułożą ale życie wszystko weryfikuje :P

Zgłoś nadużycie #1470 13 sierpnia 2012, 10:21

baby ja dopiero mam 3 raz zlecony mocz ...