Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #1391 11 sierpnia 2012, 20:09

April90 Supermama
Nikodem to jest taki bystry, ze jak mam spuszczona bluzke, to kopie, a jak odkryje to przestaje! Rzadko kiedy udaje mi sie go zlapac na goracym uczynku, jak wypycha mi od srodka brzuch :D

Zgłoś nadużycie #1392 11 sierpnia 2012, 20:09

lilbanaqa Fajna mama
z tym ściskaniem mi się właśnie dziś zaczęło, co chwila na łóżko bo boli :( no ja też nie mówię, ze to kopanie, tylko nazywam to bulgotanie bo w sumie nie wiem co robi :D może pije, może sika (sika co 45 minut podobno :D ) albo nie wiem, macha rączkami :D kopanie to zupełnie inna szkoła jazdy, to jakby ktoś dotykał od środka, tylko tak nagle :D

ojj to mój będzie podobny do mojego ŚP taty :D mały banasior, wredny i dokuczliwy, czasem buc bez powodu :D ale kochany i dobry :)

Zgłoś nadużycie #1393 11 sierpnia 2012, 20:12

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

z tym ściskaniem mi się właśnie dziś zaczęło, co chwila na łóżko bo boli :( no ja też nie mówię, ze to kopanie, tylko nazywam to bulgotanie bo w sumie nie wiem co robi :D może pije, może sika (sika co 45 minut podobno :D ) albo nie wiem, macha rączkami :D kopanie to zupełnie inna szkoła jazdy, to jakby ktoś dotykał od środka, tylko tak nagle :D

ojj to mój będzie podobny do mojego ŚP taty :D mały banasior, wredny i dokuczliwy, czasem buc bez powodu :D ale kochany i dobry :)

To ja i tak czesciej sikam niz on hahahahahahah!!! No dokladnie z tym kopaniem :D a moja Babcia 2 dni temu wyczula jak kopal, reke polozyla na brzuchu, jak przywalil, to sie zdziwila, ze juz tak mocno daje czadu :D

Zgłoś nadużycie #1394 11 sierpnia 2012, 20:12

Metra Fajna mama
znowu puścili jakiś durny film na tvn i oglądam kątem oka: zatańcz ze mną :)

Zgłoś nadużycie #1395 11 sierpnia 2012, 20:14

Metra Fajna mama
ale ja też bym chciała już święta i tą magię świąt (to tak a propos tematu u grudniówek) i ten śnieg też mógłby być nawet jak bym się miała wywalać

Zgłoś nadużycie #1396 11 sierpnia 2012, 20:15

lilbanaqa Fajna mama
ja oglądam jakiś program kątem oka, nie wiem nawet o czym, chyba renowacja mieszkań ale nie za bardzo rozumiem :D

tytuł zatańcz ze mną kojarzy mi się z tą piosenką http://www.youtube.com/watch?v=Z6A-7njTl3c

Zgłoś nadużycie #1397 11 sierpnia 2012, 20:15

April90 Supermama

Metra napisał(a)

znowu puścili jakiś durny film na tvn i oglądam kątem oka: zatańcz ze mną :)

A ogladalyscie wczoraj i dzis gimnastyke artystyczna? Kanaeva jest przecudna!

Zgłoś nadużycie #1398 11 sierpnia 2012, 20:16

lilbanaqa Fajna mama
ja jak sobie pomyślę, że święta mogłabym spędzić z maleństwem, od razu cieplej na serduszku :) ale zapewne święta spędzimy we dwoje bo podróż w ciąży dla mnie to masakra :(

Zgłoś nadużycie #1399 11 sierpnia 2012, 20:17

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

ja oglądam jakiś program kątem oka, nie wiem nawet o czym, chyba renowacja mieszkań ale nie za bardzo rozumiem :D

tytuł zatańcz ze mną kojarzy mi się z tą piosenką http://www.youtube.com/watch?v=Z6A-7njTl3c

A mi z ta: http://www.youtube.com/watch?v=qjjC4oEuWLI :P

Zgłoś nadużycie #1400 11 sierpnia 2012, 20:18

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

A ogladalyscie wczoraj i dzis gimnastyke artystyczna? Kanaeva jest przecudna!

nie oglądałam słuchałam radio cały dzień...i pracowałam intensywnie nad prezentacją moją :)

Lil ja też się strasznie męczę w podróży

Zgłoś nadużycie #1401 11 sierpnia 2012, 20:22

lilbanaqa Fajna mama
idę się troszkę powtulać w mojego misia :)

Zgłoś nadużycie #1402 11 sierpnia 2012, 20:22

April90 Supermama

Metra napisał(a)

nie oglądałam słuchałam radio cały dzień...i pracowałam intensywnie nad prezentacją moją :)

Lil ja też się strasznie męczę w podróży

A ja podroze znosze bardzo dobrze, nie wiem jakim cudem...

Zgłoś nadużycie #1403 11 sierpnia 2012, 20:50

AniaFin Gotowa na wszystko
uff... ale się naczytałam... czytam od wczoraj po kawałku w przerwach między krzątaniem się ;) Teraz już wreszcie jestem na czasie i witam Was wszystkie ponownie :)
Wróciliśmy w środę w Polski i się jeszcze obijamy na przemian z pracami domowymi, kupowaniem kafelków, spacerami.
Wakacje były cudne, zrelaksowane jak chyba nigdy dotąd, dużo świeżego powietrza, gór, widoków i czułości ;)
W Polsce było trochę gorąco i siostrzenice nie dawały mi wytchnienia, tekst tygodnia z ust 3-letniej Marysi "Ciociu, a jak już urodzisz dzidziusia, to proszę nie bądź już więcej taka gruba, żebyśmy mogły po tobie znowu skakać." Ha ha ha...
Wybrzuszyłomnie totalnie, siostra własna zarzuca mi ciążę z wampirem (to dla wielbicielek "Zmierzchu") i od poniedziałku 6.08 (18t4d) zaczęłam na dobre czuć kopnięcia. W poniedziałek poczułam raz a od wtorku maleństwo rozkręciło się na dobre, teraz wystarczy że usiądę na chwilę, albo oprę o coś brzuchem, albo jak zadzwoni telefon, a tu takie puknięcia delikatne od środka, albo przewracanie, albo bulgotanie, teraz to ciężko to z czymś innym pomylić, super :)

Zgłoś nadużycie #1404 11 sierpnia 2012, 20:52

Metra Fajna mama
witaj Aniu, tęskniłam :) zapisuję w tabelce Wasze kopnięcia :) mój chrześniak pyta czy jak urodzę dzidziusia to będzie mógł u mnie spać ale żeby dziecka nie było :)

Zgłoś nadużycie #1405 11 sierpnia 2012, 20:53

Metra Fajna mama
wklej zdjęcie koniecznie. chcemy zobaczyć tego bebzonka :)

Zgłoś nadużycie #1406 11 sierpnia 2012, 21:10

AniaFin Gotowa na wszystko
a moja trzyletnia siostrzenica się domaga żeby mi pomagać karmić i przewijać :) Jutro zrobię zdjęcie i wkleję :) No już bez ciążowych spodni ani rusz. W dodatku przez te trzy tygodnie przytyłam prawie 3 kilo, mimo ruchu (no w Polsce było zdecydowanie więcej jedzenia niż ruchu, bo mnie wszyscy dokarmiali i chronili przed wysiłkiem).
Oprócz tego zrobiliśmy poważne zakupy we włocławskim Smykolandzie ;) , kupiliśmy wózek 2w1 oraz Maxi Cosi z bazą (family fix), pieluchy tetrowe i flanelowe, butelki, smoczki. Od siostry dostałam ubranka 56 i 62, ciuchy ciążowe, dojarkę (przyda się bo po trzech miesiącach idę do pracy i będę odciągać), kołyskę z pościelą. Zupełnie nam odbiło, samochód pękał w szwach :( . Teraz mamy fioła i latamy po sklepach dziecięcych w Holandii.

Zgłoś nadużycie #1407 11 sierpnia 2012, 21:13

Metra Fajna mama

AniaFin napisał(a)

a moja trzyletnia siostrzenica się domaga żeby mi pomagać karmić i przewijać :) Jutro zrobię zdjęcie i wkleję :) No już bez ciążowych spodni ani rusz. W dodatku przez te trzy tygodnie przytyłam prawie 3 kilo, mimo ruchu (no w Polsce było zdecydowanie więcej jedzenia niż ruchu, bo mnie wszyscy dokarmiali i chronili przed wysiłkiem).
Oprócz tego zrobiliśmy poważne zakupy we włocławskim Smykolandzie ;) , kupiliśmy wózek 2w1 oraz Maxi Cosi z bazą (family fix), pieluchy tetrowe i flanelowe, butelki, smoczki. Od siostry dostałam ubranka 56 i 62, ciuchy ciążowe, dojarkę (przyda się bo po trzech miesiącach idę do pracy i będę odciągać), kołyskę z pościelą. Zupełnie nam odbiło, samochód pękał w szwach :( . Teraz mamy fioła i latamy po sklepach dziecięcych w Holandii.

to faktycznie wpadliście w szał :) ja na razie czekam do października. zresztą tak jak już pisałam, mnie to chyba ominie :)

Zgłoś nadużycie #1408 11 sierpnia 2012, 21:51

Metra Fajna mama
wyłączam się dziewuszki, chyba już czas :) jutro mam mężunia w domku więc może sobie poodpoczywamy w końcu

Zgłoś nadużycie #1409 11 sierpnia 2012, 21:57

April90 Supermama

AniaFin napisał(a)

uff... ale się naczytałam... czytam od wczoraj po kawałku w przerwach między krzątaniem się ;) Teraz już wreszcie jestem na czasie i witam Was wszystkie ponownie :)
Wróciliśmy w środę w Polski i się jeszcze obijamy na przemian z pracami domowymi, kupowaniem kafelków, spacerami.
Wakacje były cudne, zrelaksowane jak chyba nigdy dotąd, dużo świeżego powietrza, gór, widoków i czułości ;)
W Polsce było trochę gorąco i siostrzenice nie dawały mi wytchnienia, tekst tygodnia z ust 3-letniej Marysi "Ciociu, a jak już urodzisz dzidziusia, to proszę nie bądź już więcej taka gruba, żebyśmy mogły po tobie znowu skakać." Ha ha ha...
Wybrzuszyłomnie totalnie, siostra własna zarzuca mi ciążę z wampirem (to dla wielbicielek "Zmierzchu") i od poniedziałku 6.08 (18t4d) zaczęłam na dobre czuć kopnięcia. W poniedziałek poczułam raz a od wtorku maleństwo rozkręciło się na dobre, teraz wystarczy że usiądę na chwilę, albo oprę o coś brzuchem, albo jak zadzwoni telefon, a tu takie puknięcia delikatne od środka, albo przewracanie, albo bulgotanie, teraz to ciężko to z czymś innym pomylić, super :)

Marysia, rozwaliła system :D haha :D Ciociu, nie badz taka gruba haha. Nie moge :D

Ja tez na razie czekam z zakupami, tymi wiekszymi, bo z ubrankami, to sie powstrzymac nie moge :)

Dobranoc :* xx

Zgłoś nadużycie #1410 11 sierpnia 2012, 22:06

lilbanaqa Fajna mama
no to ładnie mała załatwiła cioteczkę :D wiecie co, zrobiłam sobie właśnie domowy test moczu, bo zaczęłam mieć ból nerki i się okazało, że mam białka i krew w moczu... czyli znów mój przyjaciel piasek mnie zamieszkuje :/ no nic, w piątek pójdę na badania, a jeżeli się pogorszy to na szpital :( śpijcie dobrze mamusie a wy bobaski dajcie im się wyspać!