Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #1371 11 sierpnia 2012, 19:10

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
łeb mi pęka idę na kąpanko, kolacyjka i nyny papa lachonki :)

Zgłoś nadużycie #1372 11 sierpnia 2012, 19:23

lilbanaqa Fajna mama
Metra, nie Kim wraca ze mną do Polski, kontynuować studia i opiekować się mną, dochód stały ciągle mamy więc nie musi pracować, ok 6-7 tys miesięcznie, więc o finanse się nie martwimy, gorzej o czas dla maluszka :( i zaproś koleżankę na forum, skoro jest styczniówką :D
Nancy, aleś się rozpisała kobito! :D też wolałabym, żeby goście przychodzili do nas, ale sami chodzimy do każdego, bo muszę dupkę ruszać :D u mnie chyba się zaczyna zapalenie dróg moczowych, jak siusiam boli jak cholera, i jak siadam na krześle lub gdziekolwiek, moment styknięcia się pupy z podłożem - masakra :(
Madziulka, jak to w psitalu :(

Zgłoś nadużycie #1373 11 sierpnia 2012, 19:26

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

Metra, nie Kim wraca ze mną do Polski, kontynuować studia i opiekować się mną, dochód stały ciągle mamy więc nie musi pracować, ok 6-7 tys miesięcznie, więc o finanse się nie martwimy, gorzej o czas dla maluszka :( i zaproś koleżankę na forum, skoro jest styczniówką :D
Nancy, aleś się rozpisała kobito! :D też wolałabym, żeby goście przychodzili do nas, ale sami chodzimy do każdego, bo muszę dupkę ruszać :D u mnie chyba się zaczyna zapalenie dróg moczowych, jak siusiam boli jak cholera, i jak siadam na krześle lub gdziekolwiek, moment styknięcia się pupy z podłożem - masakra :(
Madziulka, jak to w psitalu :(

Uuuuu niedobrze, idz do lekarza z tym, musisz to leczyc.

Ja Was nadrobie dzisiaj poznym wieczorem, troche nastukalyscie tu...

Zgłoś nadużycie #1374 11 sierpnia 2012, 19:33

Metra Fajna mama
Nancy kurczę jakoś tak przeoczyłam Twój post, strasznie muli się ta strona...fajnie że czujesz dzidziusia. ja też chcę ...
Lil nie wiem czy moja Ania się zapisze...ona raczej mało wylewna jest :) i mówi, że ruchów nie czuje jeszcze a bebzona ma jak w 7 miesiącu :)

myślałam, że sama zostajesz w Polsce, ale to dobrze, że będziesz miała chłopa :)

Zgłoś nadużycie #1375 11 sierpnia 2012, 19:35

Metra Fajna mama
a ostatnio miałam jakieś bakterie w moczu ponoć i brałam Urosept...fuj...ponoć mogłabym go sobie tak brać bo to ziołowe, ale powiedział, że skoro źle się czułam, to odstawiamy. w przyszłym tygodniu pójdę zrobić wyniki, bo też mi się wydaje, że jednak nie minęło

Zgłoś nadużycie #1376 11 sierpnia 2012, 19:38

lilbanaqa Fajna mama
no ja mam skłonność do zakażeń moczu, przeziębiania nerek itd, urosept brałam jak witaminki swego czasu. a w Polsce sama nie zostanę ,zawsze mam braci i chrześniaka, którym mogę się zajmować ] :)

Zgłoś nadużycie #1377 11 sierpnia 2012, 19:42

Metra Fajna mama
ja niby też mogłabym się zajmować małym siostry ale ciężki jest skubany i jeszcze nie siedzi ani nie chodzi więc to by był duży wysiłek...podziwiam te mamy które decydują się na drugie dziecko mając maleńkie w domu

Zgłoś nadużycie #1378 11 sierpnia 2012, 19:42

April90 Supermama

Metra napisał(a)

Nancy kurczę jakoś tak przeoczyłam Twój post, strasznie muli się ta strona...fajnie że czujesz dzidziusia. ja też chcę ...
Lil nie wiem czy moja Ania się zapisze...ona raczej mało wylewna jest :) i mówi, że ruchów nie czuje jeszcze a bebzona ma jak w 7 miesiącu :)

myślałam, że sama zostajesz w Polsce, ale to dobrze, że będziesz miała chłopa :)

Wy jestescie z Lil prawie w tym samym tyg i dniu ciazy. Aby jeden dzien roznicy. W sumie juz ruchy moglabys spokojnie poczuc w tym tygodniu. Ja przed moim dniem 16w6d czulam ruchy juz jakies 2 tygodnie, ale to bylo raz na tydzien haha, takie niewyrazne, ze nie wiedzialam, ze to w ogole to. Sprobuj sie polozyc na lewy bok, zjedz wczesniej cos slodkiego i czekaj. Niestety trzeba byc cierpliwym nieziemsko. Na mojego dziala tez jak sie poloze i leze na wznak, obie nogi prosto lub jedna zgieta, ale polozona na lozku, nie ze w gorze. Wtedy tez go denerwuje chyba to i zaczyna kopac, bo mu sie mniej miejsca robi :P a teraz ale daje czadu. Ja mowie, to informatyk bedzie. Jak slyszy klawiature, to dostaje szalu :D

Zgłoś nadużycie #1379 11 sierpnia 2012, 19:46

Metra Fajna mama

April90 napisał(a)

Wy jestescie z Lil prawie w tym samym tyg i dniu ciazy. Aby jeden dzien roznicy. W sumie juz ruchy moglabys spokojnie poczuc w tym tygodniu.

no właśnie smyrnął mnie chyba przed chwilą :) ale to takie leciutkie było i tak nieregularnie, że czekam aż to będzie kilka razy dziennie

Zgłoś nadużycie #1380 11 sierpnia 2012, 19:47

lilbanaqa Fajna mama
hahah, April, ja nie mogę się nadziwić jak szybko załapałaś jego preferencje :D ja oprócz tego, że szaleje ok północy to nic nie mogę rozgryźć :D teraz leżałam przez chwilę na łóżku to kopał dość mocno i robi do tego bąbelki co jakiś czas... aż musiałam usiąść to się uspokoił

Zgłoś nadużycie #1381 11 sierpnia 2012, 19:51

Metra Fajna mama

lilbanaqa napisał(a)

hahah, April, ja nie mogę się nadziwić jak szybko załapałaś jego preferencje :D ja oprócz tego, że szaleje ok północy to nic nie mogę rozgryźć :D teraz leżałam przez chwilę na łóżku to kopał dość mocno i robi do tego bąbelki co jakiś czas... aż musiałam usiąść to się uspokoił

mój na pewno będzie niedotykalski :) jak ja. od głowicy USG ucieka i od detektora też. tylko mi kopie w niego aż mi bębenki pękają :P kurczę a może to piłkarz....oz grozo krzywe nogi by miał, a jak dziewczyna piłkarka ?? chłopaczyca :D

Zgłoś nadużycie #1382 11 sierpnia 2012, 19:57

April90 Supermama

Metra napisał(a)

no właśnie smyrnął mnie chyba przed chwilą :) ale to takie leciutkie było i tak nieregularnie, że czekam aż to będzie kilka razy dziennie

Kobiety niby to porownuja do glaskania i do bulgotania?! W zyciu! To jest uczucie jakby Ci w srodku banka pekla, z niczym innym tego nie da sie pomylic. Bulgotanie to bardziej jak sie cos w jelitach robi, a nie dziecko... :D to takie uczucie jakby Ci ktos paluchem od srodka dotknal, a jak dotknie mocniej to az wypierdzieli na wierzch. I to jest tylko taki moment jak na razie, takie pulsowanie ktora trwa ulamek sekundy, ale pulsowanie jednokrotne. Ja bym to porownala jeszcze do serca. Przyloz sobie reke, kiedy bedzie troszke mocniej bic. ALe przyloz tak, zebys czula pod piersia na palcach az to serce, ze bije. To ruch dziecka wlasnie, to jakby jedno zabicie serca w odstepach czasu. Kiedy juz ruch jest regularny, moj np. kopie co jakies powiedzmy 10 sekund sobie

Lil, ja wlasnie zauwazylam, ze jak jestem zajeta, to kopie, jak nie zwracam uwagi na niego, nic nie mowie, siedze w pozycji raczej bez ruchu (tzn on ruchu nie czuje, bo wykonuje tylko czynnosc rekoma, np. pisze na lapku teraz do Was), on sie zaczyna wkurzac, nudzi mu sie i kopie. Tak samo przy lezeniu i nic nie robieniu sie odzywa. Rzadziej kopnie kiedy, mu zapukam, ale tak tez sie zdarzalo. A juz najwiecej to chyba jak sie go mocno wykolysze, a potem usiadziesz i nagle ma cisze i spokoj, to zaczyna sie bombardowanie w stylu CO TAK CICHO NAGLE? :) sprobujcie tego :)

Zgłoś nadużycie #1383 11 sierpnia 2012, 19:57

lilbanaqa Fajna mama
niedotykalski :D jak mnie takie dzieci wkurzały, ty do nich z sercem, chcesz na rączki a one łeeeeeeeeeeeeeeee :D mój pierwszy chrześniak był taki, teraz to przytuuuulas :) drugi na szczęście uwielbia obcych ludzi, uśmiechy do każdego i zabawa :D mój też uciekał od usg :D , obracał się dookoła jak baletnica :D kopał w głowicę usg :D raz aż na głowie stanął jak mocniej nacisnęła i go obudziła :D

Zgłoś nadużycie #1384 11 sierpnia 2012, 19:57

April90 Supermama

Metra napisał(a)

mój na pewno będzie niedotykalski :) jak ja. od głowicy USG ucieka i od detektora też. tylko mi kopie w niego aż mi bębenki pękają :P kurczę a może to piłkarz....oz grozo krzywe nogi by miał, a jak dziewczyna piłkarka ?? chłopaczyca :D

Eeee tam krzywe nogi, ale za to jaki tylek :D :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #1385 11 sierpnia 2012, 20:01

lilbanaqa Fajna mama
ja czuję czasem bulgotanie i nie są to jelita :D czasem słucham bulgotania ze stetoskopem na uszach, jelita są wyżej niż macica, chociaż teraz to powoli macica nachodzi przed jelita :)

Zgłoś nadużycie #1386 11 sierpnia 2012, 20:02

lilbanaqa Fajna mama

April90 napisał(a)

Eeee tam krzywe nogi, ale za to jaki tylek :D :D :D :D :D

hahaha dokadnie, tyłki to piłkarze mają ... .mmmmm

Zgłoś nadużycie #1387 11 sierpnia 2012, 20:05

Metra Fajna mama
w sumie tyłek :) i zero tłuszczu bo ciągle w ruchu :)

no właśnie czuję taki palec boży od środka :) myślę, że to dziecię, ale czekam na więcej :) tak jak u Was, żeby częściej to robiło. i też nie powiedziałabym, że to bulgotanie... :D

jak to dziecko będzie podobne do mnie z charakteru to mój mężuś będzie miał dwa buce w domu :) hihi moja siostra mówiła jak była w ciąży, że trzeba myśleć intensywnie o jakiejś osobie, żeby dziecko było do niej podobne. no i ona chciała, żeby Julek był mądry po mnie, żeby mu nauka łatwo przychodziła, żeby książki lubił czytać - więc myślała o mnie....a tu Julek jest podobny do mnie z wyglądu hahaha i też buc jak ja i ma takie żyłki na powiekach jak ja :) teraz się z niej śmieję, że mi dziecko urodziła :) po niej to on jest akrobatą :) bardzo ruchliwy....

Zgłoś nadużycie #1388 11 sierpnia 2012, 20:05

April90 Supermama

lilbanaqa napisał(a)

ja czuję czasem bulgotanie i nie są to jelita :D czasem słucham bulgotania ze stetoskopem na uszach, jelita są wyżej niż macica, chociaż teraz to powoli macica nachodzi przed jelita :)

Teraz to nam sie wszystko w srodku zacznie sciskac i bedzie dopiero ryk, a bo to boli a bo to ;/ No moze Wam jeszcze nie, ale mi juz tak... Po 20 tyg dziecko rosnie jak zle... Cos w stylu bulgotania to czulam tylko kilka razy, ale ja tego nie odbieram jako kopniecie, byc moze to dziecko robi te bulgotki, ale nie jest to kopanie;/

Zgłoś nadużycie #1389 11 sierpnia 2012, 20:08

April90 Supermama

Metra napisał(a)

w sumie tyłek :) i zero tłuszczu bo ciągle w ruchu :)

no właśnie czuję taki palec boży od środka :) myślę, że to dziecię, ale czekam na więcej :) tak jak u Was, żeby częściej to robiło. i też nie powiedziałabym, że to bulgotanie... :D

jak to dziecko będzie podobne do mnie z charakteru to mój mężuś będzie miał dwa buce w domu :) hihi moja siostra mówiła jak była w ciąży, że trzeba myśleć intensywnie o jakiejś osobie, żeby dziecko było do niej podobne. no i ona chciała, żeby Julek był mądry po mnie, żeby mu nauka łatwo przychodziła, żeby książki lubił czytać - więc myślała o mnie....a tu Julek jest podobny do mnie z wyglądu hahaha i też buc jak ja i ma takie żyłki na powiekach jak ja :) teraz się z niej śmieję, że mi dziecko urodziła :) po niej to on jest akrobatą :) bardzo ruchliwy....

Samego kopania bulgotaniem nie nazwe w zyciu, bulgotanie owszem czulam, ale nawet nie bylam pewna, czy to dziecie czy jelita. Bylo jakies dziwne, ale mowie pewnie flaczki :D A ten palec, to juz na bank kopanie. Sprobuj siedziec w bezruchu z 30 min, moze sie zbuntuje i odezwie do matki :D to ja lepiej bede myslec cala ciaze o sobie, zeby charakter mialo po mnie, bo po ojcu to łohohohohoohoh

Zgłoś nadużycie #1390 11 sierpnia 2012, 20:09

Metra Fajna mama
kurde to samo miałam powiedzieć, że dla bezpieczeństwa myślę o sobie hahaha :D