Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #1251 10 sierpnia 2012, 20:54

lilbanaqa Fajna mama

Metra napisał(a)

oto tabelka z nową mamusią :)

coraz więcej styczniowych mamusiek :D dobrze, dobrze :)

Karolcia, dobrze, że wszystko ok z maluszkiem :) a myślałaś już nad imionami dla pociechy? :)

Zgłoś nadużycie #1252 10 sierpnia 2012, 20:55

karoollcia Zaprawiona w bojach
ooo super .. dzięki :)

Zgłoś nadużycie #1253 10 sierpnia 2012, 20:58

Nad imionami myśleliśmy i myślimy nadal .. dla dziewczynki Malwina prawdopodobnie a na drugie Helenka (po mojej prababci) :) a dla chłopca hmm... sami jeszcze do końca nie wiemy mi się podoba Nikodem ale mąż coś marudzi ;)

Zgłoś nadużycie #1254 10 sierpnia 2012, 21:33

Metra Fajna mama
poszłyście spać? ja oglądam film na tvn - wyspa

Zgłoś nadużycie #1255 10 sierpnia 2012, 21:35

Ja też oglądam , o ile można tak powiedzieć bo się skupić na nim totalnie nie mogę :)

Zgłoś nadużycie #1256 10 sierpnia 2012, 21:43

Metra Fajna mama

karoollcia napisał(a)

Ja też oglądam , o ile można tak powiedzieć bo się skupić na nim totalnie nie mogę :)

mój mąż zasnął na podłodze jakieś dwie godziny temu. biedny. nie dość że jest po dobie w pracy to jeszcze taki dzień męczący i jutro znowu do pracy idzie :/

Zgłoś nadużycie #1257 10 sierpnia 2012, 21:55

lilbanaqa Fajna mama
Karolcia, co ten twój mąż chce, Nikoś ładne imię ! Metra, ja oglądam właśnie ubranka na allegro używane dla dziecka, są super okazje, znalazłam zestaw za 300zł 54 części na jesień/zima, 0-6 miesięcy, w sumie wychodzi 6 zł za body, spodenki czy bluzeczkę używane a w stanie idealnym bądź bardzo dobrym, wiele z nich też jest nowych ale zastanawiam się, bo to jest jesień zima, więc najmniejsze rozmiary będą jesienne a te większe zimowe, a u nas przydałoby się odwrotnie, zimowe ciuszki w rozmiarze 0-3 miesiące a 3-6 jesienne/wiosenne :< i teraz sama nie wiem :D

Zgłoś nadużycie #1258 10 sierpnia 2012, 22:07

Marzenka85 Gotowa na wszystko
O ja też oglądałam te zestawiki ubrań na allegro :)

Zgłoś nadużycie #1259 10 sierpnia 2012, 22:08

eee on się tak tylko ze mną droczy z tym imieniem hehe ;) a mój mąż się pakuję bo niedawno z pracy wrócił a w nocy jedziemy na weekend do Mikołajek , szkoda tylko że pogoda się troszkę skiepściła :(

Zgłoś nadużycie #1260 10 sierpnia 2012, 22:09

A własnie miałam się was zapytać czy już zaliczacie zakupowe szaleństwo ?? ?Czy jeszcze nie ?? ?

Zgłoś nadużycie #1261 10 sierpnia 2012, 22:13

ja już powoli zaczynam się rozglądać za ciuszkami wczoraj w smyku nie mogłam się powstrzymać i kupiłam czapeczkę malutką w paseczki akurat była po przecenie za 5 zeta :) ale taka słodziutka :) a i kolorami dla chłpca i dziewuszki pasuje więc jest ok :)

Zgłoś nadużycie #1262 10 sierpnia 2012, 22:13

I witam nową koleżankę na styczniowych mamusiach :) A tabelka faktycznie ładna powiększa się :)

Zgłoś nadużycie #1263 10 sierpnia 2012, 22:21

Ja też już powoli się rozglądam za ciuszkami :) i oprzeć się nie mogę :) u mnie jest fajny lumpek taki ekskluzywny i ostatnio coś tam zakupiłam.Ciuszki jak nowe a niektóre całkiem nowe :)

Zgłoś nadużycie #1264 10 sierpnia 2012, 22:27

No właśnie ja też mam zamiar pochodzić bo lumpeksach i popatrzeć a może coś ciekawego się trafi... :) moja kupela pracowała właśnie w takim i akurat pare tygodni po tym jak się dowiedziałam o dzidzi to miała wyprzedaż wszystko po 1 zł i też pare bodziaków sweterak i pajacyków mi wzieła wszystkie nówki sztuki :)

Zgłoś nadużycie #1265 10 sierpnia 2012, 23:04

Bo co taki maluszek zniszczy ?? Ja na razie to co kupiłam to w takich neutralnych kolorkach ale jak będę znała płeć to dopiero poszaleje :)

Zgłoś nadużycie #1266 11 sierpnia 2012, 0:50

madziulka_myszka Gotowa na wszystko
Hehe baby a ja mam swój lumpeks więc nie musze wam chyba mówić jak mam fajnie :D :D :D ja właśnie dzisiaj zrobiłam sobie babski wieczór z koleżankami z podstawówki i wspominałyśmy stare czasy, a małej chyba się podobało bo cały czas wierzgała :) słodkich snów

Zgłoś nadużycie #1267 11 sierpnia 2012, 10:22

Metra Fajna mama
cześć dziewczyny. mnie chyba ominie zakupowe szaleństwo, bo wszystko dostanę od siostry albo od koleżanek. łącznie z ciuchami ciążowymi dla mnie. wózek mamy już zamówiony za 300 zł od znajomych głęboki+spacerówka+fotelik (odbiór w październiku), łóżeczko kupię używane, przewijak od siory.

jak moja siostra była w ciąży to też oglądałam te zestawy na allegro, ale w sumie mało co kupiłyśmy, bo wszystko dostałyśmy. ludzie będą nam przynosić po urodzeniu dzidziusia dużo ciuszków. z doświadczenia wiem, że warto mieć na pierwszy miesiąc życia kaftaniki (dużo :) ), a na później to już dostaniemy. moja siostra w I miesiącu zakładała kaftanik, zawijała w pieluszkę i wkładała małego do rożka. tak przetrwali pierwszy miesiąc. a przez ten czas nazbierała tyle ciuszków i z lumpa i od znajomych, że nie było potrzeby kupować.

jedyne co kupię to 30 pieluszek tetrowych, no może część będzie flanelowych, wiadomo że też nożyczki, gruszkę, jakieś kosmetyki (ale to tylko puder, coś do kąpieli i oliwkę Nivea do smarowania dzieciaka), szczoteczkę do kudełków, sól fizjologiczną do noska i oczków, kocyki dwa, butelkę Lovelkę chyba i to wszystko. do szpitala biorę jedną paczkę pieluszek dada 1. zapasów pieluch też nie robię, poczekam aż się urodzi kruszynek bo to nie wiadomo jaki rozmiar. niby szacują wagę przed porodem, ale moja siostra miała urodzić dziecko 3,3 kg a mały urodził się z wagą 2,6kg :)

Zgłoś nadużycie #1268 11 sierpnia 2012, 10:26

lilbanaqa Fajna mama
jak tam mamusie, wyspane? :) ja padłam jak zwykle w środku dyskusji :D oj tak... zakupowe szaleństwo :) na razie kupuję ubranka też neutralne, bądź beżowe :) i oczywiście nigdy nie mogę się oprzeć jak jestem w H&Mie, mają tyle pięknych ubranek... ale teściowa w większy szał popadła, ręczniczki, kocyki, czapeczki... pierwsze 3 miesiące mały ma na razie obkupione :) poza tym sporo ubranek dostanę od brata, bo ma 9 miesięcznego synka (mój chrześniak) i nie mają komu ich wydać :) więc na szczęście z ubrankami nie mamy problemu :)

Zgłoś nadużycie #1269 11 sierpnia 2012, 10:30

Metra Fajna mama
Lil moja teściowa też szaleje...

Zgłoś nadużycie #1270 11 sierpnia 2012, 10:33

lilbanaqa Fajna mama

Metra napisał(a)

jedyne co kupię to 30 pieluszek tetrowych, no może część będzie flanelowych, wiadomo że też nożyczki, gruszkę, jakieś kosmetyki (ale to tylko puder, coś do kąpieli i oliwkę Nivea do smarowania dzieciaka), szczoteczkę do kudełków, sól fizjologiczną do noska i oczków, kocyki dwa, butelkę Lovelkę chyba i to wszystko. do szpitala biorę jedną paczkę pieluszek dada 1. zapasów pieluch też nie robię, poczekam aż się urodzi kruszynek bo to nie wiadomo jaki rozmiar. niby szacują wagę przed porodem, ale moja siostra miała urodzić dziecko 3,3 kg a mały urodził się z wagą 2,6kg :)

ja też właśnie kupuję 30 pieluszek tetrowych, zamiast gruszki - rurkę i sama będę wysysać babolki, podobno jest to łatwiejsze :) co do kosmetyków, to nie mogę się do żadnych przekonać, bo mało które przeszły atest, zapewne przystanę na nivea baby lub bambino :) kocyki mamy od babuni maluszka :D co do butelek to już narzeczony wie jaką ma kupić :D do tego podgrzewacz i sterylizator do butelek, bo mimo, że będę karmić piersią, chcę też odciągać pokarm, może zwiększę tym laktację i zaangażuje tatusia w karmienie! a niech się czuje jak rodzić :)
o pampersach do szpitala myślałam o pampers new baby 3-6 kg, bo niemowle się dużo nie wierci a urośnie w mgnieniu oka :) myślałam nad pampers premium care, ale są o wiele droższe a nie przeszły atestu