Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #11971 9 stycznia 2013, 11:18

lilbanaqa Fajna mama
WYSPAŁAM SIĘ :D

Zgłoś nadużycie #11972 9 stycznia 2013, 11:31

Milka_S Fajna mama
hej dziewczyny

my też wyspani, chociaż dziś się długo męczyłam z zaśnięciem. ale to dlatego ze tylko jedna myśl zaprząta moją głowę i nie potrafię nie myśleć, tylko wypatruję oznak porodu. tak bym chciała żeby coś się zaczeło a tu nic... nie potzrebnie tak o tym ciagle myślę, ale po prostu nie mogę przestać. nawet przepowiadacze wycichły, co prawda wczesniej też tylko się zdarzały, ale sie zdarzały. teraz nawet tego nie ma. pewnie codziennie sie powtarzam, ale aż mnie skręca z tej niecierpliwosci.

Zgłoś nadużycie #11973 9 stycznia 2013, 11:55

Wiolusia Fajna mama
Witajcie,
mam nadzieję, że mi wybaczycie wcinanie się w wątek, ale mam do sprzedania następujący stanik do karmienia: http://sklep.alles.pl/produkt,mama-sugar,210.html miałam go na sobie tylko raz przy przymiarce (zamówiony był przez internet), a niestety biustonosz jest na mnie za mały, a nieopatrznie wyrzuciłam metki i nie mogę go zwrócić do sklepu :( Jest to rozmiar 70E, ale numeracja jest zaniżona, więc będzie dobra na Mamusie noszące rozm. C, D. Sprzedam go w cenie 50zł w tym koszty przesyłki (pocztą). Mogę wysłać również za pobraniem. Zainteresowaneproszę o kontakt na priv.
Wszystkiego dobrego, gratuluję "rozpakowanym" Mamusiom, a tym oczekującym życzę lekkich porodów :)

Zgłoś nadużycie #11974 9 stycznia 2013, 12:00

lilbanaqa Fajna mama

Milka_S napisał(a)

hej dziewczyny

my też wyspani, chociaż dziś się długo męczyłam z zaśnięciem. ale to dlatego ze tylko jedna myśl zaprząta moją głowę i nie potrafię nie myśleć, tylko wypatruję oznak porodu. tak bym chciała żeby coś się zaczeło a tu nic... nie potzrebnie tak o tym ciagle myślę, ale po prostu nie mogę przestać. nawet przepowiadacze wycichły, co prawda wczesniej też tylko się zdarzały, ale sie zdarzały. teraz nawet tego nie ma. pewnie codziennie sie powtarzam, ale aż mnie skręca z tej niecierpliwosci.

Milka, spoko, większość z nas siedzi jak na szpilkach i doszukuje się oznak porodu... :) a to wcale nie pomaga :( ja tak samo miałam, przez dobry tydzień, jak zaczęło mi sie robić ciężko, nie miałam siły na nic, chciałam tylko, żeby mały wyszedł... i ciągle o tym myślałam i co? nawet twardnienia brzucha mnie opuściły :D a teraz mam zasadę, że nawet do 42 tyg może siedzieć, co mi tam :D jak wyjdzie to i tak mam go do końca życia :)

Zgłoś nadużycie #11975 9 stycznia 2013, 12:11

Nancy Gotowa na wszystko
Kasiu, ja też się cieszyłam kiedy miesiąc temu zgaga zniknęła, a tu jakiś tydzień temu znów się odezwała i daje znać od czasu do czasu, więc wiem jak się męczysz. Najgorzej jak się wieczorem położę i się zaczyna, staram się spać wysoko na poduszce, odrobinę pomaga, ale chyba najlepsze jest picie mleka - funduję sobie miskę płatków z mlekiem przed snem.

U nas też cisza i spokój, przepowiadaczy brak, czasem tylko rwa kulszowa się odezwie i w tyłku zaboli, ale poza tym żadnych objawów zbliżającego się porodu, nawet śpię nieźle :)

Zgłoś nadużycie #11976 9 stycznia 2013, 12:26

kasia1988 Supermama
Zgaga mnie wykończy ale kolo 8 zasnęłam i tak spałam do 11 :-D ale obudziła mnie zgaga:-S teraz jemy śniadanie a mały wywija fikołki :-D Twardnienie brzucha występuje ale czasu mam jeszcze 3-5tygodni ale zawsze przed snem rozmyślam jak to będzie ? kiedy sie zacznie ile potrwa a potem jak do domu przyjedziemy :-D I od razu powiedziałam ze żadnych gości nie chce do odwołania bo wszyscy pokolei sie zapowiadają juz na luty a ja chce sama sie oswoić z sytuacja tym bardziej ze to pierwsze dziecko i chodzić pewnie jak zombi będę wiec nie w głowie mi latanie kolo gości (rodzinę mam 700km od siebie wiec to były by kilkudniowe wizyty) :-S

Zgłoś nadużycie #11977 9 stycznia 2013, 12:44

lilbanaqa Fajna mama

kasia1988 napisał(a)

Zgaga mnie wykończy ale kolo 8 zasnęłam i tak spałam do 11 :-D ale obudziła mnie zgaga:-S teraz jemy śniadanie a mały wywija fikołki :-D Twardnienie brzucha występuje ale czasu mam jeszcze 3-5tygodni ale zawsze przed snem rozmyślam jak to będzie ? kiedy sie zacznie ile potrwa a potem jak do domu przyjedziemy :-D I od razu powiedziałam ze żadnych gości nie chce do odwołania bo wszyscy pokolei sie zapowiadają juz na luty a ja chce sama sie oswoić z sytuacja tym bardziej ze to pierwsze dziecko i chodzić pewnie jak zombi będę wiec nie w głowie mi latanie kolo gości (rodzinę mam 700km od siebie wiec to były by kilkudniowe wizyty) :-S

Kasiu, mam to samo zdanie co do gości :) jedyne kto mnie odwiedza to teściowa i teść w dniu terminu, teściu wraca po 2 dniach a teściowa (pielęgniarka) zostaje, aby mi pomóc, bo uważa, że sen jest niezwykle ważny po porodzie dla kobiety. a tu już jeden brat, że przyjedzie, drugi, koleżanki nagle sobie o mnie przypomniały, i chcą wpaść a jak w ciąży sama ciągle siedziałam w domu to nikt dupki nie ruszył... :) mówię od początku otwarcie, co najmniej miesiąc niech nikt tu nawet nie przychodzi :D

Zgłoś nadużycie #11978 9 stycznia 2013, 12:44

lili Fajna mama
hej mamusie!!!

gratuluje kolejnych tyg :)

u mnie tez zadnych oznak przyblizajacych porod,maz mi mowi tylko ze im bardziej bede wyczekiwac tym bardziej bedzie sie opozniac ;) latwo im mowic ,a mi tak ciezkooo,
dzis mam wizyte o 15 u anestezjologa musza wywiad zrobic w razie "W" ale chyba nie skorzystam tym razem ze znieczulenia,na synka mialam a i tak duzo nie pomagalo przy bolach krzyzowych:/

milego popoludnia :)

Zgłoś nadużycie #11979 9 stycznia 2013, 12:55

sylwia.walat Zaprawiona w bojach
Hej dziewczynki, ja się ostatnio mało udzielam, ale jakoś się słabo czuje i cały czas jestem śpiąca, nie wiem być może organizm zbiera siłę na poród.

Monis 89, Milka i Nancy ustawcie się w kolejce i grzecznie się rozpakujcie.

Metra Ty tak nie kracz porodów w danym dniu bo niebawem Ciebie może złapać :D :D :D i ktoś musi wtedy przejąć pałeczkę po Tobie.

Ania F. jak księżniczka Natalka ?? i jak się czujesz ?? Mam nadzieję, że już się lepiej czujesz i zregenerowałaś siły.

Zgłoś nadużycie #11980 9 stycznia 2013, 13:01

lilbanaqa Fajna mama
Sylwia, to chociaż ty odpoczywasz :) za większość z nas :D ale rzeczywiście mamy mały zastój porodowy... :) zostały nam 22 mamusie do rozpakowania i 23 dni stycznia, jak dzisiaj nikt nie urodzi to od jutra przynajmniej jedna dziennie! :D

Zgłoś nadużycie #11981 9 stycznia 2013, 13:17

Metra Fajna mama
czesc...sylwia ja tam moge sie rozpakowywac...moj wrocil z pracy i pyta mnie: rodzisz dzisiaj? a ja do niego: nieee dzisiaj mi sie nie chce :) i zaczal sie smiac :)
**
Lil ma racje trzeba zaczac sie ruszac styczniowki bo nas luty zastanie :P ja dzis czekam na monterow od kaloryferow, zeby wymienili pomierniki na elektroniczne i tak sobie spie :P

Zgłoś nadużycie #11982 9 stycznia 2013, 13:19

Metra Fajna mama
Lil gratuluje 38tc :D

Zgłoś nadużycie #11983 9 stycznia 2013, 13:22

Metra Fajna mama
ogłaszam nastepujace konkursy:

miss i mister 08.01
miss i mister 09.01
miss i mister 10.01
miss i mister 11.01
miss i mister 12.01
szczesciarz dnia 13.01
miss i mister 14.01
miss i mister 15.01

póki co wytsarczy :P nagroda: dożywotnia miłość matczyna...darmowe wyzywienie i zakwaterowanie do ukonczenia pobierania nauki ;) drobne kieszonkowe :D

Zgłoś nadużycie #11984 9 stycznia 2013, 13:30

lilbanaqa Fajna mama
a jak się dwaj chłopcy urodzą jednego dnia? :D jeden będzie miss! :D

Zgłoś nadużycie #11985 9 stycznia 2013, 13:32

Marzenka85 Gotowa na wszystko
Ojjj dziewczynki zgaga to mnie też męczy i kaszel jednocześnie to dopiero masakra jakaś jest :(

Zgłoś nadużycie #11986 9 stycznia 2013, 13:34

Marzenka85 Gotowa na wszystko
A tej nocy się nie wyspałam bo co dwie godzinki na siusiu biegałam...ach a już się łudziłam ,że wkońcu sen powróci...

Zgłoś nadużycie #11987 9 stycznia 2013, 13:42

Milka_S Fajna mama

lilbanaqa napisał(a)

a jak się dwaj chłopcy urodzą jednego dnia? :D jeden będzie miss! :D

pierwszy mister drugi vicemister :D

Zgłoś nadużycie #11988 9 stycznia 2013, 13:57

agusia83 Świeżo upieczona
Siema dziewczyny czekam i czekam na oznki porodu a tu nic i nic :(

Zgłoś nadużycie #11989 9 stycznia 2013, 14:00

lilbanaqa Fajna mama
no i wywróżyłyście mi zgagę :( cholera, zaparzyłam sobie herbatkę z kopru włoskiego, może coś pomoże :(

Zgłoś nadużycie #11990 9 stycznia 2013, 14:18

kasia1988 Supermama
Coś mi sie wydaje ze takim tempem to niektóre z Nas lutówkami sie staną :-P Metra do mnie tez ostatnio kumpela pisała "co tam rodzisz czy nie rodzisz" a ja do niej "nie dzisiaj nie mam siły" :-D Czasem jak jestem taka zmęczona to sie zastanawiam jak ja urodze jak nie będę miała siły :-P