Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #11731 5 stycznia 2013, 22:51

Metra Fajna mama
Nancy moj tez dzisiaj robi mi rozne ksztalty :) i nawet 3 skurcze mialam :P masakra...jak bralam no spe to non stop skurcze i skurcze, a dzis caly dzien na girach i 3 skurcze

Zgłoś nadużycie #11732 5 stycznia 2013, 23:00

kasia1988 Supermama
Ładny kącik Metra :-D My łóżeczko zakrylismy poszewka na koldre zeby sie nie kurzylo i w razie czego zeby kot nie wskoczyl:/ póki co nie skusił sie :-D raczej chowa sie przed psem pod łóżeczkiem :-P Łobuzy dwa :-D wzięłam kurcze prysznic i odechciało mi sie spać,mój Mały tez robi takie figury mi z brzucha ze masakra. Najczęściej mam prawa stronę brzucha prawie ze do szpica a w lewej stronie dziura :-P a teraz mam wrażenie ze włozyl mi nogę tam gdzie nie trzeba i wierci dziurę :-P

Zgłoś nadużycie #11733 5 stycznia 2013, 23:01

Metra Fajna mama
ja jutro kocykiem przykryje bo musze zalozyc jeszcze pokrowiec na materacyk bo dzis wypralam :)

Zgłoś nadużycie #11734 5 stycznia 2013, 23:10

monis89 Gotowa na wszystko
Ewuszka gratulację!! Masz długą córcię :) Wracajcie szybko do zdrowia :D

Ja przed psem i kotem mam drzwi wiecznie zamknięte do pokoju królewny naszej. Żaden kłak nie ma prawa tam być chyba że na ciuchach się wniesie :)

Zgłoś nadużycie #11735 5 stycznia 2013, 23:20

kasia1988 Supermama
U mnie drzwi zamknięte dla kota to żadna przeszkoda wiec kupimy klamkę gałkę bo ten sobie skoczy i ma otwarte. Albo wchodzi na szafkę co mam obok drzwi-staje na tylnich łapach a przednia sobie otwiera klamkę :/

Zgłoś nadużycie #11736 5 stycznia 2013, 23:24

kasia1988 Supermama
Bydlak jakich mało ale Mój M jest "głupi" za kotem a ja "głupia" za psem i jak mówiłam ze musimy sie kota pozbyć bo toksoplazmoza(mimo ze on z domu nigdy nie wychodzi) i takie tam inne ze skacze gdzie sie da ze i tysiąc innych argumentów to sie dowiedziałam ze odda kota jak ja oddam psa! Prawda jest taka ze nim razem zamieszkalismy to ja miałam psa a on tego kota wiec z tad te dwa zwierzaki...

Zgłoś nadużycie #11737 5 stycznia 2013, 23:30

Moja nie da rady wskoczyć bo nie ma jak :D .. Ja kotkę mam 16 lat już więc mąż ją po prostu adoptował, a psa razem już wzięliśmy :) .. Ale jednak bardziej za kotami jestem :D .. My specjalnie kawalerkę w środku Gdańska na dom z ogrodem ponad 40 km od Gdańska zamieniliśmy żeby zwierzaki mogły zostać jak już mała będzie :) ..

Zgłoś nadużycie #11738 5 stycznia 2013, 23:34

violinka07 Gotowa na wszystko

April90 napisał(a)

A dlaczego chce usunac dziecko?
szczegolow niestety nie znam ...

Kup 1, ale max 2 paczki. Ja miałam cztery paczki (bo goscie poprzynosili) i ostatnia paczke zuzyłam na siłe, bo juz mu były maławe, wiec lzej zapinałam i czesciej zmieniałam, zeby go nie obcierały, nie przeciekły, a jednoczesnie zeby sie nie zmarnowały.

Nancy, niby lepiej jest jak sie poczeka na skurcze, bo dziecko dostaje ten sygnał, ze bedzie wychodzic, no ale z drugiej strony patrzac na to, to jest to bez sensu, bo niejednej kobiecie rozwarcie moze postepowac szybko. I co wtedy jesli glowka wyjdzie a reszta nie? Albo jak bedzie konieczne uzycie proznociagu albo innego gowna?

Zgłoś nadużycie #11739 5 stycznia 2013, 23:39

Metra Fajna mama
a moja psinka moze wejsc wszedzie ;)
ide lulu :)

Zgłoś nadużycie #11740 5 stycznia 2013, 23:56

Moja kotka jest zbyt zazdrosna i kiedyś miała zwyczaj kładzenia się na twarzy- może małej tak by zrobiła- wolę nie ryzykować. Pies tak samo zazdrosny i do tego nie lubi dzieci i myślę że mogłoby być niebezpiecznie.. :/

Branoc :*

Zgłoś nadużycie #11741 5 stycznia 2013, 23:59

kasia1988 Supermama
My kawalerkę w centrum gdyni zamieniliśmy na 3 pokoje w dzielnicy 10minut od centrum(na dom nie było okazji :-P ) po 1 zwierzaki mają lepiej po 2 my mamy i będziemy mieć lepiej a po 3 i tak wychodzi nas to taniej bo tam niestety ale płaciło sie za lokalizacje ;/ dużo ludzi mieszka z zwierzakami i dzieciakami i żyją mam nadzieję ze będzie wszystko Ok :-D

Zgłoś nadużycie #11742 6 stycznia 2013, 0:05

kasia1988 Supermama
Mój psiak akurat bardzo lubi dzieci jak widzę różnice jak bawi sie z dzieckiem a jak z dorosłym to dziwię sie na prawdę bo jak ja mu chce zabrać piłkę to ciągnie a dziecku sam z pyska daje :-P ale to kochane bydle i prawie 50kg wazy :-P normalnie zabiłabym gołymi rękami jakby ktoś mu krzywde zrobił ;/ a kot żyje swoim życiem śpi wszędzie na głowę nie wchodzi tylko wszystkie kwiatki zjada głupek;/

Zgłoś nadużycie #11743 6 stycznia 2013, 7:49

Nancy Gotowa na wszystko
cześć dziewczynki! A ja nie mam zwierzaków, jestem przeciwniczką trzymania ich w bloku, wystarczy, że psy sąsiadów dają nam popalić, a sąsiedzi mają w nosie własne zwierzęta :-/ sama jestem wychowana na wsi z psami i kotami, może kiedyś nasz Jaś doczeka się domku na wsi z jakimś zwierzakiem...

U nas spokojnie, żadnych skurczów, dziś zamierzamy przywitać Natalię :-)

Zgłoś nadużycie #11744 6 stycznia 2013, 8:26

AniaFin Gotowa na wszystko
hej mamuśki, ja już nie śpię od północy, bo mam skurcze, najpierw częstsze, potem osłabły do około co 8 minut, teraz jesteśmy na 6 minutach, czyli do przodu ;) Na razie boli tak jak przy moich najsilniejszych bólach miesiączkowych, czyli nie jest źle. Dopiero przy skurczach co 5 minut przez minutę trwających po godzinie możemy zadzwonić do położnej i przyjedzie sprawdzić rozwarcie. Z 4-5 cm możemy jechać do szpitala. Trzymajcie kciuki, żeby Natalia dziś jeszcze ujrzała światło dzienne :)

Zgłoś nadużycie #11745 6 stycznia 2013, 8:30

lilbanaqa Fajna mama

AniaFin napisał(a)

hej mamuśki, ja już nie śpię od północy, bo mam skurcze, najpierw częstsze, potem osłabły do około co 8 minut, teraz jesteśmy na 6 minutach, czyli do przodu ;) Na razie boli tak jak przy moich najsilniejszych bólach miesiączkowych, czyli nie jest źle. Dopiero przy skurczach co 5 minut przez minutę trwających po godzinie możemy zadzwonić do położnej i przyjedzie sprawdzić rozwarcie. Z 4-5 cm możemy jechać do szpitala. Trzymajcie kciuki, żeby Natalia dziś jeszcze ujrzała światło dzienne :)

trzymamy mocno kciuki za naszą królewnę! :) :) :) :)

Zgłoś nadużycie #11746 6 stycznia 2013, 8:36

lilbanaqa Fajna mama
wstaliśmy w końcu o rozsądnej godzinie :) zasnęliśmy też o nie tak późnej - około 0-1 w nocy :) czujemy się dobrze, wczoraj się chyba poddałam i będę czekać aż Antoś sam postanowi wyjść :) trochę niepotrzebnie mnie lekarze nakręcili, że wyjdzie po zdjęciu pesara, bo czuję się troszkę rozczarowana przez to, że nadal siedzi w brzuszku zamiast obok nas. ale z drugiej strony mam jeszcze chwilę na nacieszenie się moją kochaną krągłością, która tak subtelnie kopie mnie po żebrach, skacze po pęcherzu... i jedzenie wszystkiego co w rączki wpadnie :D

Zgłoś nadużycie #11747 6 stycznia 2013, 11:30

Metra Fajna mama
Aniu trzymamy kciuki mocno :*
Nancy moja sunia waży 5kg :) i jak byś ją poznała to byś zmieniła zdanie o psach w bloku :) zresztą ja jestem zdania że zwierzę trzeba wychować a nie hodować...moja jest super grzeczna :D czasem tylko jej szajba odbija ale zwykle w lesie :) nie wyobrażam sobie życia bez psa .... jestem dzieckiem wsi i w domu zawsze było zwierzę...mojego musiłama długo przekonywać bo miał podobne poglądy jak Ty ;) ale w koncu sie udalo :)
Lil ja tez troche rozczarowana jestem, bo wyglada na to, ze te pieprzone skurcze mialam ze stresu ze bede miala skurcze :P a treaz jestem aktywna i jest super...tylko w nocy mam bole ale to normalne, bo hormony wtedy intensywniej dzialaja :)

Zgłoś nadużycie #11748 6 stycznia 2013, 11:31

Metra Fajna mama
własnie jedzie do mnie siostra i mi troszke pomoze z ciuszkami...szczegolnie z tymi wiekszymi bo od pewnego czasu przestalam je segregowac :/

Zgłoś nadużycie #11749 6 stycznia 2013, 11:38

kasia1988 Supermama
Dzień dobry mamusie :-D co za noc chyba zacznę spać w pampersach bo ciągle wstaje siku:/ koło 5 jak wstawalam to sie poddałam i mówię mojemu M ze ja sie nie nadaje do dziecka bo ja chce spać ale mnie pocieszyl ze jak dziecko juz jest to to wstawanie jest inne i takie tam... I znów jakieś daremne sny miałam -kiedy to sie skończy ja sie pytam ?!

Zgłoś nadużycie #11750 6 stycznia 2013, 11:41

Milka_S Fajna mama
witam dziewczyny,

Aniu, super, trzymamy kciuki :D

u nas bez zmian, żadnych skurczy niestety.

co do zwierzątek ja całe życie mieszkam w bloku i nie wyobrażam sobie tu zwierzątka.  wiem że to nie dla mnie. czasami co prawda jak sama ide  na spacerek to sobie myślę ze fajnie byłoby mieć takiego czworonożka przy sobie. jeśli kiedyś wygram w totka i kupimy sobie dom - to wtedy jakiś zwierzaczek może i się pojawi. ale póki co - nie mamy tu dla niego miejsca.