Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Styczniowe mamy 2013:)

Zgłoś nadużycie #11671 5 stycznia 2013, 9:02

lilbanaqa Fajna mama
hej Wam :)

gratuluję ukończonych tygodni :)

zaraz zbieramy się za sprzątanie kuchni, mycie podłóg na kolanach itd., po wczorajszej rozmowie z moją mamą (trwała 48 minut) zdążyłam powtórzyć 21 razy, że chcę już urodzić. jestem zdesperowana :D mamie podobno pomógł wysiłek fizyczny w uzyskaniu rozwarcia, spróbuję i ja :)

Ewelina, gdzie do tego docenta chodzisz? bo ja chcę udać się do kogoś prywatnie, bo już zgłupiałam od tego odsyłania IP > prowadząca > IP > prowadząca ... wczoraj ciśnienie miałam 100/53 i później 2 razy jeszcze bardziej spadło, mimo, że byłam aktywna i piłam ok 3l płynów w ciągu dnia. mój się bardzo zmartwił tym i woli, żebym poszła do jakiegoś porządnego lekarza, który mi wytłumaczy co i jak, a wolałabym jakiegoś ze staszica, bo bardzo zawiodłam się na jaczewskiego.

Zgłoś nadużycie #11672 5 stycznia 2013, 10:10

AniaFin Gotowa na wszystko
a u nas może coś się dziać zaczyna, ale bardzo powoli ;) W nocy obudziły mnie lekkie skurcze, takie trochę bóle miesiączkowe, ale do regularności im dużo brakowało (nowością jest, że w ciąży mi się jeszcze coś takiego nie zdarzało, najwyżej twardnienie brzucha przy jakimś wysiłku) i zdaję się, że czop mi powoli wychodzi (ale to już od wczoraj). Mała jest bardzo spokojna, tylko troszkę tyłkiem kręci, czekamy na rozwój akcji. Zaraz się muszę chyab tak jak Lil, wziąć za porządki :)

Zgłoś nadużycie #11673 5 stycznia 2013, 10:14

Sylwia, Laurencja i Cathy - gratuluję ukończonych tygodni :)

Sylwia, ty też już się możesz bezpiecznie rozpakowywać ;)

Zgłoś nadużycie #11674 5 stycznia 2013, 10:43

violinka07 Gotowa na wszystko
Kochane Mamusie Oczekujace ktora moze i uwaza za sluszne prosze Was o modlitwe w intencji kobiety ktora 11.01 chce dokonac aborcji...moze da sie to DZIECIATKO uratowac...

Zgłoś nadużycie #11675 5 stycznia 2013, 11:24

Milka_S Fajna mama
witam,

mamusiom kończącym tyg. gratulacje :)

Aniu a za Ciebie i maleństwo trzymam kciuki - chyba jednak będzie ta królewna ;)

Zgłoś nadużycie #11676 5 stycznia 2013, 11:25

Nancy Gotowa na wszystko

monis89 napisał(a)

Nancy nie strasz mnie, to ja mam teraz jeszcze dwa tygodnie czekać na małą skoro dopiero mi się te skurcze mocniejsze zaczęły? :/ Dobrze że we wtorek idę do lekarza.. Nie mogę się doczekać...

Monia, kto wie, może u Ciebie pójdzie dużo szybciej :D

Mi się dziś nic nie chce, a muszę trochę ogarnąć i coś ugotować, bo trzeba Holendrów wyszykować na lotnisko. Pogodę mamy tak ponurą (śnieżyca na zmianę z deszczem), że zaraz chyba światło zapalę, totalna ciemnica...

Aniu, trzymamy kciuki za wyjście Natalki jako królowej :)

Zgłoś nadużycie #11677 5 stycznia 2013, 12:00

lili Fajna mama
hej mamusie!!!

gratuluje skonczonych tyg :)

ja mam dzis urodziny i mialam taka cichà nadzieje ze mala sie wykluje :)

ale narazie nie ma zamiaru jak widac :)

Zgłoś nadużycie #11678 5 stycznia 2013, 12:01

ewela81 Gotowa na wszystko
Hej mamusie :)

Gratuluję ukończenia tygodni :)

Ja w końcu ogarnęłam i musze trochę odpocząć dzisiaj w nocy bolał mnie brzuch bóle miesiączkowe i dzisiaj rano też czasami zaboli :(

Lil ja do tego docenta chodziłam w Nałęczowie ale już nie chodzę bo nie przedłóżyli mu umowy a przyjmował u nas w przychodni ale wpisz sobie w internecie Janusz Kraczkowski poczytaj sobie na jego temat a w Lublinie napewno też gdzieś prywatnie przyjmuje to napewno też w internecie znajdziesz ja nie chodziłam do niego prywatnie bo musiałabym jechać do Lublina.

Zgłoś nadużycie #11679 5 stycznia 2013, 12:03

LILI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN DUŻO,DUŻO ZDRÓWKA NO I SZYBKIEGO I BEZBOLESNEGO ROZWIĄZANIA :) :) :)

Zgłoś nadużycie #11680 5 stycznia 2013, 12:10

Metra Fajna mama
Lili całuski urodzinowe :*
gratuluje skonczonych tygodni i mam nadzieje ze dzis w nocy zaczna sie przynajmniej dwa porody...koniec zastoju ;)
ide ogarniac chalupke bo wstalam 1,5h temu :P

Zgłoś nadużycie #11681 5 stycznia 2013, 12:12

Lili, najlepsze życzenia urodzinowe! Żeby ci malutka wkrótce się wykluła i żeby wszystko poszło jak po maśle :) I dużo, dużo szczęścia i miłości!

Zgłoś nadużycie #11682 5 stycznia 2013, 12:12

Lili, najlepsze życzenia urodzinowe! Żeby ci malutka wkrótce się wykluła i żeby wszystko poszło jak po maśle :) I dużo, dużo szczęścia i miłości!

Zgłoś nadużycie #11683 5 stycznia 2013, 12:12

Metra Fajna mama
Nancy ja w ogole nie zamierzalam robic tego planu porodu bo moj gin powiedzial ze to jest smieszne a gin ze szpitala w ktorym bede rodzic powiedzial ze czesto gesto taki plan wprowadza zamet...prosta zasada: wchodzisz do szpitala to znaczy ze ufasz personelowi...i ja sie tego trzymam :)

Zgłoś nadużycie #11684 5 stycznia 2013, 12:38

Ta pogoda zaraz mnie dobije niedość że szaro zimno i ponuro to do tego paa jeszcze deszcz a czasami śnieg z deszczem zaraz cholera mnie trafi :( :( :( A mojemu M zachciało się pizzy w sumie też bym zjadła i zaraz zabieram się za ciato do pizzy :) a tak mi się nie chce że hej :( Dzisiaj jestem jakaś anty nastawiona mlutka chyba też bo nie za bardzo się rusza znając życie to pewnie wieczorem zacznie tańcować nie ma co wkońcy karnawał mamy nie ?? ?

Zgłoś nadużycie #11685 5 stycznia 2013, 12:39

zamiast pada napisałam paa :) Same widzicie że ze mną coś nie tak :(

Zgłoś nadużycie #11686 5 stycznia 2013, 12:55

lilbanaqa Fajna mama
tak czytam o tym lekarzu, masakryczne ma opinie :O

Zgłoś nadużycie #11687 5 stycznia 2013, 13:01

Lil sama widzisz a ja tyle do niego chodziłam bo musiałam bo innego nie było :) To teraz wybór należy do ciebie :)

Zgłoś nadużycie #11688 5 stycznia 2013, 13:06

I w sumie teraz to i ja jestem w kropce i niewiem gdzie mam rodzić ta nowa doktor mówiła żebym na staszica rodziła bo jak zobaczął że tego docenta pieczątki są na karcie ciązy to mnie przyjmą ale ja tak w sumie to miałam o nim takie sobie zdanie on aby żeby odbębnić tą wizytę>

Zgłoś nadużycie #11689 5 stycznia 2013, 13:08

kasia1988 Supermama
Dzień dobry wszystkim mamom :-D Lili 100 Lat i szczęśliwego rozwiązania :-* gratuluje ukończonych tygodni :-D my dopiero jemy śniadanie;/ obudziłam sie o 9 i miałam później wstawać ale M położył sie obok i zasnęłam do 12:30 :-P W ogole to męczą mnie głupie sny bo jak przyszedł do mnie do łóżka i sie przytulil to kazałam mu mnie nie dotykać i spadac po czym otworzylam oczy i sie poplakalam mówiąc ze miałam zły sen :-P No normalnie Idiotka ze mnie :)

Zgłoś nadużycie #11690 5 stycznia 2013, 13:10

April90 Supermama

violinka07 napisał(a)

Kochane Mamusie Oczekujace ktora moze i uwaza za sluszne prosze Was o modlitwe w intencji kobiety ktora 11.01 chce dokonac aborcji...moze da sie to DZIECIATKO uratowac...

A dlaczego chce usunac dziecko?

kasia1988 napisał(a)

Ja widziałam naturalny porod na youtube tylko trzeba było sie zalogowac blee :-P Miałam pytać jakie pampersy kupiłyście 0 czy 1 bo mój m sie upiera ze kupimy jak poznamy na ostatnim usg wagę dziecka a wizytę mam na 21stycznia a co jeśli do tej pory urodze-nie chce jechać do szpitala bez pampersow :/ gr

Kup 1, ale max 2 paczki. Ja miałam cztery paczki (bo goscie poprzynosili) i ostatnia paczke zuzyłam na siłe, bo juz mu były maławe, wiec lzej zapinałam i czesciej zmieniałam, zeby go nie obcierały, nie przeciekły, a jednoczesnie zeby sie nie zmarnowały.

Nancy, niby lepiej jest jak sie poczeka na skurcze, bo dziecko dostaje ten sygnał, ze bedzie wychodzic, no ale z drugiej strony patrzac na to, to jest to bez sensu, bo niejednej kobiecie rozwarcie moze postepowac szybko. I co wtedy jesli glowka wyjdzie a reszta nie? Albo jak bedzie konieczne uzycie proznociagu albo innego gowna?